няма си коса

  • 4 415
  • 75
  •   1
Отговори
  • Мнения: 101
Мами моята дъщеря си няма много коса , да не кажа въобще  Sad кога порасна косата на вашите деца , зная , че някои бебчета  се раждат  с коса, но питам за тези които нямат това преимущество!

# 1
  • Мнения: 7 640
дъщеря ми е на 3г и кусур, не е от най-дългокосместите Laughing, косата й е редичка и сякаш бебешка, не се притеснявам особено.

# 2
  • Мнения: 982
И моето беше плешиво доста дълго време.
Не е драма.

# 3
  • Мнения: 215
Еееееее, това са "бели кахъри"...спокойно, ще порасне, малка е още. Мисля, че е въпрос на ген. И честно казано, не е кой знае какво преимущество-ела да видиш като и мия косата на дъщеря ми що рев е и сополи, после сешоар през зимата и т.н. Правете си снимки с такава главичка, после, след време ще им се радвате!

# 4
  • София
  • Мнения: 175
При много дечица косата пораства след втората, даже и след третата година. Не е страшно.

# 5
  • Мнения: 101
И моето беше плешиво доста дълго време.
Не е драма.
еххх...дори ме разсмяхте hahaha
и аз почвам така  Joy
и само някои вече д ми каже : я виж това момченце  #Cussing out

# 6
  • Мнения: 270
Не се притеснявай ще й порасте косичката  Wink,на моята госпожица започна да й расте около годинката,тогава и започна да й се сгъстява.

# 7
  • Разград
  • Мнения: 3 110
Не мисля,че има защо да се притесняваш.Дъщеря ми на годинка имаше само малко бретон и толкова.Чак преди вторият й рожден ден й направих прическа.

# 8
  • Мнения: 2 307
Ще порасне.
Дъщеря ми се роди без коса.На годинка още нямаше,само перушинка Grinning
Сега е с дълга почти до кръста коса.

# 9
  • Мнения: 959
Хахах ... сигурно ти се иска, вече да връзваш плитки.  Grinning И на мен ми се иска, но щерката още е с рехава косица, макар и да порасна на дължина. Ще чакаме, какво друго ни остава. Simple Smile

# 10
  • Мнения: 982
За да те развеселя още малко -
На 1 г и 7 месеца имаше малко перушина плюс един несъразмерно пораснал кичур, приличащ на букла.
Малко след това го подстригах, не с цел сгъстяване на косата Wink, и мъжът ми възмутено възкликна като го видя -"какво си направила с къдриците му!"
 Shocked
Не можах да повярвам, че вместо пух и перушинка той е виждал къдрици!

# 11
  • Мнения: 417
Племенницата ми до 3 години имаше съвсем малко коса и я мислеха за момче.Роди се даже без никакъв мъх. Сега ще стане на 5г. и вече има косичка за 10см. опашки(т.е пак е малко косата и).Никой от родителите не е с рядка и слаба коса, но и двамата, като бебета са били гологлави, а на майката косата чак на 5г. е била вече до кръста, но виж на детенцето на 5г все още слаба .
Не се притеснявай ще и порасне Simple Smile

А аз имам момче и от 9м. след като го кръстихме  започнах да го подстригвам, защото имаше много коса и му пречеше.Ако беше момиче да има коса до петите вече Laughing. На 20 дни сме за подстригване ужасно бързо му расте....Всеки с проблема си....Едни искат коса други НЕ Laughing

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 17:43 от boboblina

# 12
  • Мнения: 959
boboblina и моят син е така. Гъста коса, бързо растяща...за разлика от щерката...да са живи и здрави, другото не е от значение. Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 2 298
Спокойно, и моята девойка се роди почти без коса, до година и нещо я бъркаха с момченце. Аз самата до една година съм била напълно плешива, а после нормален гребен трудно влизаше в косата ми - толкова гъста стана.

Така, че имай търпение, ще дойде време и прически да правите, и плитки да връзвате.

# 14
  • Мнения: 1 919
почти до 1 г нямахме коса, сега се посгъсти на 1г и 3 м, още е рехава.

Общи условия

Активация на акаунт