Песента от рекламата?

  • 270 522
  • 788
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 459
Момичета, предлагам тази темичка, в която всеки да може да пита за песните от рекламите, а не периодично да се пускат по няколко теми за едно и също нещо.
Заповядайте!
  Hug

# 1
  • Мнения: 154
О! Тъкмо исках да питам за песента от рекламата на Nescaffe Gold, която върви напоследък! Изпълнител и име на песента ме интересуват! Благодаря   bouquet!

# 2
  • Мнения: 3 459
О! Тъкмо исках да питам за песента от рекламата на Nescaffe Gold, която върви напоследък! Изпълнител и име на песента ме интересуват! Благодаря   bouquet!
Песента е тази  Simple Smile

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 12:57 от Джей

# 3
  • Мнения: 488
Коя е песента от последната реклама на Мтел?

# 4
  • Мнения: 154
Еееее! Супер си! Огромно благодаря!  Hug Ама не е само това  Mr. Green . Ей тук вече ще те затрудня! Вървеше реклама на банка през изминалите седмици. Не помня на коя банка, но текстът беше нещо от сорта "първата стъпка ..." с едни пингвинчета. Та песента звучи като песен на Бари Уайт...

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 13:21 от elfpath

# 5
  • Мнения: 3 042
Коя е песента от последната реклама на Мтел?
http://www.vbox7.com/play:f6bcba99

Colbie Caillat "Bubbly"

# 6
  • Мнения: 1 666
Еееее! Супер си! Огромно благодаря!  Hug Ама не е само това  Mr. Green . Ей тук вече ще те затрудня! Вървеше реклама на банка през изминалите седмици. Не помня на коя банка, но текстът беше нещо от сорта "първата стъпка ..." с едни пингвинчета. Та песента звучи като песен на Бари Уайт...

Рекламата на Райфайзен, нали?! Разбира се, че е Бари Уайт - You're the First, My Last, My Everything ! Също и live изпълнение !

# 7
  • Мнения: 154
Много, много ви благодаря, Джей и Елси! Зашеметихте ме!  Heart Eyes

# 8
  • Мнения: 3 634
За да зарадвам моето джудженце и да я добавя към бебешкия албум...

Първата песен, на която Мите танцуваше беше от реклама на Глобул. Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."

# 9
  • Мнения: 3 459
Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."
Това е песента  Peace

# 10
  • Мнения: 3 634
Имаше едни зелени балончета във въздуха и се пееше нещо подобно: "Hey, hey, you're in a holiday..."
Това е песента  Peace

Ще запиша клип как танцува синът ми на тази песен и ще ви го покажа. Благодаря!  Hug

# 11
  • Мнения: 488
Благодаря, Памполина, хубава песен.   Simple Smile

# 12
  • Мнения: 2 172
А някой знае ли коя е песничката към рекламата на Нестле1 или Нестле джуниър ли нещо такова рекламираха  newsm78

# 13
  • Мнения: 6 713
Имаше една реклама на (не съм 100% сигурна Embarassed) Райфайзен (бой с възглавници) на фона на превъзходна френска песничка. Коя ли е? newsm78

# 14
  • Мнения: 3 634
Имаше една реклама на (не съм 100% сигурна Embarassed) Райфайзен (бой с възглавници) на фона на превъзходна френска песничка. Коя ли е? newsm78

Беше реклама на водка Абсолют.  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт