Поръчка на торта

  • 15 539
  • 16
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 53
Здравейте,
Скоро имаме рожден ден. Ставаме на 5г. И се чудя тази година от къде да поръчаме торта. До сега сме поръчвали от "Двете фукли" и "Лагуна", но като че ли тази година ми се иска да е от друга фирма. Четох за "101 гр. сладки", но на сайта си нямат хубав детски каталог. Дайте моля Ви   Praynig, отзиви, снимки, цени каквото се сетите. А също някой поръчвал ли е торти от тук  www.skylinecakes.com - какво мислите?
Много ще съм Ви благодарна  Hug

# 1
  • Мнения: 367
Поръчвали сме от къде ли не! ooooh!
Първо от споменатите "фукли"-излизат сравнително по-ефтини,но или трябва да кажеш точно каква торта искаш,или тя да е по тяхна преценка,в повечето случаи не знаеш каква торта ядеш,иначе приемливо качество и цена. Peace
От "грамовете сладки" съм поръчвала ,но не за рожден ден,като че ли ...много са красиви,но много пищно украсени,по скоро да ги гледаш,от колкото да ги ядеш Rolling Eyes
Най доволна съм от Виенската сладкарница в ЦУМ/имат сладкарница и на Орлов мост!,зависи от къде ти е по-удобно да си вземеш тортата!!!!Тортите са им супер,и за големи и за малки,можеш да опиташ,е не е богат асортимента,но го поддържат,т.е. знаеш какво купуваш,и какво е на вкус и къде да го намериш,ако ти хареса.Много са учтиви/на Орлов мост,другите в ЦУМ,леко се разсейват,но вършат работа!/Украсата е за мен най-добрата,имат каталог,но не отказват ако им кажеш какво точно искаш,или да направиш дадена украса ,но с някъкви промени,въобще можеш да я направиш така както ти си я представяш,дори без да я има в каталога!.....Но цената е по-висока,стандарта торта излизаше последно преди почти полувин година 80 лв.Зависи от парчетата и от това дали е на етажи,абе най-вече от парчетата. Hug
Скоро и аз рових за други фирми,но не си харесах нищо ново!Успех!Ако нещо откриеш,което да си заслужава пиши! Hug
А забравих "Неделя",не са кой знае с каква украса,повечето са рисунки на готова хартия,но пък са по-леки торти и в повечето случаи вкусни!
Успех отново!  bouquet

# 2
  • София
  • Мнения: 2 044
От сто гр.сладки поръчах миналата година-много красива я направиха,и самата торта беше много вкусна,нашата беше полянка с мечо пух и останалите герои,ако те итересува ще кача снимки.Имат каталог като отидеш на място Peace

# 3
  • Мнения: 202
И ние сега за годинка обикаляхме насам натам --но поръчах накрая от 100гр. сладки---беше много хубава и вкусна--парчето е 3.50лв.--мен ми излезе малко скъпо, но просто защото беше за 50 човека иначе откъм украсата са страхотни Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 6 011
Ние за първият РД поръчахме от Гаврош. Беше вкусна, а и бяха много коректни.

# 5
  • Мнения: 15 379
За 1-вия рожден ден на моето дете поръчахме от "100 грама сладки" - тортата беше много красива и 100 пъти по-вкусна! Grinning Поръчах на място от сладкарницата им на "Ангел Кънчев", има си голям каталог и можеш да избереш, каквото решиш.

# 6
# 7
  • софия
  • Мнения: 2 140
С две ръце съм ,,за"тортите на Маркрит.Лично на мене са ми любими.
А с мнението на picaso за тортите на Неделя,че са леки не мога да се
съглася NaughtyДаже напротив тежки са.Особено на последък
нещо ми се струва,че съвсем ги развалиха.

# 8
  • Мнения: 0
Аз съм доволна от тортите на Нилана, особено от услугата им "Home express"-доставка до дома и офиса.С едно обаждане по телефона  спестяваш  няколко часа,а момичетата  които приемат заявките са изключително любезни и компетентни, винаги могат да те посъветват след като споделиш идеята си с тях.
http://nilana.bg/page.php?n=14517&SiteID=90

# 9
  • Мнения: 188
Ние поръчахме от Вега и бяхме възхитени и от декорацията и от вкуса на тортите! Доставиха ни ги на място, цената на парче е 3,50!

# 10
  • Мнения: 367
"Въпрос на вкус,казало кучето и ......." Laughing
За мен тортите на Неделя са леки/като имам в предвид тортите от виенски салони...та дори и тези от 100-те грама...../...но както казах не е това темата....не е това въпроса....
Скоро поръчвах от 100-те грама ...торта за рожден ден с форма на мишка...лошото на тези торти във форма на нещо е ,че минималния брой парчета е 18-20.....та от там излиза малко по-скъпа...но пък тортата беше страхотна...много вкусна...декорацията на ниво....мисля че ще си поръчвам от там и за в бъдеще.... Peace

# 11
  • Мнения: 1 491
А някога разглеждали ли сте тортената тема? Там има момичета, които се занимават и любителски и професионално с правенето и декорирането на торти. Някои от "любителките" правят в пъти по вкусни и красиви торти от изтъкнати имена в този бранш. Това го казвам от личен опит  Wink Повечето от тях имат в подписите си линк към албумите си с тортите, които са сътворили и биха ви направили торта срещу по-малка сума от тази на "имената" Peace

# 12
От Нилана не ми доставиха тортата за рождения ден на детето ми. Много съм разочарована от тях никога повече няма да поръчам от там. Детенцето ми е на една година и не разбира, но ако беше по голям какъв рожден ден без тортата, която си е избрал щеше да има.

# 13
  • Мнения: 479
И ние сега за годинка обикаляхме насам натам --но поръчах накрая от 100гр. сладки---беше много хубава и вкусна--парчето е 3.50лв.--мен ми излезе малко скъпо, но просто защото беше за 50 човека иначе откъм украсата са страхотни Peace

Точно същото  Simple Smile Страхотна визия и много вкусна плънка. Скъпичка излиза, ама нали беше за първия рожден ден, та ги прежалих.

# 14
  • Мнения: 428
В сладкарница Атлантик, на Орион!
По принцип навсякъде можеш да пробваш, после да избираш!

Общи условия

Активация на акаунт