Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 6 фев. 2009, 16:08 ч.

8мо мартенска среща на немската тема

• 1 581
  • 25
  •   1
Отговори
  • Süd
8ми март (неделя)
Хайделберг
Къде точно и кога остава да уточним Laughing

# 1
  • Германия
zапис  Embarassed

# 2
Ами предлагам като предния път на гарата по обедно време - горе-долу по едно и също време ни пристигнаха влаковете (моя и на Биба, казвам моя, щото с Мистичната пътувахме от определена спирка заедно).
Центърът не е далеч, готини кръчми - също. На по 20тина минути пеш от гарата са.

# 3
  • Германия
И аз съм за Wink
Аз съм с кола и нп за мястото. Само кажете по кое време горе-долу, за да планирам млечния бар кога няма да работи Wink

# 4
  • Süd
За мен има удобен дилижанс, който пристига в 11.08ч. в ХБ Mr. Green

# 5
  • Germany
 yes

# 6
  • Germany
Моят влак пристига в 11:48ч.
Казахте ли на Мистик?

# 7
  • DE
Записвам се и аз за среща, ще дойдем с домочадието ако до тогава сме купили кола. С влака трябва да мъкна дребосъчето с мен, с количка или слинг, не ми се иска.

# 8
  • Süd
Моят влак пристига в 11:48ч.
Казахте ли на Мистик?

Казах - още не е сигурна дали ще може да дойде, но повече клони към да Wink.

# 9
  • Германия
Ъъъъ, с деца и половинки нали може newsm78

# 10
Ъъъъ, с деца и половинки нали може newsm78
Aми аз ще съм с деца, така че...  Peace

# 11
  • DE
Аз ще дойда, още не знам обаче в какъв състав и с какъв превоз.
Да попитам как се превозват майки с бебета и детски колички във влаковете в немско? Има ли място за количката, някакъв ред специален или правила?

Знае ли се вече час на срещата?

Нека някой ми прати мобилен на лични, за всеки случай...

# 12
  • Германия
Засега Биба каза, че пристига в 11.48. Веч?

Вашите билети важат ли после и за в града? Защото ако превалява ще е кофти да вървим пеша до центъра?

# 13
  • Germany
Вашите билети важат ли после и за в града? Защото ако превалява ще е кофти да вървим пеша до центъра?
Сигурно важат newsm78 щом е за цял БВ.
Гледахте ли снощи в Щерн ТВ за влаковете и контрольорите в тях, стана им любима тема вече hahaha Големи гадове били, трябва да сме изрядни, че да не ни изхвърлят и нас от влака Simple Smile

# 14
Засега Биба каза, че пристига в 11.48. Веч?

Moите са през час - 11,23; 12,23 и тн.
Мишенце, има места по влаковете за колички, но са в коридорите. И аз така ще пътувам, че количката ми е танк.
Специални правила няма. Основното правило е, че влаковете са за непушачи, но някои се крият по тоалетните да пушат Joy

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт