Впечатления от детска градина" Щастливо детство" гр.Варна

  • 6 454
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 337
Моля за мнения за градината.Живеем в района сравнително от скоро и не познавам никой,от когото да получа информация.Ще съм ви много благодарна.Притеснава ме и малката бройка за прием първа група-мисла,че беше около 20 и не знам с какви шансове сме.

# 1
  • Мнения: 6
Това е най-свястната ясла за мен.Моето дете беше в нея и съм МНОГО доволна.Ако Ви вземат, ще имаш голям късмет.Госпожите и лелите са свестни и детето ми научи много полезни неща там, като обноски, песни и игри. А Директорката е много точна, усмихната и поддържа сградата в много добро състояние. В началото като започнахме, много се притеснявах как ще се адаптираме, защото до 2 години съм гледала сама малката и никой не ми е помагал, но после като посвикна всичко бе о.к. Още ги споменавам с добро тези жени , които се грижеха за моето съкровище ! С две ръце съм ЗА ! Успех !

# 2
  • Варна
  • Мнения: 1 132
Въпросът е за градината, не за яслата.

# 3
  • Мнения: 66
Дъщеря ми беше там и съм много доволна.Наистина името на градината е точно.Само не знам екипа дали е в същия състав.

# 4
  • Мнения: 337
Наистина въпросът ми беше за детска градина N1 "Щастливо детство" на Погребите,не за яслата.На пръв поглед ми се стори доста запусната базата,но определено по-важното е как гледат децата.

# 5
  • Мнения: 1 632
Наистина въпросът ми беше за детска градина N1 "Щастливо детство" на Погребите,не за яслата.На пръв поглед ми се стори доста запусната базата,но определено по-важното е как гледат децата.
Темата е стара, но аз сега я виждам.
Може би, имаш предвид N40?
И двете ми деца посещават въпросната градина.
Градината не е лоша, а директорката е много готина и разбрана!
По доволна съм от учителките на синът ми, отколкото на дъщеря ми!
Това обаче си е до късмет, не е от градината! Peace

# 6
  • Мнения: 337
Естествено,че става въпрос за ДГ N40,аз съвсем съм се сдухала.Ходих да говоря с директорката и на мен ми се стори разбрана,даже много.Само от условията не съм възхитена,но нека първо ни приемат,че после ще се тревожа.Засега поне изумени майки да чакат няма.

# 7
  • Мнения: 1 632
Площадката за игра е в окаяно състояние, но така пък няма опасност, някое дете да бъде блъснато от люлка, докато  учителките клюкарстват!
Има какво да се иска от градината като условия, но не е лоша!
А и тази градина не е много известна, и няма голям наплив, което улеснява приема.

# 8
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 371
О, говорите за моята детска градина, където аз съм ходила  Crazy  Laughing
Имам много мили спомени от там, знам от приятелки чиито деца са я посещавали, че все още е хубаво. Въпреки, че съм била малка, помня цялото разпределение на градината отвътре - хич не е малка. Има 2 двора за игра и най хубавото, не минават големи улици и коли от там. Майка ми ми каза, че дори е виждала моята учителка още там  Heart Eyes
Аз лично в него квартал бих избрала тази градина или другата до старият КАТ. До колкото знам има и до Христо Ботев фабриката, но там не бих записала детето си.

# 9
  • Мнения: 337
Не мисля, че имам какво да избирам.Аз живея отскоро там и просто там ми е районът. Иначе "Светулка"та изглежда доста по-добре и бих избрала нея, ако можех. Но да се надяваме, че ще ми приемат детето тук и че всички сте прави, че ги гледат добре. Аз не познавам и много майки от квартала, с които да обменим опит. Благодаря ви и късмет на всички.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 111
здравейте дъщеря ми беше в тази градина при г-жа Тодорова и Димова/сега директор на градината/.Такъв педагог като г-жа Тодорова са рядкост ако можех да запиша и малката в нейна група но се сменят на 4 години иначе лелките са добрички

# 11
  • Мнения: 1 632
Тодорова сега е на синът ми учителка, наистина страхотен човек!
Но дъщеря ми нямаше този късмет с учителки  Tired

Общи условия

Активация на акаунт