Как се чувствахте през първите 3 месеца

  • 16 155
  • 210
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 204
До четвъртият месец бях постоянно в банята ,от вси4ко ми се гадеше .С ниско кръвно съм и до днес ,всяка сутрин пия по нес с мляко и пия кола.   

# 31
  • Мнения: 718
Аз не съм имала никакви неразположения, ама никакви, съвсем нормално си се чувствах, може да е имало малко гадене, но нищо особено.

# 32
  • Мнения: 200
Първите три месеца много повръщах, беше ужасТ  ooooh! Четвъртият месец само сурин се записвах при моя приятел кенефа (бяхме си станали много близки  Rolling Eyes) и към 5-ия месец всичко се оправи и до края беше добре, като изключим че имах прееклампсия (макар че по принцип съм с ниско кървно)  Cry Но слава Богу всичко е наред и си имам едно страхотно слънчице  Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 494
На мен ми се спеше постоянно, спях по 12 часа на ден, в опщи линии щом се приберях от работа и лягах. Ставах чак на другия ден за работа. Не съм повръщала нито веднъж през цялата бременност, първия месец няколко пъти ми стана лошо и това е. Кръвното ми през цялата бременност беше ниско, пиех кафенце и понякога се пооправяше от него. Забравих да ти кажа, че постоянно спях до 5-тия месец, от 7-мия пък вече не можех да спя. Схващах се, защото ми беше трудно, дори невъзможно да се въртя в леглото, а към 8-мия месец почнах да имам и киселини.

# 34
  • София
  • Мнения: 2 004
Чувствах се както преди да забременея. Към 5-6 месец почна да ми прилошава, но се оказа, че ми е много нисък хемоглобина.

# 35
  • Бургас
  • Мнения: 1 199
Здравей!Аз ппо време на своята бременност бях зле до петия месец-гадене,само лежах,не се знаех на кой свят.А като помиришех манджа,ми идеше да избягам в гората,още повече ми се догадваше.Имах замаяност и не толкова ниско,а високо кръвно,и доста други екстр-схващания,болки в жлъчката,поради това,че бебето притиска органите,безсъние.Към петия месец се махна само гаденето,а екстрите се увеличаваха-подуване на крака,тежко дишане и т.н.Не се плаши,при всеки е различно.

# 36
  • Мнения: 351
Аз бях много зле първите три месеца. Постоянно ми се гадеше и от всичко, дори като видех по телевизията храна ми се повдигаше...  Sick . Освен това не можех да стана от леглото. Отслабнах с 5кг и си чудех как ще оцелее това дете. Слава Богу лошото мина към 4ти месец. Тогава усетих що е това глад.  Laughing
 Лека бременност! Simple Smile

# 37
  • Мнения: 349
По време на първата си бременност имах толкова много проблеми, че просто "не ми остана време" за лошо, през втората, също не ми ставаше лошо, но много ми се спеше първите месеци, и ми падаше кръвното и получавах мигренозни пристъпи. Но към 4-5 месец всичко се оправи. Стискам палци по бързо да отшуми и при теб  Peace

# 38
  • Мнения: 260
Имах много лека бременност и изобщо не ми се повдигаше Peace
Трудното ми беше към края на бременноста когато ме боляха краката-все
едно някой ми опъваше сухожилията Peace

# 39
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
И двата пъти не ми се гадеше-чувствах се прекрасно Peace

# 40
  • Мнения: 6 365
Много ми беше зле първите три месеца, не съм повръщала, но нямах енергия за нищо, не можех да стана от леглото. Просто нямах сили да се помръдна. Като минах 12-та седмица, все едно слънце грейна, толкова жизнерадостно ми стана Simple Smile

Същото. Тогава вече има плацента и бебето дава сигнал- вече съм се закрепило по-добре, може да си играеш:) Преди това бях леглото- работа- леглото.

За кръвното- малко кола, сокчета, а в транспорта вдигах хора да им седна на мястото, че там най-много ми се виеше свят.

Движи се по малко, разходи се на чист въздух- разкарва гаденето. Според мен една от причините е, че градската среда смърди, а повечето жени ходят с неподходящи и силни парфюми.

# 41
  • Мнения: 9 973
все едно не съм била бременна

# 42
  • София
  • Мнения: 3 789
На мен ми се гадеше единствено в началото, но хапвах соленки и ме облекчаваше. И пиех много вода.
Този период продължи около месец, после отшумя от само себе си. После някъде в 6-7 месец имах около 2 седмици, в които или ми се виеше свят или ми се гадеше, но и това отмина.
Май само с тези неразположения минах

# 43
  • Мнения: 1 485
С ниско кръвно съм-до края на бременноста си бях отнесена(без кафето е така Mr. Green)!

# 44
  • София
  • Мнения: 1 139
Гадеше ми се и повръщах до средата на 5 месец.Беше някакъв ужас просто,много отслабнах,имах апетит,хапвах,но много връщах.От храна не ми се гадеше,но от миризма на сапуни,дезодоранти,парфюми,душ гелове,прахове за пране,омекотители и тем подобни,можех да си изповръщам червата.Няма да обяснявам как се къпех Tired
По принцип съм с ниско ктъвно,но много взе да ми пада последните 3 месеца.

Общи условия

Активация на акаунт