Добър педиатър в района но кв. Лагера?

  • 9 490
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • София
  • Мнения: 626
Здравейте, 
моля да ми препоръчате добър педиатър в района на кв. Лагера.
Може във военна болница, ГУСВ, и Превент не ми е далече или на друго място в района Hug
Благодаря предварително  bouquet

# 1
  • София
  • Мнения: 626
Никой ли не може да ми помогне Rolling Eyes

# 2
  • София
  • Мнения: 626
Няма ли мами от Лагера?

# 3
  • в очите на дъщеря ми
  • Мнения: 1 767
  Здравей,какво да ти кажа,аз съм бивш жител на Лагера и в момента детето ми е при д-р Лешкова в МЦ"София"(бившата поликниника на ГУСВ).Общо взето  съм доволна,но аз по принцип смятам,че всички са еднакви  (моите мотиви да съм при нея са малко по различни) и ако ти е близо опитай.

# 4
  • София
  • Мнения: 626
  Здравей,какво да ти кажа,аз съм бивш жител на Лагера и в момента детето ми е при д-р Лешкова в МЦ"София"(бившата поликниника на ГУСВ).Общо взето  съм доволна,но аз по принцип смятам,че всички са еднакви  (моите мотиви да съм при нея са малко по различни) и ако ти е близо опитай.
Благодаря  bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 626
Моля ви, няма ли никой, който да е записал детето си при педиатър в района на Лагера Rolling Eyes

# 6
# 7
  • София
  • Мнения: 626
Моля ви, помогнете ми в избора на педиатър Praynig
Някой записан ли е при д-р Лешкова в ГУСВ, дайте мнения!

# 8
И аз съм изправена пред избора на педиатър в същия район, но не намирам много мнения... Приятелка ми препоръча д-р Алексиева в поликлиниката на ВМА...  newsm78

# 9
  • София
  • Мнения: 626
И аз съм изправена пред избора на педиатър в същия район, но не намирам много мнения... Приятелка ми препоръча д-р Алексиева в поликлиниката на ВМА...  newsm78
И на мен ми казаха за нея и за д-р Лисичкова пак от ВМА. Имаш ли тел или други координати на д-р Алексиева?

# 10
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Късно виждам аз тази тема. Детето ми е при Лешкова, и с нетътрпение чакам юни месец, за да сменя. Първо, дори да си със записан час чакаш- едно, че тя закъснява винаги или си тръгва рано винаги, второ - винаги има някой ' частен пациент'. За направления и изследвания - забрави- трябва не само да я подсетиш, ами да настояваш и да се тръшкаш за такова.Да ти вдихне телефон при нужда- абсурд. Лекарствата, които изписва са винаги неадекватни и всчко е в стил " Ми не знам, ще видиме". Крак няма да ми стъпи повече там.

# 11
  • София
  • Мнения: 626
Късно виждам аз тази тема. Детето ми е при Лешкова, и с нетътрпение чакам юни месец, за да сменя. Първо, дори да си със записан час чакаш- едно, че тя закъснява винаги или си тръгва рано винаги, второ - винаги има някой ' частен пациент'. За направления и изследвания - забрави- трябва не само да я подсетиш, ами да настояваш и да се тръшкаш за такова.Да ти вдихне телефон при нужда- абсурд. Лекарствата, които изписва са винаги неадекватни и всчко е в стил " Ми не знам, ще видиме". Крак няма да ми стъпи повече там.
Не е късно, благодаря ти smile3525 А къде ще се прехвърляш?

# 12
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
За Мила Дукова - пак в Лагера, срещу 25-то, мненията са противоречиви. Добри думи съм чувала за една педиатърка от поликлиниката срещу Министерство на земеделието, но ми е далече. Ами тази седмица, почивната, ще правя по-детайлно проучване и ако още ти трябва - ще ти кажа.

# 13
  • София
  • Мнения: 626
Ще съм ти благодарна Hug На мен ми прероръчаха д-р Алексиева и д-р Лисичкова от ВМА

# 14
  • На тиха улица
  • Мнения: 902
Ralinikol, ще съм готова до петък , 8.5. и ще ти пусна на лични инфото Hug

# 15
  • София
  • Мнения: 626
Ralinikol, ще съм готова до петък , 8.5. и ще ти пусна на лични инфото Hug
Ок благодаря Simple Smile

# 16
  • Мнения: 224
здравейте искам да попитам мамите за добър педиатър яв района на Лагера и Красно село... Моля ви за отзиви Simple Smile

# 17
  • Мнения: 334
Azade, моля за информация за педиатър, защото и аз направих тази грешка да се запиша при Лешкова и сега ужасно съжалявам. Винаги чакаме при дузина болни хора пред кабинета й, а сме с малко бебе, не си спазва часовете и супер несериозна. Не си спазва обещанията и когато я чакахме в къщи не дойде, чакахме 3 часа, а когато й се обадих каза че имала работа. Много некоректен лекар.

# 18
  • София
  • Мнения: 626
Epifania аз мога да ти отговоря от мое име. В крайна сметка се записахме при д-р Лисичкова във ВМА. За сега съм доволна, но тя не прави домашни посещения освен първото, разбира се. Мисля декември да прехвърля и баткото при нея, защото той сега е на друго място. В почивни дни и след работно време има договор с мед. център Лора. Ако имаш въпроси, питай Simple Smile

# 19
  • Мнения: 255
Здравейте, виждам, че отдавна не е писано, но ще се радвам ако някой сподели мнение за добър педиатър в района.

Общи условия

Активация на акаунт