Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 7 фев. 2009, 13:37 ч.

съвет за кърмене-цедене

• 382
  • 2
  •   1
Отговори
Здравейте искам съвет от опитните мами кърмачки.Сутрин като стана гърдите са ми пълни и имам много кърма, обаче с напредването на деня намалява и вечер почти нямам.Да пия ли чайчета за кърма при положение че сутрин са препълнени?

# 1
Така..
Първо кажи колко е голямо бебчето..
И как се кърмите.. Как наддавате.. Как ака и пишка бебето?

Явно нямате нощно кърмене, щом се препълват така гърдите сутрин?
И имането/нямане на кърма не се отбелязва само и единствено с признака "напращели" гърди  Laughing

Но на въпрсът ти конкретно - по принцип е нормално, да .. Но това нищо не значи, докато не разкажеш малко повече  Hug

# 2
  • на запад
Въпросите, които ти е задала духи пухи, ще помогнат много, за да успеем да ти отговорим на въпроса и евентуално да помогнем да си спокойна и сигурна, че бебето ти получава най-доброто от теб  Peace
Права си, че кърмата "намалява", т.е. бебето като суче и чустваш гърдите си по-празни. НО истина е, че по време на кърмене, гърдите ти не спират да произвеждат кърма. Знам колко е особено чуството, да не знаеш колко изсуква детето ти.
За да продължа, ще изчакам първо ти да пишеш по темата Simple Smile

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт