От напълнели Дюкан ни превръща във фотомодели - 153

  • 28 074
  • 609
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 193
Здравейте, искам да помоля да ми дадете на лични рецепти - как да си приготвя рибка, днес в Халите видях,че се продава филе от мерлуза,хек, пангасиус....... ,а не знам как се приготвя, лошото е  Sad- скъпичка ми идва почти всеки ден да я хапвам там приготвена, по около 10лв за 200/300гр.......МЕРСИ..............

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 729
Ей, Roisin, честито, честито, честито!!!  newsm38 Страхотна си!

Честита месечинка, Виволинка, страхотна мадама ще станеш! Hands Clap

Марчелка,  ritnik - ето и от мен. Утре да не забравиш сутринта ритуала: голичка, изпишкана, изакана, изкъпана, епилирана, качваш се на кантара, издишаш въздуха и се местиш от пръсти на пети докато видиш каквото трябва.  Wink После тук в темата да се похвалиш  Hug

Нинчее, ЧРД - красавица си ти, нека те грабне някой, който те заслужава!!!

Ей сега и  Hug за Rien,

готово, записах се.

# 62
  • Sofia
  • Мнения: 16
Здравейте и от мен,
Аз само минавам да кажа, че съм добре, ПЗ съм и задържам.

Чета всичко, но не съм в настроение да пиша! Иначе снощи се посмях с аканата тема  Mr. Green

Нинче, ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН МИЛИЧКА!!!!!!!!!! Пожелавам ти да си много щастлива и много усмихната!!!!

На всички с поводи, ЧЕСТИТО!!!!


Скоро ще съм налиния, да ми мине малко депресийката  Hug

# 63
  • Мнения: 0
Ето и още малко протеинчета от мен: http://vbox7.com/play:97b40138
Гледайте момичета и се наслаждавайте!

# 64
  • София
  • Мнения: 426
Monche ами аз мислех 5/5 ама не знам как е подобре как се свалят повече кг 4/3 какво значи 4 П и 3 ПЗ ли

# 65
  • Тракийка в Софийското равно поле....
  • Мнения: 439
 ooooh! Три теми съм опущила!  Shocked

Утре ще ми разказвате на срещичката!  Crazy Flutter Party

# 66
  • София
  • Мнения: 102
Моите наблюдения за кръвна група АВ - режимът работи перфектно

Роисин - поздравления мила ти си пример за стриктна дюканка  bouquet

Реших и аз да се включа петъчно с протеини натюр .... и какво мислите ми се отвори в секцията изображения на чичко Гугъл ....доста дюкански темички ..... голям смях  Joy Joy Joy

# 67
  • София
  • Мнения: 5 726
Здравейте, искам да помоля да ми дадете на лични рецепти - как да си приготвя рибка, днес в Халите видях,че се продава филе от мерлуза,хек, пангасиус....... ,а не знам как се приготвя, лошото е  Sad- скъпичка ми идва почти всеки ден да я хапвам там приготвена, по около 10лв за 200/300гр.......МЕРСИ..............

Аз я правя по идея на TheNMaster- натърквам ги със диетична цил,черен пипер,лимонов сок,оставям ги малко да престоят, увивам ги във фолио и на тигана ги печа.

# 68
  • Мнения: 3 971
И аз съм тук .
Дано успея финансово да се справя ,че нещо заплатите се бавят ooooh!

# 69
  • Мнения: 92
и аз тук...
Вещи   bouquet за темичката....
за Бургаската среща - силно се надявам да мога да дойда, от от НОИ благоволят да ми изплатят паричките на време.. newsm78

моя любим и още един  Hug за всички....

# 70
  • София
  • Мнения: 135
Приятно прекарване утре на срещата и ще чакам снимки. Simple Smile Аз за съжаление няма да мога да дойда , защото заминавам командировка. Приятен и много минусов уикенд.
Флучия, благодаря!   bouquet
Росини, Честита ти година!   bouquet
Чао, ще ви чета в понеделник! Simple Smile

# 71
  • По-близо до звездите
  • Мнения: 274
Тази сутрин за разкош си направих дюканската палачинка с пресен спанак. Нарязах го наситно и го метнах в сместа. А после си сложих малко извара и шунка и си я навих на руло.
Невероятна красота се получи като я разрязах - отвън жълто-зелена, а отвътре - бяло -"шункова". Joy Същински празник беше в моята кухня  newsm18  bigdance2
Всъщност, откакто ползвам този режим на хранене, усещам невероятна лекота и всяко ястие си има обособен вкус. Вкусовите ми рецептори се наслаждават на храната по неповторим начин  eat

# 72
  • София
  • Мнения: 5 285
RoisinHug

# 73
  • Мнения: 70
вие сте родени за машинописки, момичета  Laughing

# 74
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 164
Ей, благодаря, момичета (VIVKA и Didka_23), друго си е разнообразието (мъж ми е по-малък от мен, та викам виртуално да разнообразя с по-зрял). Да ви се връща!
Прекрасен следобяд - няма да пиша какво хапнах, че съм третофазничка.
Хубава вечер!

Общи условия

Активация на акаунт