Какъв басейн е по-добре?

  • 18 872
  • 40
  •   1
Отговори
  • Мнения: 883
Ако можете да ми помогнете с мнение по въпроса кой басейн да избера -
този - с твърд борд http://megashop.bg/toys/images/56062_b.jpg
или надуваем като този - http://www.mr-bricolage.bg/UserFiles/Image/pool_11(1).jpg. Искаме да си го сложим на село в градината. Нямаме домашни животни, двора е широк, равен и чист. Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 19:04 от dididi

# 1
  • Мнения: 16
Според мен този с твърд борд ,по-надежден изглежда Simple Smile

# 2
  • Мнения: 8 999
И на мен така ми изглежда.

# 3
  • В лудницата на 2-рия етаж.
  • Мнения: 2 026
Първият ми изглежда по-стабилен и на мен.

# 4
  • Мнения: 1 320
Ние имаме от втория тип. Самата вода го държи изправен. Това лято му беше първото ползване - проблеми нямаше никакви, хем го пробвахме различни калибри хора - най-малкият плувец беше на година и половина и много се радваше Simple Smile.

# 5
  • Мнения: 3 576
Имахме от 2-рия тип, ужасен е за чистене, заради меките стени.
Иначе за плацикане си беше идеален, само да го продаваха с момче за чистене на басейни Wink

Предполагам, че с първия ще ви е по-лесно.


# 6
  • Тук и сега
  • Мнения: 325
Ние си купихме подобен на втория, пак за вилата. Наистина водата го държи опънат и изправен. Нашия обаче нямаше надуваемо дъно и е малко твърдо. Слагахме отдолу едни дунапренени възглавници. Иначе съм доволна. Пак е на Интекс, само гледай за дъното.
Относно първият, с твърдия борд, изчакай мнението на човек, който си е купил, защото аз съм ги виждала наживо /не специално този модел/ и изглеждат много нестабилни, сякаш ще се разглоби някое парче. Може би обаче като се напълни, става различно.

# 7
  • Мнения: 11 635
Диди, имам позната, които цяло лято използваха този първия. Определено бяха доволни  Laughing , но мога да я разпитам и за подробности  Peace  Ще следя темама, защото и аз искам да взема това лято   Hug

# 8
  • Мнения: 3 459
Според мен първият. 
Peace

# 9
  • Мнения: 883
Започвате да ме навивате за първия басейн....
rummi_pl, много разчитам на информация от тебе. Hug

# 10
  • Мнения: 16
На село имаме надуваем ,но по-малък и постоянно се пука някъде . Simple Smile Hug

# 11
  • София
  • Мнения: 4 146
Ние имаме надуваем - малко по-малък от втория. Почти не е ползван, защото водата не може да се стопли. В планината сме. Въпреки, че мястото на което го слагахме се нагрява добре, водата не можеше да се стопли.
Затова взех за децата по-малък, който се изсипва при всяко ползване.

# 12
  • под жаркото слънце
  • Мнения: 2 565
Следя темата...
Има ли значение къде е сложен басейна за затоплянето на водата - на трева или плочки?
За първият тип става въпрос!
И как се разглобява?

# 13
  • Мнения: 686
 И аз съм на тема басейн, но искам да го вкопаем.Можете ли да ми препоръчате фирма с по нормални цени на такива басейни.

# 14
  • Мнения: 686
 Намерих тази фирма ,която предлага басейни.А,и цените са добри.
http://www.baseini.net/index.php/reductions/promo?page=shop.brow … amp;category_id=1
Вижте в галерия какви красоти има Flutter,чак ми се доплува.

Общи условия

Активация на акаунт