Гледате ли новините? Двойно убийство на деца....

  • 13 381
  • 450
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 479
Сега чета , че е било планирано и е споделил със съселяните си  Sad

Гоце Делчев. Началникът на РПУ-Гоце Делчев главен инспектор Ангел Поюков заяви, че от снощи са започнали действия за издирването на Манчо Панюков. Вчера той уби двете си деца и подпали дома си в гърменското село Осиково, съобщи кореспондентът на радио “Фокус”- Пирин. Към момента обаче действията нямат резултат.
В района има засилено полицейско присъствие.
Местните хора твърдят, че Манчо е планирал действията си. Два дни преди убийствата той е споделил със съселяните си, че е много отчаян, че има много дългове, които не може да върне. Поради тази причина, е твърдял, че е най-добре да убие всички, включително и себе си и да запали къщата. По този начин да се сложи край на всичко. Хората са го разубеждавали, но никой не е повярвал, че думите му може да се реализират. Манчо се е появил вчера в механата в селото, където се почерпили и се е държал странно. По-късно са го видели как купува две туби с бензин, проследили са го до дома му, но не са открили нищо нередно и са си тръгнали. Минути по-късно къщата пламва, намират и децата му. Манчо е убил първо по-малкия си син Иво, като е размазал главата му на тротоара пред дома. В същото време по-голямото момче Еди вижда случващото се, плаши се и бяга. Бащата го настига след 100 м и го убива.

Crazy Shocked #Crazy


# 76
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Току що прочетох и още треперя цялата......познавам семейството, с момчето сме израснали заедно от деца, моето дете си е играли с неговите, не е луд, не е циганин, съвсем нормално момче си беше.......Господи, не мога да проумея какво го е накарало да извърши такова нещо.......с жена му не се разбираха, но умираше за децата......какво е станало, какво го е накарало да превърти така??????? Милите ангелчета, дано почиват в мир Praynig Praynig Praynig..........
Много неща са се изписали в темата и много от тях неверни-не е бил проблемно дете, майка му почина месеци преди абитюрентсия му бал, баща му още е жив, но не се знае къде е, никога не е пребивал баща си, това са пълни глупости......
Не мога да оправдая тази постъпка( да не реши някой, че го защитавам), просто не мога да повярвам......ужас.......

# 77
  • София
  • Мнения: 62 595
Много странно. Това, че нищо му е нямало. Чух, че родителите му били много кротки хора.
Освен аз да съм оглушала.

# 78
  • Мнения: 457
Може наркотици да е вземал. От това се става луд на моменти.

# 79
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
http://focus-news.net/?id=n1125383
И както са коментирали някой хора в днес.бг - "Когато го намерите оставете на хората да го съдят".
Единственото което заслужава тоя изрод е да се окачи на кука и да му се дере кожата с тъп нож! Ама да не се оставя да умре та да се мъчи дълго.
Такава злоба и .. омраза се е стаила в сърцето ми в момента, и мъка.. мъка за милите деца.
Не знам какво да си мисля.. как може такова отношение към собственото и най-скъпото.
Дано децата са на по-добро място  Flowers Rose

# 80
  • Мнения: 6 618
Ужасно тъжно  Cry
Коментирате съселяните защо не са помогнали имало ли е очевидци?

# 81
  • Мнения: 457
Явно е бил проблемно дете! И се съмнявам, че баща му ще разтръби на селото, че сина му го е налагал, защото най-вероятно ще го е срам какво същество е отгледал.

# 82
  • Мнения: 457
Ужасно тъжно  Cry
Коментирате съселяните защо не са помогнали имало ли е очевидци?
Ти сериозно ли?
Не прочетели в днес.бг- има линк. Даже са го били проследили съселяните му.

# 83
  • Мнения: 201
Да, имам в предвид, че повече няма да го защитавам, както всеки път го правя. Става дума за българина!

Само да вметна че въпросния "човек" се оказа че не е българин. Български гражданин е, но не е българин - има разлика все пак.
Българо-мохамеданин е. Тук (аз съм от Гоце Делчев) ги наричат помаци, но те смятат себе си за българи, и са си точно такива...
Като цяло са много кротки и разбрани хора, но.....

# 84
  • Мнения: 1 650
Дано милите дечица сега са на по- добро място!

# 85
  • София
  • Мнения: 958
Уф, и какво са му виновни децата, като не издържа повече що не се е самоубил той, а трепе всичко наред и бяга?


Понякога си мислят, че така спасяват и близките си........трагично е....

Бог да прости дечицата. Вярвам, че са на по-добро място.

 Flowers Rose Flowers Rose

# 86
  • Мнения: 6 618
Ужасно тъжно  Cry
Коментирате съселяните защо не са помогнали имало ли е очевидци?
Ти сериозно ли?
Не прочетели в днес.бг- има линк. Даже са го били проследили съселяните му.
Не съм, иначе щях ли да задам такъв тъп въпрос.
Ами в случая бездействието им също е подсъдно.
Аз към животно ако видя такова отношение бих се намесила , а какво остава за човешко същество ,изумена съм Shocked

# 87
  • София
  • Мнения: 62 595
Не ти вярвам, Илиана. Едва ли би се намесила, защото щеше да те е страх да не го отнесеш и ти и да си оставиш децата сираци или с осакатена майка.

# 88
  • Мнения: 6 618
Не ти вярвам, Илиана. Едва ли би се намесила, защото щеше да те е страх да не го отнесеш и ти и да си оставиш децата сираци или с осакатена майка.
Не ме познаваш затова моля те, не изказвай мнение как бих реагирала.

# 89
  • Мнения: 6 274
Боже, на къде отива този свят ???  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт