ЩЕ СЕ ВКЛЮЧИТЕ ЛИ В МИТИНГА?

  • 2 605
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 750
http://mama.btv.bg/forum/viewtopic.php?t=18536

Понеделник-09.02.09
Пред Народното Събрание
Там ще сме всички които искат смъртна присъда за бащата заклал децата си.
Време е да се въведе и това наказание.

Извинявам се,че е линк,но не искам да се повтарям.
А и така ще видите какво са писали и другите майчета.

Благодаря!

# 1
# 2
  • Мнения: 577
Не съм за смъртната присъда (не го приемам за наказание). За мен много по-мъчителна е доживотна присъда затвор.

Последна редакция: пт, 06 фев 2009, 18:58 от **poli**

# 3
  • София
  • Мнения: 224
Да,но сте подбрали лошо време.В понеделник в 9часа повечето хора са на работа.Защо не се избра ден като събота или неделя?

# 4
  • Мнения: 984
Смъртната присъда няма да върне децата, нито ще съхрани майка им, дори да оживее. Confused

Има изследвания, които доказват, че наличието на вариант смъртна присъда нито намалява, нито "олекотява" престъпността - т.е. е без възпиращ ефект по отношение на жестоките престъпления спрямо личността.

Не ме разбирайте погрешно - аз желая този изверг да бъде заличен, за да не извърши друго рестъпление. Доживотен, без право на замяна или амнистия. Sad

# 5
  • Мнения: 3 453
Против смъртното наказание съм. Убийството си е убийство, пък било то и под формата на наказание.
"За" доживотна присъда без право на обжалване.

# 6
  • София
  • Мнения: 958
Не. Против смъртното наказание съм. Ако се превърнеш в насилник, за да се справиш с насилника си единствено насилник и нищо друго. Веригата продължава.........

За справедлив процес и много строго наказание съм.

# 7
  • Мнения: 1 120
Не съм за смъртната присъда (не го приемам за наказание). За мен много по-мъчителна е доживотната присъда.
И аз съм "За доживотен затвор , без право на обжалване".

# 8
# 9
  • София
  • Мнения: 224
Да ,децата няма да се върнат.Но нека всеки следващ си помисли какво го чака ако посегне на човешки живот.До кога такива изроди ще живеят ненаказани?Нека се помолим за дечицата.Аз съм за митига,но денят и часът са много неподходящи,има мами които работят. Cry

# 10
  • София
  • Мнения: 62 595
Съдебната власт е независима и ако ще 100 митинга да спретнете няма да й повлияете.

А въпросните потребителки там си нямат друга работа, явно. Сигурно някой друг им гледа децата.

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Не, дори и да бях в София.
Смъртта е спасение, не наказание.
Защо е време да се въведе такова наказание?
Заглавието на темата е подвеждащо и крещящо. Митинг или протест?
Нещо много често взеха да се отправят линкове от другия форум. Нямат си достатъчно хора ли?

# 12
  • Мнения: 3 453
До кога такива изроди ще живеят ненаказани?
Не става въпрос за липсата на наказание, а за неговата форма.

Но нека всеки следващ си помисли какво го чака ако посегне на човешки живот.
Не смятам, че човек, способен на такова деяние, изобщо мисли за последствията. Надали страхът от смъртно наказание би спрял такъв човек.

# 13
  • Мнения: 2
Според мен е много по - тежко да гледаш слънцето през решетка 20-30 см външния свят.Да го осъдят на доживотен. Той сам ще се самоубие.

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
Като гледам има хора, на които много им се митингува. Само повод да има. Ако не беше за това щеше да е за нещо друго.

Общи условия

Активация на акаунт