Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора

София

Здравейте  Hug
престои ми скоро раждане и искам да запазя стволови клетки на бебчо, но не мога да реша къде. Ако някой е направил вече избора си за банка за стволови клетки ще се радвам да сподели мнението си  Smile
Цитирай

варна

здравей аз раждах преди 9м и се обърнах към БУЛГЕН ,но по простата причина ,че болницата където раждах работят с тях ,много съм доволна от доктора понеже раждането настъпи преди определената дата и той човека не беше тогава на работа ,но се отзова много бързо.Единствено  за което ме е яд че не се поразрових повече и не сабрах малко повече инфо ,защото мисля че ми взеха малко по - скъпичко.
Цитирай

София

Аз лично не съм замразявала, защото за мен това е много добър бизнес, но не и добра услуга за мен като пациент. Това е друга тема . Ако вече си решила : клиника Малинов - банка за стволови клетки  Peace
Цитирай

едно иглу в Лапландия

Аз запазих в Crio Save.  Peace
Цитирай

Варна/София

Здравей vyci,

къде ражда??
Цитирай

Моят гинеколог ми препоръча Smart cells - английска банка. Скъпичко е - 2300 евро, но съм решила, че ще дам парите!
Цитирай

варна

missence- Аз раждах в "Майчин дом" -варна
Цитирай

София

Аз мисля,също да запазя стволови клетки, насочила съм се към  св.Лазар ,защото там ме гледат и там живот и здраве ще раждам smile
Цитирай

Nie sme v Malinov.
Цитирай

София

Благодаря ви  Hug
Ние за сега май сме за Crio Save  Peace
asja можеш ли да дадеш някакви координати на Smart cells. За първи път чувам за тази банка.
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

missence- Аз раждах в "Майчин дом" -варна
В АГ-Варна знам ,че се прави такава "манипулация" Peace
Цитирай

asja можеш ли да дадеш някакви координати на Smart cells. За първи път чувам за тази банка.
http://smartcellsbg.com/?q=bg
Цитирай

София

благодаря ти  Hug
Цитирай

В светлината на слънцето

Аз лично не съм замразявала, защото за мен това е много добър бизнес, но не и добра услуга за мен като пациент. Това е друга тема . Ако вече си решила : клиника Малинов - банка за стволови клетки  Peace

Абсолютно подкрепям това мнение.  Peace В последния момент се отказах да замразявам точно по тази причина - след дълги проучвания от моя страна накрая работата ми замириса точно на добре обмислен бизнес. Иначе клиника Малинов май е с най-сериозни плюсове. Поне стволовите клетки остават в България, а не отиват някъде си по света.
Цитирай

Някъде там ......

Аз запазих в Crio Save  Peace
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 23 отговора