Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Здравни заведения, специалисти
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Здравейте момичета,
ох проблема е голям. Мисля че съм бременнам ходих на генеколог каза ми че все още не вижда бременност, но вече 2-ра седмица ми закъснява  ooooh!
Проблема е че няма как да задържа бебето Crying or Very sad Съпруга ми е без работа, а аз съм в майчинство. Детето ми е на година и половина. Имах много тежко секцио и генеколога ми каза че е абсолютно забранено забременяването преди 2,5год.
Ох .......... ooooh!.....та въпроса ми е къде ще ми препоръчате да направя аборт, кажете ми лекар и болница в София. Цена на процедурата?

Ще помоля тези които ще ме нападат или разубеждават да не го правят. Достатъчно ми е тежко, вече втора седмица не мога да си намеря място не спя не ям. Много тежко е да вземеш това решение особено ако детето е желано,...............но е прекалено рано Crying or Very sad и в много неподходящ момент.
Цитирай

София

здравей,попитай АГ-то може ли да ти даде направление за аборт(дават ли? newsm78).Цените са над 250лв. в болниците,а на частно в някой кабинет сигурно пак толкова ще ти вземат
Цитирай

Аборт ще ти направят във всяка една държавна болница в София, която има гинекологично отделение.
Най-добре обаче питай лекаря си. Особено след като си имала тежко раждане и забрана за забременяване.
Цитирай

София

И все пак - пожелавам ти да не си бременна....има я и тази вероятност все пак....все още...
направи си кръвен тест.

иначе можеш и в шейново и в МД, и в  тина киркова и навсякъде другаде....където има АГ отделение...
Цитирай

Кафе-кафе, моя позната беше ходила в майчин дом, но зас ъжаление не знам повече подробности Sad
 Пожелавам ти успех   bouquet
Цитирай

София

Момичета благодаря за информацията   bouquet
Цитирай

София

В Шейново аборт по желание 150лв., по медицински показания е безплатен.
Цитирай

София

Вилли благодаря   bouquet

А някой може ли да ми препоръча лекар? Никога до сега не съм ходила в Майчин дом и не знам към кой лекар да се обърна Embarassed

Искам да ви благодаря за разбирането и за това че няма нападки   bouquet
Много ви благодаря bowuu
Цитирай

София

Аз ти препоръчвам да отидеш в Окръжна болница. Потърси д-р Жекова - завеждащ на родилното. Абортът е 150 лева.
Цитирай

София

Много,  благодаря Нана   bouquet
Цитирай

София

Здравейте момичета Hug
искам да ви благодаря за подкрепата Hug
В карайна сметка се оказа че не съм бременна, сега ще си правя изследвания на хормоните, т.к. според лекаря всичко е наред и не може да разбере от къде идва проблема Rolling Eyes
Цитирай

София

Е, това донякъде е хубава новина  bouquet поне аборт няма да правиш, въпреки, че неизвестността също не е приятно нещо, още повече, като става дума за здравето ти...

Дано да разберат бързо и да не е нещо сериозно... Hug Hug Hug
Цитирай

София

Angel_Dust благодаря за подкрепата  Hug
Цитирай

Здравейте виждам,че темата е стара.Но моля помогнете.На 18 години съм.Имам пиятел от две години.И сега се случи.Генеколога ми  препоръча да почакам,защото детето ми е едва една точица и още не е 100% сигурен.Теста ми е положителен.Не съм от София.Не мисля че в моя роден град има лекар на които мога да се доверя.Препоръчаите ми специалист,които може да ми помогне,в столицата.При това в бъдеще искам да бъда майка,когато съм готова. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.