Жената Водолей

  • 68 405
  • 707
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 5 997
здравейте,аз съм водолей със съпруг стрелец,много от нещата са верни

# 76
  • Мнения: 177
здравейте,аз съм водолей със съпруг стрелец,много от нещата са верни
И ние сьщо

# 77
здравейте водолейки.аз съм водолейка,а мъжа ми риби.караме се често,после като се сдобрим ни е много хубаво до следващия скандал и така си живеем.

# 78
  • Мнения: 919
здравейте водолейки.аз съм водолейка,а мъжа ми риби.караме се често,после като се сдобрим ни е много хубаво до следващия скандал и така си живеем.
Той като е риби,сигурно повече мълчи,а ти повече се караш,а? Wink Laughing

Аз май не съм писала,че съм с мъж везни .Сестра също везни.Но двамата са кооооооренно различни по характер.Нямат нищо общо. Laughing

# 79
  • Мнения: 1 269
здравейте,аз съм водолей със съпруг стрелец,много от нещата са верни
И ние сьщо
и ние  Wink

# 80
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Хайде и аз тук!  Wink
Преди години в едно списание пишеше така: "По-добре да скочиш от 6-ия етаж, отколкото да легнеш с жена водолей"  Joy Joy Joy
Моят съпруг е зодия Лъв и мога да кажа, че за сега всичко е о.к. и то за цели 17 год. съвместно съжителство.
А ето какво съм запазила аз за Водолейте от разни вестници:

"Говорят, че дружбата с Водолея - това е бучка лед в/у гореща длан.Типичните представители на тази зодия имат множество приятели. Водолеят е свободна и волна натура.
Водолейте често имат проблеми със сърдечно-съдовата система, и затова са длъжни да тренират в тази насока, особено ако това е наследствен проблем. Страдат от разширени вени. Вит. А им е необходим за укрепване на организма. Трябва да наблегнат на салата и картофи и да пият сок от грейпфрут.
Спортове за Водолея:
- плуване; бързо ходене; лека атлетика; аеробика; занимания с велосипед, тренажор или велоенергометър; бързо бягане;
Подходяща храна:
- моркови; тъмнолистни зеленчуцу; цитрусови плодове; хляб от грубосмляно брашно; риба, особено сьомга; мляко и всички нискомаслени млечни продукти;"

И още нещо:
Водолеят е бялата врана на зодиака

Водолеят е 11-тият знак от зодиака.Слънцето преминава п/з него м/у 21.01 и 18.02. Основната му стихия е Въздухът, щастливото му число - 4, а астрологичните камъни са - сапфир, обсидианът, гранатът, цирконът. Планетата управител на зодията с УРАН.
Символът на зодията представлява млад мъж, които разлива вода. За ранните цивилизаций Водолеят символизирал сезона на дъждовете.
Отличителната характеристика на хора, родени под знака на Водолея, е тяхното невероятно свободолюбие. Те не търпят никакви ограничения, предразсъдаците им са органично чужди - мисълта им не признава каквито и да е било граници.
Затова по традиция астролозите смятат Водолеите за революционери. Тяхната революционност в действителност  е в областта на идеите. С мисълта си Водолейте са мн. напред във времето -  в друг духовен и социален свят, к/то принадлежи на далечното бъдеще.
И в този смисъл Водолеите са истински самотници сред своите съвременници. Представителите на другите зодии, трудно могат да се издигнат до нивото на тяхната мисъл. Затова мнозина ги смятат за самовлюбени и горделиви, докато в действителност те са само отнесени в света на своите мечти и пет пари не дават за онова, което става наоколо им. Мн. често са нещастни в личния си живот. Ужасно непрактични са, създават впечатление за разсеяни и непосредствени люде, макар че няма друга зодия, чиито представители да живеят толкова концентриран духовен живот, като тях. Затова се смята, че Водолеят е бялата врана на зодиака. Неслучайно сред представителите на тази зодия има най-мн. гении и най-голям брой хора с психически отклонения.
По отношение на професионалната си ориентация, те са универсални.Насочват се към всяка област на човешката дейност, в която могат да задоволят своята духовна жажда.
Властта, парите, славата не са мотив на професионалните им амбиции, но пък затова ги постигат често.
Под този знак са родени: Галилео Галилей; Жюл Верн; Джордж Байрон; Томас Едисън; Пол Нюман; Чехов; Владимир Висоцки; Марлене Дитрих; Елизабет тейлар; Жерар Депардио; Кларк Гейбъл и т.н. "

От мен за сега е това. Дано ви хареса!  Hug

# 81
  • Мнения: 3 634
Иржи, като изключим подходящата храна все едно за мен е писано!  Laughing

Исках да ви питам сънувате ли често вода? Аз постоянно, но го отдавам на това, че дълго съм тренирала плуване и водни спортове.

# 82
  • И тук, и там, навред....
  • Мнения: 755
Фър-р-р Бъз-з-з , аз също често сънувам вода - река или море, а не мога да плувам..... Sad Не съм го свързвала със зодията ми досега, но ето че ти ме насочваш в тази посока..... Thinking
Аз мн. обичам зодията си и хората представители на нея   bouquet
А болезнено чувствителни ли сте?

# 83
  • Мнения: 3 634
А болезнено чувствителни ли сте?

Преди бях! Ако някой ме нагрубеше с дни обмислях защо е постъпил така. Сега познавам човешкото поведение по-добре и лесно отсявам дали съм провокирала негативно отношение.

# 84
  • София
  • Мнения: 547
вече не съм болезнено чувствителна, с времето свикнах да не обръщам внимание Wink
много често сънувам вода Party
мн често в моите сънища летя и плувам (нещо като делфин) - мн яко Grinning

# 85
  • Мнения: 4 892
Неслучайно сред представителите на тази зодия има най-мн. гении и най-голям брой хора с психически отклонения.


Мдааааа, аз до сега не съм открила гения у себе си, та какво се оказва?  Thinking

Все пак и утре ще го потърся, щото днес е късно и ако не го открия - отивам на лекар.


Иржи, добре дошла Simple Smile  Hug

# 86
  • София
  • Мнения: 339
здравейте водолейки.аз съм водолейка,а мъжа ми риби.караме се често,после като се сдобрим ни е много хубаво до следващия скандал и така си живеем.
Той като е риби,сигурно повече мълчи,а ти повече се караш,а? Wink Laughing

Аз май не съм писала,че съм с мъж везни .Сестра също везни.Но двамата са кооооооренно различни по характер.Нямат нищо общо. Laughing

И аз съм с мъж Риби. Който си мисли, че те са мълчаливи жестоко се лъже. Моят говори в пъти повече от мен. А аз винаги съм на обратното мнение и за да не спорим (нали съм Водолейка - не обичам да се конфронтирам) често си мълча. Но пък като викна - става страшно

# 87
  • Мнения: 10
И аз съм с мъж Риби. Който си мисли, че те са мълчаливи жестоко се лъже. Моят говори в пъти повече от мен. А аз винаги съм на обратното мнение и за да не спорим (нали съм Водолейка - не обичам да се конфронтирам) често си мълча. Но пък като викна - става страшно
Прекрасна, може ли да драснеш един ред и в тази тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=388332.0 ? Simple Smile Интересно ми е какво мислиш за зодиакалните ти колеги. Stuck Out Tongue

# 88
  • Мнения: 10
Цитат на: Иржи
Спортове за Водолея:
- плуване; бързо ходене; лека атлетика; аеробика; занимания с велосипед, тренажор или велоенергометър; бързо бягане;
Който го е писал това нещо е имал да си отмъщава на Водолей, защото ни е натоварил с най-тежките спортове. А по-забавното е как да накараш нас, царете на мързела, да се размърдат и да спортуват. За голяма част от нас далеч по-интересно и по-приятно е да мързелуваме през повечето от деня на някоя полянка с приятели и с кратка разходка за разнообразие.
Аз лично много МРАЗЯ да тичам/бягам. Обичам да ходя бързо, защото пък като ходя бавно се изморявам почти веднага. Но да бягам - не. И танк да ме прегази не бягам. За градски транспорт също не бягам - хващам следващия.

Цитат на: Иржи
Подходяща храна:
- моркови; тъмнолистни зеленчуцу; цитрусови плодове; хляб от грубосмляно брашно; риба, особено сьомга; мляко и всички нискомаслени млечни продукти;"
Авторът на статията определено е адски неосведомен. И жени, и мъже Водолеи имаме капризи към неща, които не обичаме да ядем, но те са адски малко като бройка и вид. Ядем почти всичко, ядем до пръсване, но никога не признаваме, че сме преяли. Само като чуем думата "ядене" и огладняваме дори и да сме яли току-що. Преди време си правихме състезание със семейство водолейки - майка и  3 дъщери (и 4-те бяха Водолейки) - кой ще изяде повече. Нямаше победител, защото свърши готвеното, после опразнихме хладилниците, а ние още бяхме гладни.  Mr. Green 

Цитат на: Иржи
С мисълта си Водолейте са мн. напред във времето -  в друг духовен и социален свят, к/то принадлежи на далечното бъдеще.
Оо, това е много вярно, но ако ти кажа къде искам да съм и какво искам да правя, а да дойде с мен изяви желание и бившият ми шеф, който също е Водолей, сигурно ще ни се смееш.  Laughing 

# 89
  • София
  • Мнения: 339
Stallion  кажи сега как да не повярва човек във зодиите.  Особено това със спорта и апетита - едно към едно. Само относно духовните аспекти не знам дали е така. Аз понякога съм малко шемет, но не бих казала, че може да се определи като духовност, гениалност и дрън-дрън както пишат. Абсолютен реалист съм (но пък Козирог ми е асцендент - това ми убива гения явно) Laughing

Общи условия

Активация на акаунт