Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Бъдещи майки
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора

Варна

Здравейте мами
От едно известно време се чудя как ще спят децата, когато се роди бебето. Каката спи сама в детската стая на голямо легло.Чудя се бебето къде да да спи - в кошарата в детската стая (така иска каката) или да преместя кошарата в спалнята при нас и бебето да спи там.
 newsm12Вие как направихте?
Цитирай

Варна

Живот и здраве баткото ще спи в стаята си, а бебето при нас в спалнята.  Peace
Цитирай

Варна- на крачка от Морската градина

ivros ,мисля че най-доброто решение е каката да си остане да спи в детската ,а бебето с кошарата при вас в спалнята.
По -голямото дете няма да може да спи нормално и спокойно ,ако има бебе в неговата стая.Все пак в началото ще има и нощни хранения ,ставане ,смяна на памперси и...куп непредвидени неща.Дори и бебе да не от ревливите - пак е по добре каката да си е на спокойствие вечер.
Цитирай

София

Когато се роди синът ми, нямахме две детски стаи. Затова го слагахме да спи в преносима кошара в нашата спалня, а когато станеше време да си лягаме и ние, го пренасяхме в хола. Когато спря да се буди нощем за ядене и започна да  спи сутрин до 7-8 часа, го преместихме при каката. Това стана, когато беше на 5-6 месеца.
Цитирай

в Надежда-та

Според мен е по-добре да е при вас. Все пак ще се буди нощем, за да яде..... Не е нужно да буди и каката.
Ти си преценяваш. Леко раждане Hug
Цитирай

При нас ситуацията е такава, че каката ще спи в детската стая, а бебето  при нас.
но в момента, в които спра да кърмя и бебето отива при каката.
Цитирай

София

Когато Алекс се роди веднага го сложих в детската стая. Предварително бяхме разместили стаята, Дияна съдейства. Буди се когато Алекс се събуди, но като цяло не съм имала проблеми.
Цитирай

София

При нас баткото спи отделно( с баща си Mr. Green ), а малката с мен... Laughing

В началото той си спеше сам в стая, но в последствие реши, че не желае да спи сам, след като малката спи с нас. Стигнахме да тази компромис, защото и той ,не се слави с добър сън, и бе по вероятно той да буди бебето отколкото обратното. Сега вече, това лято смятаме да ги съберем в една стая, заедно...но, това чак сега Very Happy
Цитирай

София

Аз също много мисля по въпроса, освен това ще сменяме и жилището. Но съм решила на първо време бъдещата кака да си спи сама в детската стая както до момента, а бебето при нас в спалнята. А таткото, ако иска да се наспива има други стаи, а след време ще му мислим, но при първа възможност бих ги събрала. С дъщеря м исе къремхем до 1, 5 г. включително и по няколко пъти през нощта, това също не трябва да се пренебрегва, затова ще решаваме в движение.
Цитирай

Бургас

Разликата между децата ми е 2,8м.Баткото си спеше в неговата стая,а бебето при нас! Hug
Цитирай

Плевен

Разликата между децата ни е почти 1.9 месеца,баткото си спи в неговата стая,малката при нас
Цитирай

Оileán na leipreachán

Бебето при нас в спалнята...  Peace
Независимо, че разликата между децата ми е 4 години и половина (към момента на появяване на двете бебета)...
Цитирай

Разпиляна във въображението си

Голямата кака спи при нас на собствено легло. Преместихме я от преносимата кошара няколко месеца преди да се роди бебето за да свикне и да не пада. Притеснявах се дали ще се буди от плача на малката, но не се случи. Има добър сън. Нито Вики се буди, когато бебето реве, нито малката, когато каката сънува нещо.
« Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 16:20 от Miriel »
Цитирай

В светлината на слънцето

Каката сама се премести по средата на бременността ми в друга стая и благородно преотстъпи леглото си на бебето. Сега малкият спи с нас в стая - в собственото си легло разбира се, а тя се шири на голямо легло в съседната стая.
Цитирай

София

и двете в началото при нас

Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 22 отговора