Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
Здравейте момичета, от доста време чета тук , но до сега не съм писала.
Накратко за мен имам 1 извънматочна бременност - с махната една тръба. Втора бременност приключила с кървене в много ранен етап.
Когато ми приеха в болница за наблюдение при втората бременност / защото имаха съмнение, че може отново да се окаже извънматочна / ме посъветваха да си напрая изследватия на хормоните на щитовидната жлеза, защото съм имала външни белези за нарушение. И  сага молбата към вас можете ли да ме ориентирате към добър ендокринолог в София , който да работи със Здравната каса?

Предварително благодаря на отговорилите.
Цитирай

София

Почти всички работят със Здравната каса!Но аз лично ти препоръчвам горещо Д-р Емил Начев, от Ендокринологията до Министерството на земеделието!Има приемен ден само в сряда, съжалявам , че съм изгубила телефона за записване!
За съжаление, Здравната каса поема 1 %  от тези изследвания! тоест - само 2-3 хормона или нещо такова!
Този човек помогна на много мои близки!И без колебание  ти го перпоръчвам!
Цитирай
Благодаря ти за бързият отговор. Приемен ден сряда казваш - а можеш ли да кажеш поне ориентировъчни часове?И къде да го търся точно?
Цитирай

София

Специализирана болница за активно лечение по ендокринология, нефрология и геронтологи, провери на  тел. 980 8148 как можеш да си запишеш час.
Това е болницата от дясната страна на Министерството на земеделието.
Сряда, от 12 - до 14 часа - поликлиниката на въпросната болница
Иначе можеш да го намериш по всяко време в отделението на 5-тия етаж на болницата, която е в съседство!И да отидеш там на частен прием!Той не е алчен човек,в никакъв случай!
Цитирай
Питах за лекар работещ със Здравната каса за да мага да си направя изслезванията през касата. А напоследък съм дала толкова пари за лекари ,че  ще е най-добре и преглада да не е на часто..наистина.
Благодаря ти.
Цитирай

sofia nadejda

Препоръчвам ти един много добър човек и доктор ендокринолог др.Попов работи в ВМА София тел.9225931 0887215534 работи със здравната каса Very Happy
Успех
Цитирай

При мен се появи също проблем с щитовидната жлеза. Първо ме изпратиха в Центъра по ендокринология, при проф. Лозанов. НЕ съм доволна, явно той е светило в тази сфера, но работи по доста стари методи и много от съвременните му колеги не ги одобряват. Лутах се къде ли не и най-накрая попаднах при д-р Каменов, в МЦ "ЛОРА". Той приема и в Мед. Академия. Много съм доволна, работи със Здравната каса. В "ЛОРА" приема в сряда и петък следобяд и ако решиш да се обърнеш към него имай впредвид, че трудно се ангажира час, трябва поне две седмици предварително. Но си заслужава, безкрайно е внимателен и от него лъха професионализъм. Това са и координатите: МЦ ЛОРА, "Позитано" 10, тел. - 9808065, мобилен 0887 72 66 83. Желая ти успех!!!!
Цитирай
Благодаря ви момечета. Аз звънях в ендокринологията и ми запосаха час за 23.08. но това е само резервин вариянт.
Йоана, а какво стана с теб ?Излекува ли те д-р Каменов и минават ли хормоните праз касата при него?
Цитирай
Привет на всички,

Аз имам проблеми със щитовидната жлеза, понастоящем съм бременна а лекуващ лекар ми е др. Лозанов от клиниката по Ендокринология в София. Не съм доволна от него, смятам да го сменя.
Ще съм благодарна за всяка препоръка за лекар, която получа.
Цитирай

в моя дом

Марил и аз имам предразположение към нарушения на хормоналната функция на щитовидната жлеза, и ходя при една позната лекарка, но незнам колко е добра..., но тъй като ми е позната и имам доверие, тя е в 3 ДКЦ, но сега ми се налага пак да ходя на прегледи и незнам дали да отида при нея, но сигурно ще е така, защото тя си ме знае вече. Ако няма проблеми с хормоналните стойности, незнам дали има нужда от лечение. Аз първо това ще изследвам и външни белези разбира се.
Цитирай

Не всички хормони на щитовидната жлеза минават през здравна каза
Цитирай
Привет Bezhy,
човек наистина не знае на кой лекар да повярва.
Аз имам известна представа само как стоят нещата при хипофункция на жлезата. Ако хормоните ти са в норма, но жлезата ти е дифузна, най често лекарите прибягват до даване на много малка доза от някой от съществувщите медикаменти. Целта е да се облекчи жлезата. Има го и другия вариант-да се чака пълното съсипване на жлезата, след което минаваш изцяло на заместителна терапия. При мен беше втория вариант, но това аз си го направих, неосъзнала сериозността на положението.
Цитирай
И аз ти препоръчвам Др Здравко Каменов.
Цитирай
И аз ти препоръчвам Др Здравко Каменов.

Shte mi kazesh li neshto poveche za tozil dr Kamenov
Цитирай
Др Здравко Каменов преглежда в:
мед център Лора (Позитано 10) всеки сряда и петък от 15.00 с предварително записване.
Александровска болница от 14:00 ч.
Ходя при него повече от година и съм много доволна.
При мен нещата са  комплексни и преди да стигна до него съм обикаляла къде ли не.
Не съм срещала друг толкова всеотдаен лекар и толкова много да си разбира от работата.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.