Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Реклама
  • 7 фев. 2009, 20:27 ч.
  • Преглеждания  2 190  Мнения  7  Онлайн  1
Отговори
  • Мнения: 203
4 дена след като ми свърши имам течение - тъмнокафяво, наподобява на това в края на цикъл - не е само зацапване, имам миомни възли дали е от тях. В понеделник съм на лекар.

Реклама
# 1
  • Абсурдистан
  • Мнения: 3 317
На мен понякога ми се получава по време на овулация.
Ходила съм на лекар и ми казаха, че понякога така се получава около овлулацията

# 2
  • Мнения: 71
Аз също съм имала. Откриха ми раничка на шийката на матката!

# 3
  • Мнения: 4 700
Може да има много причини, може и ниЩо да не оzначава. На мен лично често ми се появява подобно zацапване. Но дали всичко е наред може да ти каже само лекар. Тук всеки може само да ти каже е при него. Ако те притеснява това zацапване се консултирай с гинеколога си.

# 4
  • в офиса
  • Мнения: 737
Задължителна е консултацията ти с лекар!!!

# 5
  • Мнения: 203
Разбира се, че още утре ще отида на лекар, снощи дори потече малко кръв, но сега пак е кафяво. Лекувам възпален седалищен нерв с много лекарства и инжекции - не знам дали това има връзка? newsm78

# 6
  • Мнения: 2 993
На мен ми се получава след всеки цикъл, по няколко дни.
А уж всичко ми е наред.
  Rolling Eyes

# 7
  • София
  • Мнения: 2 185
Не е шега.На моя колежка и взимаха биопсия заради това и след това и гориха раничка.

Реклама


Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Активация на акаунт