♥ Св.Валентин Зарезан ❦ - ИСПАНИЯ

  • 25 122
  • 293
  •   1
Отговори
# 255
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Vivian* , като се прибереш в Бг, имаш право да си избереш личен лекар и ще почнеш да си внасяш здравните осигуровки тук. Промениха се нещата и тези, които са живели и работили в чужбина, вече не са длъжни и тук да внасят здравните осигуровки със задна дата. По-рано връщаха чак от 2000 година и се натрупваше солидна сума. Просто ако имаш някакви документи във връзка с осигуряването ти, ще ги представиш в НОИ, а също и удостоверение от полицията, че си пребивавал зад граница.  За да нямаш проблеми след като се приберете и не работите, трябва да внасяш по 10,40 лв на месец здравни осигуровки като неосигурен. За децата до 18 г държавата поема здравните осигуровки. Дано да съм ти била полезна.
ANETT , текста за кръщенето ми харесва и мсиля, че можеш и така да го оставиш. Просто никога досега не ми се е налагало да пращам покани за кръщене - няколко телефонни разговора ми бяха достатъчни, но явно нещата се променят, все пак минаха доста години.
Дечицата на всички ви са страшно хубави! С удоволствие разглеждам всички снимки, които качвате. още веднъж се потвърждава, че българските дечица са най-красивите и чаровни!
Лека вечер на всички ви!

# 256
  • Мнения: 259
Здравейте мами,
Анет много неприятно това с глобата. Явно са запо4нали да прили4ат на нашите полицай  Simple Smile. Аз пък все се 4удя защо не стоят полицаите пред нас, сигурно Ще напълнят хазната от глобите които Ще напишат за минаване на червено. Много хубав текст си измислила, ние кръщенето на Ния го направихме в много тесен кръг и не мога да ти помогна. Гласувах за Алекс  Peace.
Кар4ита как е Мая. И на нас педиатъра винаги ни изписва Далси за температура, и много ни помага, но в редките слу4ай когато е имала висока температура съм ги редувала с Апиретал през 4 4аса. А Галето доволна ли е от карнавала.
Вес тя си е слаби4ка, както майка й преди доста години  ooooh!, дори майката на профето й и е голям фен поради хубавото тяло.  А за бъркане този път и дума не можеше да става. Но брат ми и братов4едките ми не са я разпознали на 4аст от снимките. Laughing
iniici и ние сме доста на юг от Барселона, но май месец е доста рано за плаж, т.е. за къпане. По принцип е топло по това време около 25 градуса, но тази година времето е малко смахнато, така 4е не смя да предри4ам.
Мими няма проблем Ще ти я изпратя, но не са нейни дизайнерските заслуги, а на професионалист, тя само е следвала инструкциите за направата на костюма. При вас празника на сардината е много рано, и в нашият район го има, но е седмицата преди Великден.
Марица благодаря, а ти кога Ще пуснеш малко снимки на Ани.
Саби да нацелуваш двете принцеси.
Пускам последните снимки от рождения ден на Ния, там има няколко от тукашните мами  Flutter, не съм искала разрешение на вси4ки, дано нямате нищо против. http://family.webshots.com/photo/2223471880092987519UfSJkT
Габи забравили сте еле4ето на Додо, да не се чудиш къде е.
Много целувки за малки и големи. Лека ве4ер.

# 257
  • Мнения: 4
добро утроооо!!хайде на кафе!!аз днес съм на чай,че нещо ме боли гърло Sadхайде ако искате по едно гласче пуснете за мойата малка принцескаhttp://jeux.lagencetorich.com/kiabi_casting/es/php/Kiabimailtemplates/images_valid/12.jpg

# 258
  • Мнения: 3 098
Dобър den!
mimi,прекрасно се 4увстваме.Нали знаеш,положителните емоции колкото са пове4е,толкова по_добре.В деня на рожденният й ден й сбъднахме желанията_да поязди кон и да кара картинг.Супер щастлива е,сега картинга ще е всяка седмица май. Party

За компресите може да се слага и около зоната на пъпа,лекар ми го е казвал.А 4аршафите имат тънкости,за да не се полу4ава шок.Кожа до кожа не се опира,т.е.всеки крайник се увива поотдено,а не да се напъха вътре като в 4увал.Не се покрива областта около сърцето в никакъв слу4ай(ето и заради това е по_добро от ваната или душа) и не се смъква рязко т.Това става постепенно,увиваш,леко понижаваш,по4ивка,отново. Peace
И Далси не се дава,когато детето е с разстройство.В такъв слу4ай се препоръ4ва Апиретал,Хелокатил.

Анет,хубав текст,хареса ми. Peace

# 259
  • En un lugar de La Mancha...
  • Мнения: 284
Rally_Y,благодаря много за споделените с нас снимки  Heart Eyes.Разгледах ги с огромно удоволствие,нали видях много познати лица Grinning.

А сега да ви питам.Замисляте ли нещо сериозно за тазгодишния Великден?За среща имам впредвид,че не остава кой знае колко време,за да можем да го организираме добре.

**mimi** ,Лусия се променя много,все по-сладка започва да става Grinning.Сега започва да раздава усмивки,да гука,а аз не спиран да я гушкам и целувам,като знам колко бързо ще порасне и ще стане диване като кака си Mr. Green.Сега се възползвам,че е още мъничка и добричка Flutter.

Bec ,оправям се,нямам друг избор  Confused.А Йоана е на моменти,понякога е добричка и ме слуша,но друг път става непоносима,особено като е тук баща и.Явно мен вече ме прижали и сега се е вкопчила за баща си и не го пуска за нищо на света.Има го като своя собственост и не иска да го дели с Лусия.

ANETT ,къде мислите да правите кръщенето?Мен хич ме няма в поезията и не мога да съм ти от помощ,ама ти вече си го измисли ла,де.И така да остане е добре Peace.

# 260
  • Мнения: 350
здравейте милички, колко много се изписали, а аз напоследък все търся апартаменти и за сега нищо, а и вчера ходих да ми правят радиография на гръбначния стълб, стискайте палци да не е нещо сериозно, резултатите ще излезнат след седмица, и ми е много напрегнато в момента. За Никол какво да кажа, расте детето, с всеки изминал ден става все по палава. ooooh! Като види детска площадка е такава радост, все повече се задържа права, изглежда кръстчето и укрепва с всеки изминал ден.  По късно ще пиша повече сега трябва да изкарам Ники на разходка, че взе много да мрънкоти и като се приберем и приспим, ще пиша повече.

# 261
  • Мнения: 789
saby , при нас и без бебе положението е почти същото - когато имъжът ми си е вкъщи,Иво става невъзможен.Лигавщии,глезене,хленчене ooooh!,но когато е само с мен е коренно различен Mr. Green.
Значи вече ви радва с усмивки Лусия  Wink.Кака Йоанка проявява ли интерес да ти помага в грижите за сестричката?

Мимки , стискам палци всичко да е ОК Peace.Ники ще започва опити да ходи,а?Леле че тичане след нея те чака послеее...Ще и се иска да пипне и види всичко,което до сега не е успяла да достигне,а ти обезопасявай навреме Grinning Crazy.

ЛаАда , gery_to , какво става с вас?Как са дечицата?

# 262
  • Мнения: 350
ето ме отново, умори се малката и даже не дочака да се нахрани както трябва, и заспа. Като е хубаво времето вече излизаме повече и ходим, люлеем се и така много бързо се уморява.
Карчита успяхте ли да смъкнете Т? как са малките кукли?
Саби ама и вие сте порастнали големи. кака Йони слуша ли те? Няма начин да не има ревност, нормално е. Честити ви два месеца със закъснение! Кога минаха newsm78, времето си тече децата растат. Да нацелуваш малките принцеси от нас, чакам с нетърпение да се видим, някой ден.
Анет много е хубаво стихчето, къде смятате да кръстите Алекс в бг или тук?
Мими, Рали Иво и Ния са много хубави на снимките.
И аз гласувах за Додо, сега отивам да гласувам и за Алекс. Hug newsm10
А така гласувах и потвърдих за Алекс Flutter
Вес много красиви пейзажи, много вода на Ниагара, мерси за виртуалната разходка. Hug
Пишете ме и мен ако има нова форумска великденска среща, миналата година не успях че бяхме малки, но тази вече сме на линия. Баща ми е ходил до дома в Доганово, да остави някои неща на децата, и се е срещнал с директорката, тя се е зарадвала много на предишната инициатива за коледа, и тази година иска да им изпратим снимки на нас със дечицата ни, а всяка от нас която си отива към бг има покана от директорката да ги посети, ако желаете естествено. Това е казала на баща ми, надявам се да ги зарадваме и за Великден.

# 263
  • Мнения: 259
Саби ти хубаво повдигна въпроса, 4е да запо4нем от рано да говорим и да се разберем. Говорехме на рождения ден на Ния 4е ще е хубаво пак да се съберем. Ние сме за  Peace, но нека които има желание, и възможност разбира се, да пише за да видим къде ще е най подходящо да се организира за да дойдат вси4ки желаещи. Винаги остава възможността да се съберем на мястото от последните ми снимки, но там не могат да се ползват скарите и трябва да е вси4ко готово, а и не знам дали няма да е дале4 за вси4ки. Ина4е ако се решим да е някъде близо до нас(дори и на 4ас разстояние) в къщи може да отседне едно семейство(освен Ани, разбира се), така 4е моми4ета от по далеч4 обмислете варианта да се присъедините и вие, поне разходите за нощувки няма да имате.
Мимки благодаря мила. Стискам палци скоро да намерите нещо подходящо, 4е то в Мадрид доколкото знам са доста високи наемите. Да нацелуваш малката принцеса от нас. А с мъжът ти какво стана, ще си ходи ли до Бг.
Марица за Далсито не знаех 4е не се препоръ4ва при разтройство, но ние не сме и имали много такива проблеми. Но като цяло Апиретала на нас по4ти не ни действа, а Далсито много и помага.
persiana6833 не знам проблема при мен ли е, но нещо не ми се зарежда линка. Как се казва принцесата да я потърся по име.
Вес вие къде ще сте по Великден, ще се вклю4ите ли ако организираме нещо.
Мими не ме питат, но да си кажа, Ани са добре, напоследък не се заседява много пред компютъра, но са добре, а Гери е станала още по сладка от преди.
Хайде да отивам да работя, да не дразня колежките.

# 264
  • Мнения: 4
хей здравейте!!днес съм бяснааааа-ходих да си взема колата от майстора,дотук добре няма да я правим(поне за сега)иска мноооого пари,и днес ми сервира280е,викам и за кво?като нищо не е ремонтирано,а той-защото било трудно да открият повредата и мн.часове са си писали идиотите му!!даже нямах толкова пари в мен оставих му 240 и ще мина някой ден да му ги дам и останалите големи са кожудериииииииииииии!!!!! #2gunfire

# 265
  • Мнения: 4
забравих да ви кажа как да търсите малкото ми коте-Tanya Ivanova,е това е за сега,отивам да карам Цвети на тренировка.

# 266
  • La casa de Mickey Mouse
  • Мнения: 1 368
нямама никакво време да пиша це малкия ме цака в гуардето само да кажа це и в нас може да остане някой да ношува без проблем

# 267
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 815
Привет, момичета! Моля да ми обясните какво е "киаби"? Така като ви чета, ми прилича нещо като рубриката на вестник "Уикенд" - за снимките на децата. Отворих сайта, ама нали съм на "ти" с испанския -  Joy .......

# 268
  • Мнения: 1 461
Благодаря за загрижеността момичета , от днес сме на АБ не ни се размина  Tired .Галина тази сутрин не плака за което много се радвам но я взех с синьо чело паднала е докато е бягала
Последно време се измарям повече аз си мислих че колкото по големи стават ще ми става по лесно но не е така

# 269
  • Мнения: 3 098
Привет, момичета! Моля да ми обясните какво е "киаби"? Така като ви чета, ми прилича нещо като рубриката на вестник "Уикенд" - за снимките на децата. Отворих сайта, ама нали съм на "ти" с испанския -  Joy .......


Френски магазин,така ако мога да се изразя.Дрехи и аксесоари за детето,жената,бременната и мъжа.
http://www.kiabi.es/

Общи условия

Активация на акаунт