В ДЕТСКАТА ГРАДИНА много смях да има! - 22 част

  • 7 512
  • 221
  •   1
Отговори
# 75
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
Добро утро и от нас  Hug
Аз ще си я гледам тази седмица, нали не е особено здрава, а и съм в отпуска. Не смея да я похваля, че е добре, защото още изтръпвам при мисълта за нова болка в ухото или Т тепърва да вдигне  Tired
Симба, радвам се много за вас, дано да е добре детенцето и да се оправя скоро  Hug А Синекод защо, кашля ли, нещо съм пропуснала?
Аз смятам сега като оздравее да я водя на УНГ и да коментираме вече махане на третата сливица, всичките й проблеми идват от нея според частната педиатърка, а и не само. А и май сега е подходящо време, не знам...От друга страна нали се очаква грипна епидемия, та може и да не е подходящо много  Thinking
Изида, радвам се, че Еуфорбикум-а ви е помогнал, на Стелла хич не й действа, но хомеопатията е така по принцип  Peace Явно не е бил за конкретните й сополи.
 Sunsunny, леко и безаварийно спане от тук нататък  Hug
gerygirl, дано се задържи повече здрава малката, аз също в началото бях доволна от клеевата, но като че ли после спря да действа, не знам защо и дали е така. Но си я давам, де, не съм спирала от септември  Crazy Страх ме е да я спра, че не знам колко по-лошо може да стане  Laughing
Хубава и здрава седмица на всички  Heart Eyes Hug

# 76
  • Мнения: 320
Здравейте и от мен!
И мен събота и неделя ме нямаше, ама то време не остава да вися пред компа.
Благодарности на мамите с идеите за костюма. Красавице - розичката много ми хареса, но в петък разбрах, че ще играем теменужка Sick. Ново 20 - от къде  newsm78????? И стихче са ни дали да учим. В събота и неделя репетирахме усърдно - днес сутринта го каза без грешка.
Успешна седмица и никакви болести   bouquet!

# 77
  • Мнения: 56
Добро утро момичета, хубава седмица Simple Smile

# 78
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 203
Добро утро.
Проблеми с ходенето на градина с детето нямам. Сутрин, ако е крива, започва да се кисели за дреболии- кой "пуганашник"  с коя пола да облече, как да й е вързана косата, кой да я заведе до градината... Баща й като че ли откри метод за събуждаенто на лъва, та да не е раздразнителен  Mr. Green
Ще имаме тържество за 8 март. По непотвърдена информация, обаче- т.е. само детето ми каза. Утре ще им правят снимки за картичка за мама. Поръчахме с Ягодов сладкиш  Flutter
За момента съм спряла всякакви имуностимулиращи. От поне 10 дни нищо не давам. Последния път лютата кашлица я стопирахме само с Умкалор, Клеева тинктура, сребърна вода и един билков сироп за кашлица.

# 79
  • Мнения: 1 949
Бубето, когато бяхме на лекар, не кашляше, но гърлото й било зачервено и се очаквало да почне да кашля. И не закъсня този момент де  Sad Цяла нощ е кашляла милата Sad Даже имам чувството, че започването на Синекод отключи кашлицата. Сега ще се обаждам на лекарката да видим дали е нормално така да се дави. Мисля, че е от секрета, но знам ли вече  newsm78

# 80
  • Мнения: 2 310
Здравейте!

Днес заминахме на градина с желание-без капризи,пазарлъци и подобни...Дано продължава така.
За 8- ми март незнам дали ще има тържество,ама и да нямат няма да съм разочарована.
 Sunsunny ,защо сте махнали решетката?Ако пада много да не се уплаши нещо.Щерката веднъж падна от спалнята и въпреки,че е много ниска си сцепи устната,сигурно се прехапа,незнам.

Лека седмица и без болести Hug

# 81
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 724
Здравейте. Днес за малко да закъснеем, но тати успя да я заведе "навреме".
Аз искам да имат тържество. Миналата година в яслата беше много мило, а децата - сладки.

# 82
  • София
  • Мнения: 395
Добро утро и от мен. HugСпокойна и успешна седмица за всички

# 83
  • Мнения: 2 310
Симба,моята също започва да кашля много от Синекод.Най - добре й  влияе Алтея - страшно бързо пресича кашлицата ,а е просто един билков сироп.

# 84
  • Мнения: 1 949
Симба,моята също започва да кашля много от Синекод.Най - добре й  влияе Алтея - страшно бързо пресича кашлицата ,а е просто един билков сироп.

Аз се обаждах на лекарката, каза да продължаваме със Синекод  newsm78 Ама сега това,което ти казваш съвпада с моите усещания  newsm78 И сега какво? Да продължавам ли или не  newsm78

# 85
  • Мнения: 7 640
аз не съм възхитена от Еуфорбиума, но помпата му е хубава и промива добре Laughing

Алтеята е отхрачващ сироп отново

Симба, докторката какво каза?

# 86
  • Мнения: 1 240
Добро утро и от мен  Hug Липсвахте ми!

Вчера цял ден бяхме на Пампорово, Гергана не искаше да си тръгваме. Като се качихме в колата, започна да ни уговаря да се върнем още малко на снега.  Laughing
Днес трябваше да занесем ако в ДГ, но не мина номера. Сложих в чантата стерилна чашка за всеки случай, ако не стане днес в ДГ ще се дебнем довечера у нас.

Бързо оздравяване на всички!

# 87
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 393
При нас за 8-ми март ще има само картички със снимка  Simple Smile Няма да има тържество  Sad
Синекод сироп е за подтискане на кашлицата, защо действа обратно  newsm78

# 88
  • Мнения: 1 949
Синекод сироп е за подтискане на кашлицата, защо действа обратно  newsm78

В нашия случай са капки Синекод, но си права, че би трябвало да подтиска кашлянето.

ПоларФокс, лекарката твърди, че е нормално така да еволюира болестта и да продължаваме да й го даваме. И че кашлицата най-вероятно е заради стичащите се секрети (и на мен така ми звучи всъщност). Ако тази нощ кашлянето продължава, утре следобяд ще я водим пак, няма да чакаме до сряда  #Crazy

# 89
  • Мнения: 331
Здравейте и от нас  Hug
Ема днес не е на градина. От Събота нещо я боли ушенце, взе и да вдига температура, та я оставих в къщи, а за целта вдигнах свекър ми в 4 сутринта да пътува с влак до София, че иначе нямаше как да се гледаме  ooooh!
Спяща красавице ще я водя при д-р Тодоров, но не успях да го намеря за да си запиша час, така че се надявам да ни приеме без такъв  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт