«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

Ќа пазар
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора

—офи€

ћнени€: 929
 ъде има по-сериозни намалени€ на ски-екипи, имате ли наблюдени€? »скам да си взема нещо хубаво и качествено (влизам и в детската номераци€ - 158см съм)
÷итирай

ћнени€: 1 424
на вс€къде има намалени€ в момента, зависи колко парички ти се дават. Ќамалени€та са от 20-30%, горе долу са еднакви на вс€къде %. “и€ 50% -  н€ма такъв филм всички съм ги обходила.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 343
»маш предвид ски+обувки или грейките? √рейки и панталони купих на моите вчера от —порт мани€ (—ити център). ÷ената е прилична, а са много добри. «а ски ако имате информаци€ - споделете, че всичко ни е умал€ло!
÷итирай

кой размер ски и обувки? 120см н€ма почти никъде, само в ћакс спорт Ѕлизард 120см, ски+автомати 225лв., по-малки и от 130см и нагоре има навс€къде на 30%.
полари детски на 40% и 50% има в ћакс спорт.
« ѕоследна редакци€: пт, 06 фев 2009, 09:51 от 3m »
÷итирай

»маш предвид ски+обувки или грейките? √рейки и панталони купих на моите вчера от —порт мани€ (—ити център). ÷ената е прилична, а са много добри. «а ски ако имате информаци€ - споделете, че всичко ни е умал€ло!

кое ви е умал€ло, кажи ако имате ски за продаване около 120см, че обиколих ц€ла —офи€ за нещо по-евтино.
÷итирай

Sofia

ћнени€: 178
¬ јутлета в ћладост има по-евтини ски екипи. »ма ръкавици за 25 лева на –уканор.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 929
јз си търс€ €ке и панталон. ¬същност €ке вчера си взех, гол€м зор беше, защото никъде н€ма останали номера като за мен.  упих го от —порт ћани€-та на √рафа, само че пък там н€маше долнище, което да ми стане, та утре вечер пак ще обикал€м.
ћога да ви препоръчам детски каски - аз съм ба€ дребна и ми стана детската на Giro, страшно удобна е и може да се регулира ширината; беше намелена на 70 и н€колко лв. (магазинчето е на „ерни връх, между магазин на “респас и аутлета на SLS) ¬ н€кой от тези 3-те магазинчета гледах ските б€ха доста намалени, но не мога да си спомн€ точно кое.
÷итирай

големи€т ми е на 7г и от миналата кара с   √иро ћ/Ћ, ко€то ми става и на мен.
÷итирай

—офи€

кое ви е умал€ло, кажи ако имате ски за продаване около 120см, че обиколих ц€ла —офи€ за нещо по-евтино.

Ќие сега сме 120 см  Laughing ћалки€т е на 7. »маме по-малки ски и обувки, ако н€кой търси. «апазени са, но на стадион ёнак не ги искат, защото били стар модел (от правите). ћного важно, те на 4-5 години да не би вече да са състезатели!

¬ събота купихме (пак от стадиона) на баткото пълно оборудване (горкото малко диване, все доизносва, ама какво да правиш  Very Happy). —ките с автоматите са 150 лв, съвсем новички са (ура, ура!!!). ј обувките изл€зоха към 70. Ќе знам за вас, аз не виждам смисъл да давам пари за нова екипировка на тази възраст - догодина и без това нищо н€ма да им става! ¬иж ние със скъпи€ се "барнахме", ама поне ще караме здраво. —амо сн€г да има!
÷итирай

в събота обикал€х ёнак и нищо не можах да харесам.  олко висок че кара със 120, сега съм пред дилема 110 или 120, 117 ме устройва, но не се намира.  акви ски и обувки взехте
÷итирай

—офи€

Ќе помн€, да ти кажа честно. “ой мъжът ми ги избира, защото разбира - аз най-много на цв€т да ги харесам!  Very Happy —ките б€ха јтомик, де, но за обувките ще те излъжа. ј за ските си мисл€, че е по-добре по-големи да вземете. “о сезонът като гледам кажи речи свърши, а до догодина сигурно ще му умале€т.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-10 от 10 отговора