За педиатрите, които са лични лекари???

  • 3 085
  • 60
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 558
И нашето педи е личен лекар.Понеже винаги има много хора при него обикновено гледам да съм там рано сутрин,за да минем по-бързо Rolling Eyes

# 16
  • Мнения: 822
Нашата педиатърка е само педиатър, а не личен лекар.
Само детенца има записани при нея.
И познавам още доста така като нея, които имат само малки пациенти.
и нашата е така.

# 17
  • Мнения: 4 070
Нашата педиатърка е и общопрактикуващ лекар. Два пъти в седмицата дава часове за консултация, но явно децата, записани при нея, са много и винаги чакаме с часове. През това време синът ми ходи да си общува и с хората, които чакат пред другите кабинети, а те наистина са болни и е направо ужасно.  Сериозно се замислям да го прехвърля при моята лична лекарка, тя е и педиатър, въпреки всеобщото мнение, че като детски лекар настоящата му педиатърка е по-добра. 
И къде ви е лекарката, аз живея в центъра (за София) и има може би 4 или 5 клиники около нас и във всички тях има само 1 д-рка, която е педиатър -ВСИЧКИ останали са и лични- а мен малко ме притеснява факта ,че при JP-тата има доста болни хора и как ще се смесват тия болни с децата????

# 18
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Педиатърката на децата ми е и лична лекарка, но този род пациенти са по-малко. Повече са бебешорите и децата. Аз исках да минем при нея, но тя ни обясни, че е по-добре да си останем при лекарката ни, защото при нея приоритет са децата. Никога не съм имала проблем да отида с децата и в ден, отреден за другите пациенти. Нито пък е имало проблем да дойде у дома при нужда.

# 19
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
И при нас е така, педито е и лична. Консултациите винаги се извършват преди обяд. Кабинета е от 2 стаи и ако си си записал час следобяд, децата ги приемат от друг вход.

# 20
  • Мнения: 574
Нашата лична лекарка е педиатър. По принцип има два дни в седмицата, отделени за консултация, но те не се спазват - винаги може да си заведеш детето. Когато отидем там, без значение дали сме за консултация или преглед, сме с предимство, защото такива са нейните правила - бременни и малки деца: с предимство. Доволна съм в това отношение.
При нашата лична лекарка е по същия начин Peace Обикновено й се обаждам предварително по телефона.

# 21
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Педиатър е да. Цялото семейство сме при нея още от началото на реформата. Сега и бебето записах при нея. Има две дни за консултация, но ако види че се натрупват много бебета, прехвърля и на следващият ден.

# 22
  • София
  • Мнения: 44 088
Не, не е  лична, само педиатър е.
като алерголог преглежда чат-пат и възръстни, по изключение и аз съм я молила веднъж да ме преглежда, че не ми се ходише при моето ДЖ.Пи...но иначе се занимава само с деца....

# 23
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Нашата лична лекарка е и педиатър.  Peace

# 24
  • Мнения: 4 070
Не, не е  лична, само педиатър е.
като алерголог преглежда чат-пат и възръстни, по изключение и аз съм я молила веднъж да ме преглежда, че не ми се ходише при моето ДЖ.Пи...но иначе се занимава само с деца....
Ти май живееш в центъра (поне така си спомням от една др. тема) кажи ми къде ти е педиатъра?

# 25
  • Мнения: 2 334
Моя личен лекар е и педиатър също.

# 26
  • Мнения: 742
В къщи сме при различни  Mr. Green
Само на малката е педи  Winkатър.

# 27
  • Мнения: 4 433
Не с отделни лекари сме.

# 28
  • Временно
  • Мнения: 788
Нашата педиатърка ни е и лична лекарка.
Досега винаги съм водила малката след предварително обаждане.Но по принцип тя приема дечицата преди или след работно време(зависи коя смяна е).Ако все пак се случи да има и други пациенти бебчетата и децата са с предимство.

# 29
  • Мнения: 223
И нашата семейна "Лична" е педиатър. С бебето винаги сме с предимство, а е идвала и вкъщи да ни преглежда без проблем.

Общи условия

Активация на акаунт