Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Млека за кърмачета, захранване
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора

София

Здравейте!
От скоро почнахме да ядем по цяло бурканче зеленчуково пюре на обяд и се чудя дали му е достатъчно и дали се е ханранил при положение че му давам 180мл вода със 6 лъжици АМ при другите хранения, а пюрето е 125гр.
Цитирай

На колко месеца е детето?
На мен ми изглежда достатъчно това количество, но детето само ще ти покаже. Ако му предложиш АМ след пюрето и го откаже, тогава със сигурност ще знаеш.
Цитирай

да, детето би трябвало да си покаже.
дъщеря ми яде по толкова пюре плюс 100-120 мл АМ.
Цитирай

Бургас

Аз давам цялото пюре и дохранвам с АМ до достигане на 180грама.За сега не е отказал Laughing
Цитирай

Бургас/София

Нащия изяжда по 190гр зеленчуково/месно+30-40гр плодово като десерт и иска оше.До дете си е.На колко месеца сте?
Цитирай

Sofia

Давай му голяма пюре, ако ти се вижда малко това. Освен това за да е пълноценна храна зеленчуковото пюре трябва да е с мляко. И понеже готови такива има много малко аз давах 120 зеленчуково и 50-80 мл АМ.
Цитирай

София

додавай АМ,ако иска ще пие
Цитирай

Сливен

много зависи от детето,смятам че то само ще ти покаже дали му е достатъчно Peace
Цитирай

Според мен давай от 180 гр.
Цитирай

в илюзия

давай АМ докато цялото ядене достигне 180 гр , ако иска разбира се. Peace
Цитирай

Докато свикне само на пюре дохранвах с АМ,но след около 2 седмици само това стигаше.
Цитирай

София

125гр. е малко, според мен.
Когато започнах да захранвам увеличавах количеството на пюрето постепенно и дохранвах с кърма, докато стигнахме бурканче от 190гр. Тогава спрях да дохранвам.
Пюретата на Иво бяха домашни, приготвени с кърма или АМ.
Цитирай

София

И аз му давам по 50-60 гр АМ след малкото пюре, защото си го яде.А и винаги слагам по мъничко АМ в самото пюре.
Цитирай

Sofia

Дохранвала съм и аз с АМ, но не бе дълъг период като продължителност...всичко си е до дете. Предлагай АМ след храненето с пюре - ако е още гладно детето - ще си доцока млекцето Laughing
Цитирай

София

125 гр е малко според мен,давай по 180гр или дохранвай с АМ.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 27 отговора