Намаления на ски-екипи - къде?

  • 4 919
  • 10
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 958
Къде има по-сериозни намаления на ски-екипи, имате ли наблюдения? Искам да си взема нещо хубаво и качествено (влизам и в детската номерация - 158см съм)

# 1
  • Мнения: 1 426
на всякъде има намаления в момента, зависи колко парички ти се дават. Намаленията са от 20-30%, горе долу са еднакви на всякъде %. Тия 50% -  няма такъв филм всички съм ги обходила.

# 2
  • Мнения: 359
Имаш предвид ски+обувки или грейките? Грейки и панталони купих на моите вчера от Спорт мания (Сити център). Цената е прилична, а са много добри. За ски ако имате информация - споделете, че всичко ни е умаляло!

# 3
  • Мнения: 1 426
кой размер ски и обувки? 120см няма почти никъде, само в Макс спорт Близард 120см, ски+автомати 225лв., по-малки и от 130см и нагоре има навсякъде на 30%.
полари детски на 40% и 50% има в Макс спорт.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 09:51 от 3m

# 4
  • Мнения: 1 426
Имаш предвид ски+обувки или грейките? Грейки и панталони купих на моите вчера от Спорт мания (Сити център). Цената е прилична, а са много добри. За ски ако имате информация - споделете, че всичко ни е умаляло!

кое ви е умаляло, кажи ако имате ски за продаване около 120см, че обиколих цяла София за нещо по-евтино.

# 5
  • Мнения: 262
В Аутлета в Младост има по-евтини ски екипи. Има ръкавици за 25 лева на Руканор.

# 6
  • София
  • Мнения: 958
Аз си търся яке и панталон. Всъщност яке вчера си взех, голям зор беше, защото никъде няма останали номера като за мен. Купих го от Спорт Мания-та на Графа, само че пък там нямаше долнище, което да ми стане, та утре вечер пак ще обикалям.
Мога да ви препоръчам детски каски - аз съм бая дребна и ми стана детската на Giro, страшно удобна е и може да се регулира ширината; беше намелена на 70 и няколко лв. (магазинчето е на Черни връх, между магазин на Треспас и аутлета на SLS) В някой от тези 3-те магазинчета гледах ските бяха доста намалени, но не мога да си спомня точно кое.

# 7
  • Мнения: 1 426
големият ми е на 7г и от миналата кара с   Гиро М/Л, която ми става и на мен.

# 8
  • Мнения: 359
Имаш предвид ски+обувки или грейките? Грейки и панталони купих на моите вчера от Спорт мания (Сити център). Цената е прилична, а са много добри. За ски ако имате информация - споделете, че всичко ни е умаляло!

кое ви е умаляло, кажи ако имате ски за продаване около 120см, че обиколих цяла София за нещо по-евтино.

Ние сега сме 120 см  Laughing Малкият е на 7. Имаме по-малки ски и обувки, ако някой търси. Запазени са, но на стадион Юнак не ги искат, защото били стар модел (от правите). Много важно, те на 4-5 години да не би вече да са състезатели!

В събота купихме (пак от стадиона) на баткото пълно оборудване (горкото малко диване, все доизносва, ама какво да правиш  Grinning). Ските с автоматите са 150 лв, съвсем новички са (ура, ура!!!). А обувките излязоха към 70. Не знам за вас, аз не виждам смисъл да давам пари за нова екипировка на тази възраст - догодина и без това нищо няма да им става! Виж ние със скъпия се "барнахме", ама поне ще караме здраво. Само сняг да има!

# 9
  • Мнения: 1 426
в събота обикалях Юнак и нищо не можах да харесам. Колко висок че кара със 120, сега съм пред дилема 110 или 120, 117 ме устройва, но не се намира. Какви ски и обувки взехте

# 10
  • Мнения: 359
Не помня, да ти кажа честно. Той мъжът ми ги избира, защото разбира - аз най-много на цвят да ги харесам!  Grinning Ските бяха Атомик, де, но за обувките ще те излъжа. А за ските си мисля, че е по-добре по-големи да вземете. То сезонът като гледам кажи речи свърши, а до догодина сигурно ще му умалеят.

Общи условия

Активация на акаунт