Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Семейни отношения
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора

zdraveite,pi6e vi vav vrqzka s moiata panika,zna4i predi 10 dni pravix sex s moi priatel,no ne si biax pila xap4etata protiv zabremeniavane,na sledva6ia den ot strax pix poslednoto xap4e ot sxemata,s nadejdata da mi doide po bqrzo,no ni6to ve4e 5 dni ne mi idva,posle pix xap4e za predizvikvane na menstryalnia cikql,PRIMOLUT -NOR5,ve4e dva dni gi pia po dve na den,kajete mi imali opasnost da sam bremenna,molia daide savet,neznam kakvo da pravia,blagodaria vi predvaritelno na vsi4ki!!!!!!! Crying or Very sad
Цитирай

На погрешната планета

На колко години си? Купи си тест.
Цитирай

А след това чичо Доктор Naughty
Цитирай

Sofia

Направи си теста и след това отиди на лекар.Така със сигурност ще разбереш да ли си бременна.
Цитирай

От всички тези хапове ти се е объркал цикъла. Направи си тест и дано е отрицателен, щом това искаш.
Цитирай

България, Асеновград

Да, най-добре е първо тест да направиш за собствена информация, и ако се окаже положителен иди на доктор. Ехографът ще покаже!
Цитирай

София

Направи си теста и след това отиди на лекар.Така със сигурност ще разбереш да ли си бременна.

И спри да се тъпчеш с каквито ти падне лекарства.
Цитирай

Пловдив

Да, не е добре да се самолекуваш така, скимне ти и хайде- хапче, а дали трябва или не да се съчетават?
Цитирай

А след това чичо Доктор Naughty
И аз така мисля.
Цитирай

da napravix si test v4era i mi dade 4e e otricatelen,no vse o6te mi go niama,a az sam omqjena jena i imam dete na 3 god.
Цитирай

Пловдив

Тогава - кръвен тест, който не греши със сигурност. Ако не ти се чака де. Ако имаш търпение, изчакай да видиш дали все пак няма да ти дойде.
Цитирай

Оileán na leipreachán

Аз ли не разбирам или ти си омъжена, правила си секс с твой приятел (който не е съпругът ти) и сега се притесняваш, че може да си бременна ?  newsm78
Цитирай

На погрешната планета

Аз ли не разбирам или ти си омъжена, правила си секс с твой приятел (който не е съпругът ти) и сега се притесняваш, че може да си бременна ?  newsm78

Правилно си разбрала ooooh!
Цитирай

da pravilno ste razbrali vsi4ki,ne sam pravila sex s mqja mi
Цитирай

Оileán na leipreachán

da pravilno ste razbrali vsi4ki,ne sam pravila sex s mqja mi
Ами според мен е доста безотговорно да правиш секс с друг мъж и поне да не си изпиеш хапчетата преди това....
А и не мисля, че Примолут Нор-а ще ти помогне ако си бременна, защото има случай, в които той се изписва и на бременни...
Така че, най - сигурният начин е да отидеш на лекар и да си направиш кръвен тест...
Ние няма как да знаем дали си бременна или не...
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 58 отговора