♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ

  • 25 064
  • 293
  •   1
Отговори
# 165
  • ES
  • Мнения: 2 172
Здравейте момичета
ние сме много добре на гуардето, отдавна плачем и си имаме любини учителки. С яденето нещо още не можем да се справим, ама е нормално и вкуса му е друг.

Вивиан, като чета постовете ти и ми става някак тъжно, че си тръгвате, все едно всеки ден сме заедно де. Щом мъжа ти и той е почнал работа защо не опитате да се нагодите с гледането на малката тук. Знам, че в чужда държава с малко дете е много трудно. Но много хора, които са се върнали са разочаровани и поемат пътя на обратно. А апартамента така ли ще го оставите. Аз мисля, че няма да е много просто да решиш и да оставиш една ипотека неплатена, дори и да ти се продаде апартамента няма да е на същтата цена, която си го купил и с разликата пак си длъжник на банката. Влизаш в списъка морозо и да не забравяме, че БГ е вече в Европа. Но, че нещтата са на зле се усеща. Решихме да вземем и ние нещо на изплащане, па макар и на малка стойост и нали вече съм фиха, викаме си да се възползваме. Е, не, не ни дадоха, не дадоха и обяснения.

Много испанци са без работа, но разчитат на парото, на помощи, ами после, като свърши и то? Една позната разказва за собственик на един ресторант, набирал персонал и от 200 молби за работа нямало нито една на испанец. Явно работата в ресторант все още не е привлекателна за тях.

Вал, съжалявам за познатите ти, но един живот със стрес неминуемо води и до такива заболявания, уж испанците са спокоен народ.

Саби, да са ти живи и здрави сладуранките и ти покрай тях. Кажи какви документи подготвяш за училището. И там ще ни люлее една. Тук набутват всички екстранхерос в едно училище, което не се ползва с много добра слава. Латиноамериканчетата дерибействат и тормозят другите деца. До колкото знам се попълват едни документи и вече кандидатстваш в различни училища та където те приемат, аз дали мога да не посоча това училище?  newsm78

Поздрави на всички!

# 166
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
добро утро и от мен
dнес малкия е много крив, от сутринта все мрънка, с голям зор го облякох и се опитвахме цяла сутрин с баща му да му сложим шапката (нали е цаст от костюма) та да го снимаме, а той не та не, на края отиваме в градината и профето му му я слага от ново, малкия като се ядоса взе шпката, хвърли я на земята и стъпа от горе и и започнах да гледа много сърдито (с две думи ха сега няма вече шапка) дете с характер какво да се прави
гери за училищата при нас е по район, където живееш там учи детето, но аз съм си избрала едно частно училище, така че смятам да избегна момента с бягане и проверяване кое е по добро, къде кой учи

# 167
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 770
Привет, момичета! Хвърлям по едно око, докато се приготвям за работа.
ANETT, а какви са таксите в частните училища и има ли някакви преференции или някакви облекчения. Сега съм на вълна училища, но висши, заради дъщеря ми. Ровим се из сайтовете им, но някои такси са ми доста високи, а не мога да намеря дали има условия за намаление или нещо друго.

Лек и спорен ден на всички ви!

# 168
  • Мнения: 259
Добро утро моми4ета,
минавам да по4ерпя, 4е днес си имам рождени4ка. Ве4е е голяма принцесата на мама, а на мен ми се струва, 4е беше в4ера когато се роди. Как минава времето само, днес едновременно ми е много радостно и в същото време съм малко тъжна, защото порасна така бързо, дори не усетихме, няма да усетим и кога Ще стане на 20. Но да оставим тъжните мисли на страна и да преминем към по4ерпката.




Да Ви е сладко.

# 169
  • Мнения: 789
Честит Рожден Ден на Ния на Рали!Да е жива,здрава и послушна пораснала госпожица на мама и тати!Много хубв празник и желаем, и много,много изненади!

# 170
  • Мнения: 1 271
Честит Рожден ден, на вече порастналото момиче!Пожелаваме и от сърце да е винаги ,усмихната и много, много всели игри покрай учението!

Рали, на теб пожелавам в най-скоро време да зарадваш малката си голяма принцеса с едно сладко бебче!
  Heart Eyes

# 171
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
честит рожден ден на малката вече пораснала принцеса ния, да радва много мама и тати и да е все така усмихнато и радостно дете
YanaDG за частните училища няма помощи или стипендии, но за университетите нещата стоят по по различен начин, завърших тук докторската си степен, сам решаваш колко модула на година да учиш, съответно плаща се за модул, не обща годишна такса, плаща се на два пъти, не е толкова не възможно, освен това винаги може да си намери работа (аз поне така направих) и да си подпомага, не съм обаче много сигурна дали Barcelona е най правилния избор, там се учи всичко на каталан, за мен поне този вариант беше не приемлив, освен това може да кандидатства за стипендия, има различни стипендии и не лоши, тя какво е завършила и знае ли испански (казвам го защото ако не е с испанска гимназия искат документ от официален държавен орган, които да удостоверява че владее езика) надявам се да сън помогнала


# 172
  • Мнения: 350
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НИЯ! ПОЖЕЛАВАМЕ ТИ ДА БЪДЕШ ЗДРАВИЧКА, МНОГО УСМИХНАТА И ВЕСЕЛИ ИГРИ!

# 173
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Рали, честит рожден ден на порасналото ти момиче   bouquet!
Нека Ния да расте здраво, добро и умно дете и само да ви радва! Hug


# 174
  • Murcia, Spain/Ruse
  • Мнения: 416



честит рожден ден на малката ния,да расте здраво и жизнено дете,а на мама да бъде най Щастливата майка днес Hug

Днес и Елиа става на 5 месеца,и сега вече усеЩам разликата все повече и повече Wink

# 175
  • Мнения: 789
Venelina , ЧЕСТИТИ 5 МЕСЕЦА НА ЕЛИ! Сега вече се започва със забавлението!Иви на 5 месеца започна да ме имитира - като му се изплезех,и показваше езиче и той  Crazy.

Саби , днес или утре ще сложа снимка  Grinning. .Тя наистина взе че ми попорасна косата докато се наканя.На Йоанка какъв костюм взехте за карнавала?

АНЕТ,значи малкото юначе си харесало сеньото - много добре,значи и има доверие и това показва,че и тя добре подхожда към децата.Браво,свиква вече.

Мимки,като захарен памук е Ники с розовото костюмче Flutter Wink - много е сладка.

Тук днес пък е фиеста "на приятелите" - събират се прятелски семейства и се приготвя чорисо и тортия.Тая година мноооого фиести,много нещо.

# 176
  • Spain
  • Мнения: 3 750
Честит 6-ти рожден ден НИЯ !
 пожелаваме ти да си все толкова любознателна и у4енолюбива  !


 и да си про4етеш пожеланията сама ! Simple Smile

Рали а на теб - да  се заредиш с търпение   Wink

# 177
  • Мнения: 259
Благодаря Ви моми4ета за хубавите пожелания. Направо ме разчувствахте. Ани ами про4ете ги сама(с малко помощ от моя страна). Много се зарадва като четеше, днес само чака някои да се появи за да му каже 4е има рожден ден.
Венелина честита месе4инка. Наслаждавай се на всеки един момент с малката сладурана, защото децата растат много бързо.
Хайде отлитам, 4е трябва да се приготвя за празника след обяд. Приятен ден на вси4ки

# 178
  • Мнения: 350
Амига ходих снощи на лекар, дадоха ми направление за ехограф да видят за какво става въпрос, и едва тогава могат да кажат какво е и какво лечение ще предприемат след това.
Вени честита месечинка, да видиш как бързо минава времето, като че ли вчера родих Никол, а тя скоро ще направи годинка Flutter

# 179
  • Мнения: 1 156
4естит рожден ден, Ния 
Пожелаваме ти да си все така хубава и умна, успехи в у4илиЩето и забавление в игрите и най красивите подаръци да са за теб.
ИмаШ и едно ку4еШко поздрав4е от Джинката.

Рали, 4естита ти рожденни4ка. МНого радости да ти донесе и да не пораства прекалено бързо. Ей, и да вземеШ на детето едно ку4е... Майтап.  Да си изкарате страхотно празника.

Общи условия

Активация на акаунт