Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бебета
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора

Здравейте мами, въпросът ме е относно бебешката козметика, която да се носи за болницата. За дрехи - ясно, но незнам дали да приготвям всички мазила, с които в последствие да се маже бебето
« Последна редакция: чт, 08 май 2014, 17:52 от Редактор* »
Цитирай

София/Варна

Зависи къде си решила да раждаш. На мен ми искаха само дрехи за изписването PeaceСлед като там правят тоалета на бебето, предполагам си го обслужват с техни си мазила Thinking
Цитирай

София

Не са ми искали никаква козметика,само памперси и мокри кърпи.
Цитирай

Варна

Нищо не съм носила. Носих само памперси и кърпички. За изписването ми донесоха дрешките после. Там ги повиваха бебетата  Peace
Цитирай

Велико Търново

Не съм носила козметика,но в болницата ги мажеха с Мустела.
Цитирай

София

И аз не съм носила козметика, само мокри кърпи и памперси.
Цитирай

В най-невинните детски очи и най-голямото мъжко сърце

Нищо такова не се носи. Там се грижат изцяло за бебетата - повиване, къпане. Ти само му се радваш и го храниш Smile При нас в болницата ни показваха и филмчета как да се гледат бебетата, даваха и ценни съвети.  Peace
Цитирай

И аз нищо не съм носила! Peace
Цитирай

Не са ми искали козметика, нито дрешки, само мокри кърпи и памперси. Не знам с какво го бяха къпали и мазали там, но когато се прибрахме вкъщи, кожата му се лющеше до кръв. Много се изплаших, започнах да го мажа с лосион на Себамед и се оправи за два дена. Ако имам второ дете, ще си нося в болницата козметика и ще настоявам да я ползват, ако ще да се сбия с някоя сестра.
Цитирай

Белгия/София

Носих си, да - шампоан, сапун и хидратиращ лосион  Peace
Цитирай

Разград

Не са ми искали нищо друго освен памперси и мокри кърпички.
Цитирай

София

Нищо не са ми искали,освен памперсите и мокрите кърпички,но си бях взела кремче за дупето...за всеки случай. И ми влезе в употреба - на няколко пъти аз му сменях памперса.  Peace
Цитирай

Габрово

Не съм носила никаква козметика. Тя ще ти трябва след изписването. Аз ползвам Бюбхен.
Цитирай

Оileán na leipreachán

Никаква...  Peace
Цитирай

Само памперси и мокри кърпи, нищо друго не съм носила
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 136 отговора