Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравословни проблеми и профилактика
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте Мами,

Изписаха ми MAGNE B6 за леки болки ниско долу. В 14 седмица съм. Незнам защо изпитвам страх от това лекарство, след като му прочетох листовката  Thinking
Дали и на някоя от вас е изписвано по време на бременност и за какво?   bouquet
« Последна редакция: чт, 05 фев 2009, 20:16 от dan4eto8008 »
Цитирай

София

Здравей,
Запази спокойствие! Все пак нали лекарят ти е изписал лекарството? Нямаш ли му доверие?!?
Пих Магне Б6 от 6. месец до края на бременността ми срещу евентуални контракции. Предписано ми беше от компетентен лекар. Във всяка листовка на лекарствен продукт има страшни неща, затова са лекарите, за да преценяват конкретната ситуация Peace
Цитирай

Монтана

Аз го пих до 8-мия месец.
Цитирай

София

smile3525
Имам му, но незнам какво и аз си внуших след като прочетох листовката  Tired
Искаше ми се да чуя и други мнения ня мами  Blush   bouquet
Цитирай

Аз го пих от3 до 9 месец.Не се притеснявай намалява контракциите и е безвредно за плода Hug
Цитирай

Sofia, Bulgaria

здравейте, на мен също ми го предписаха 4х2таблетки, вие по колко пиехте на ден???????????
Цитирай

София

Аз продължавам по 3х1 на ден вече 2 месец  Smile
Цитирай

Аз го пих 3*2 /на осем часа /
Освен него обаче вземах и други спазмолитици Rolling Eyes
Цитирай

Sofia, Bulgaria

Благодаря за отговорите, аз ве4е вземам 6 ден 4х2 на 6часа magne b6 i no spa 3х1 на ден, сега малко ме притеснява, 4е от както ги пия аз съм в 21 г.с. усе6там бебка по рядко, нормално ли е миналата седмица когато ми ги изписаха лекарствата ме гледаха на ехограф и казаха, че всичко е ок?
Цитирай

Не се притеснявай бъди спокойна. Ако това ще те успокои и аз съм го пила. Те на листовките пишат много неща ,за да се застраховат и хората да не се самолекуват.
Успех ти желая !
Цитирай
Благодаря за отговорите, аз ве4е вземам 6 ден 4х2 на 6часа magne b6 i no spa 3х1 на ден, сега малко ме притеснява, 4е от както ги пия аз съм в 21 г.с. усе6там бебка по рядко, нормално ли е миналата седмица когато ми ги изписаха лекарствата ме гледаха на ехограф и казаха, че всичко е ок?
на мен ми го предписаха 3х1 именно за да успокои матката ми, защото бебока риташе почти постоянно и то доста силно. пия го от началото на 7мия месец и трябва да го спра към 35 г.с.  за да може бебчо да си излезе когато му дойде времето newsm10
Цитирай

Sofia, Bulgaria

i az prodylvavam da go piq 6te vidim do koga
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.