Удължаване на косата- 11

  • 139 885
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 0
Здравейте момичета много ви моля накой да ми отговори на въпроса, защото ми предстои бал и ми е много спешно.Поръчах си коса от bguniqe и утре ще е при мен.Поръчах си само една треса от 75 см схирина и 55 см дълйина и от нея ще ми направят един двоен ред.По принцип моята коса си е дълга до средата на гърба ми, но искам още Simple Smile Според вас тази коса достатъчна ли ми е..ще ми стигне ли за удължването и как  ще изглежда.От сайта ми казаха, че ако искам косата за удължаване ще ми е супер.. страхувам се да не изглежда кат проскубано.. какво мислите мили дами Simple Smile

# 751
  • Мнения: 0
Glezenata 13 Мила не искам да те разочаровам ,но аз имам коса от bg-unique купих си я януари месец и е много зле изобще не е естествена незнам ти какъв цвят си си поръчала но аз имам от русата №102 и не става за нищо един път я боядисах дадох 100 лв на фризиорка за боядисване и пак нищо не стана и днес им я изпратих да я сменят.Ако още не си я получила като ти пристигне огледай я много хубаво .Отскубни един косъм от нея и го запали ако изгори е естествена, а ако само се накъдри е изкуствена.Желая ти успех

# 752
  • Мнения: 0
Направих теста, който ти ми каза и косата направо си изгоря и замириса на пърлено, както мирише естествена коса, когато я опърлиш.Личи си, че косъма е истински, а не някой боклук.Моята коса е цвят шоколад, и е почити същия като моя няма някаква огромна разлика, дори не се забелязва, затова не ми се налага да я боядисвам.За сега съм доволна от косичката, но ми е мъничко и затова си поръчах още един двоен ред и така вече ще ми стане иделано, иначе си седи рядко .. ти колко коса имаш, дано ти пратят друга хубава коса, защо така са те изментили..много гадно и защо изобщо си я боядисвала..?

Последна редакция: чт, 28 апр 2011, 21:13 от glezenata13

# 753
  • Мнения: 35 961
на 52 стр. заключвам темата - ако някой ще прави нова и ще систематизира информация - сега му е времето   Grinning

# 754
  • Мнения: 4 170
Аз мога да пусна искате ли?

# 755
  • Мнения: 35 961
който желае  Wink

# 756
  • Мнения: 0
Пускай мила, че аз съм нова и незнам как Simple Smile а темата е много яка

# 757

Общи условия

Активация на акаунт