Когато се скарате с мъжа си..

  • 7 142
  • 67
  •   1
Отговори
Как реагирате? Ние наскоро се бяхме скарали, отидох за малко при родителите си, върнах се и вече мина 5 дни и не сме правили секс, очевидно той иска и ме предизвиква, но аз се държа твърдо. Да му докажа, че съм наранена от постъпките му. Принципно съм мекошава и прощавам, но сега ми е трудно. Държа се по-дистанцирано. Дали ще има полза от такова държание.

# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Никога, ама нито веднъж за 14 години, не съм му натривала носа с липса на секс Rolling Eyes Извинявай, но голяма глупост ми се вижда...Има къде къде по-елегантни начини да го направиш, защо трябва да лишаваш и себе си...Пък и така се усложняват нещата...Хората стават все по-нервни и все повече се отдалечават...Какво си мислиш, че ще постигнеш, не знам.

# 2
Никога, ама нито веднъж за 14 години, не съм му натривала носа с липса на секс Rolling Eyes Извинявай, но голяма глупост ми се вижда...Има къде къде по-елегантни начини да го направиш, защо трябва да лишаваш и себе си...Пък и така се усложняват нещата...Хората стават все по-нервни и все повече се отдалечават...Какво си мислиш, че ще постигнеш, не знам.

защото нямам желание.

# 3
  • Мнения: 1 447
Карали сме се и то не веднъж,но никога не съм използвала този подход с лишаването от секс.
Но всеки си знае при него какво действа,ако мислиш,че това е начинът от който ще има полза
продължавай така.

# 4
За мен секса е нещо специално и явно ми трябва време, за да забравя обидата, която ми нанесе, за да се "Сближим" така.

# 5
  • Мнения: 1 447
За мен секса е нещо специално и явно ми трябва време, за да забравя обидата, която ми нанесе, за да се "Сближим" така.
След кавга за някой секса е най-хубав.

# 6
  • Мнения: 0
съгласен съм със мнението на belinda ,
не трябва да се отдалечавате и да се дистанцирате един от друг, защото след това е трудно да изградите пак близост и доверие.

Но въпреки това е важно и заради какво сте се скарали, и със какво той те е наранил,
трудно е да се даде съвет без да се знае причината. Ако те е убидил много или наранил, тогава може би си права   Hug

Но ако всичко е тръгнало от спор и се е разрастнало в караница или скандал,
може би би трябвало да опиташ с други средства, например дай децата на родителите си за един ден,
приготви в къщи романтична вечеря, но да е нещо по леко, вино, свещи, облечи се предизвикателно, направи си прическа, маникюр,  накарай го да се отпусне, да си поговорите, опитай се да го убедиш във твойто мнение, ако не можеш, изслушай неговата гледна точка...... наслаждавайте се на романтичните и прекрасни моменти

моята жена понякога когато е много нервна също ми се кара, моя метод е, скачам и започвам да я гушкам и целувам и тя започва да мърка като котенце  Embarassed
гледам когато тя е ядосана заради нещо, да не и отговарям, защото само ще си кажеме лоши думи, които не сме мислели, и после ще ни боли и двамата.
ако е в цикъл търпя всичко и и угаждам, защото това е от хормоните, и тя не е виновна, а пък и после бързо и минава и ми се отблагодарява стократно за проявеното разбиране.

 Hug

# 7
  • Мнения: 3 453
А защо отиде при родителите си? Rolling Eyes
Ако си го направила доброволно, тази ти постъпка е много по-голям удар под кръста за него, от липсата на секс.

моята жена понякога когато е много нервна също ми се кара, моя метод е, скачам и започвам да я гушкам и целувам и тя започва да мърка като котенце  Embarassed
Това мен би ме вбесило още повече. Mr. Green

# 8
  • Мнения: 12 662
Дръж твърдо. И той ще намери къде да прави секс.

А защо отиде при родителите си? Rolling Eyes
Ако си го направила доброволно, тази ти постъпка е много по-голям удар под кръста за него, от липсата на секс.

 newsm10 Нужно ли е родителите ти да разбират за всеки ваш скандал.

# 9
Дръж твърдо. И той ще намери къде да прави секс.

А защо отиде при родителите си? Rolling Eyes
Ако си го направила доброволно, тази ти постъпка е много по-голям удар под кръста за него, от липсата на секс.

 newsm10 Нужно ли е родителите ти да разбират за всеки ваш скандал.


Беше пиян, наричаше ме курва, боклук и тем подобни и ме заплаши, че ще ме набие. Без причина, просто алкохола му дойде в повече. Може всичко, но аз не съм нито курва, нито боклук.

# 10
  • Мнения: 12 662
Беше пиян, наричаше ме курва, боклук и тем подобни и ме заплаши, че ще ме набие. Без причина, просто алкохола му дойде в повече. Може всичко, но аз не съм нито курва, нито боклук.

Това вече е доста различно от обикновен скандал.

# 11
  • Мнения: 0
това което е направил е ужасно, много съжалявам  Sad

моите съвети в този случай са безмислени  Sad
мислех че е нещо малко.

мисля че поведението му е ужасно, трябва да поговорите много сериозно, и да му дадеш да разбере, че може би ще му дадеч още един шанс, но втори никога (предполагам че щом си се прибрала, си решила да му дадеш втори шанс)
попитай го как си е позволил изобщо да се държи с теб и си страшно наранена

бъди силна и гледай да не правиш много компромиси със себе си  Hug

# 12
  • Мнения: 3 453
Това вече е доста различно от обикновен скандал.
Така е. Навик ли му е или е инцидентно? Удрял ли те е досега?
Липсата на секс може да окаже само временен ефект. След това ще се върнете на изходно положение. Разговаряйте. Очевидно има проблем, а алкохола е бил само катализатор.

# 13
Не ме е удрял. Има проблеми с баща си, който ни се меси в отношенията и явно изпушва като пийне.
Как да му покажа, че съм наранена?!?! Посъветвайте ме.

# 14
  • Мнения: 1 447
Напълно съм съгласна с Крис 379

Общи условия

Активация на акаунт