14 февруари, ден на ЛЮЛИНските влюбени гъзари

  • 22 165
  • 274
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 35
Здравейте и от мен!
Новата ни темичка е много оригинална,вие какво сте измислили да изненадате мъжете?
Навънка обаче времето е отвратително а в студентски съм пропуснала градушката,ходих до УНСС да си видя едни резултати,ама иначе валеше,намерих си и тривитаминол в една аптека срещу университета и съм супер щастлива!

# 46
  • София
  • Мнения: 1 368
Много е хубава страничката.
Да ви почерпя по случай това, че днес помъдрях с още една година. Simple Smile

# 47
  • Мнения: 181
loni_0902 , Честито- много здраве, щастие, късмет и любов!!!
Тути*Фрути , ако имаш проблеми с намирането на тривитаминола само кажи, аз си го купувам в първи от един зоомагазин.
Роси, наслаждавай се това са ти последните мигове спокойствие и време само за теб!

# 48
  • Мнения: 2 980
loni_0902 , Честит рожден ден - ето от къде били цифрите. Пожелавам ти много здраве, щастие, късмет и любов и пари за всичко останало!

# 49
  • София
  • Мнения: 746
loni_0902 честит празник и от мен  bouquet
За какво се използва този тривитаминол Blush

# 50
  • Мнения: 181
Маска за коса, има отделна тема в Красива мама!

# 51
  • Мнения: 35
Маска за коса, има отделна тема в Красива мама!
Знам  Mr. Green

# 52
  • Мнения: 181
Маска за коса, има отделна тема в Красива мама!
Знам  Mr. Green
Аз го написах за Ели!
Незнам дали знаете , но от 19,45 часа всеки делник по МСАТ има за децата- Рисунки върху стъкло, синът ми е като залепен за телевизора!

# 53
  • София
  • Мнения: 746
Знам,знам,Оги много беше запален по тези рисунки.Мерси за отговора,я дай по-подробно за този тривита......дъра бъра,какво беше,че имам огроооооомна нужда от нещо за коса,от както бях при една фризьорка #2gunfire #2gunfire

# 54
  • Мнения: 9 973



специално за първия работен ден на Елказелка

 Joy Joy Joy

да й пожелаем лек и безавариен първи!

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 09:25 от `Деси`

# 55
  • Мнения: 181
Добро утро, мацки! Ели, ще ти копирам директно маската, ако искаш повече инфо влез в темата, в началото има доста информация!

Препоръчително, дори задължително е, ако дадена съставка не Ви понася, да я замените  с  по - подходяща. Маската не е патентована и закони за използването ́и няма.

Оригиналната маска:
2 с.л. тривитаминол (ново име- АД3Е/мастна основа, Виалитон/водна основа)- купува се от ветеринарна аптека, струва около 4-5 лв за 100 мл.
1 с.л. свинска мас - заменя се с бадемово масло (най - мощният стимулант за израстване на коса); зехтин; масло от гроздови семена (за регулиране на омазняването); масло от пшеничен зародиш (за много суха, накъсана, цъфтяща коса),  масло от шеа/карите , масло от жожоба, ....  инфо тук
1 с.л. ракия - или друг алкохол - водка, ром, коняк
1 с.л оцет - за да се избегне миризмата на салата, можете да замените с лимонов сок
2-3 капки газ -  за блясък ако е с изтекъл срок на годност мирише по - слабо. Купува се от железария или евентуално магазин за домашни потреби.


Маската се нанася в корените и се разнася по цялата дължина на суха коса, преди миене. Косата се прибира в найлонова шапка /торбичка и се завива с кърпа или се увива в потопена в гореща вода и добре отцедена кърпа. След 2 часа се измива.
Прави се 2-3 пъти седмично (зависи от честотата на миене) за период от 2 месеца (една опаковка тривитаминол/АД3Е е достатъчна за около месец при посочените по - горе количества на продуктите), след което се почива месец - два, за да не се пренасити косата и да не се предизвика обратен ефект.
Съставките, които може да добавите по свое усмотрение към оригиналната маска, по своето действие се делят условно на два вида: регулиращи омазняването и изсушаващи.

Забележка: Витамин А е опасен за плода в големи дози!! Хубав и ефикасен, но не бива да се използва от бременни и кърмещи дами.

Успешен старт, Ели!!!

# 56
  • Мнения: 9 973
Ели днес я няма и никой не смее да пише  Crossing Arms
Я бързо на линия,да я посрещнем довечера подобаващо  Grinning

# 57
  • Мнения: 35
Като казахте за предаването по М-сат,купих на щерката една "Книга за създаване на изкуство" от Кникоманията в Мола,страхотна е!Чак на мен ми е интересно,тя е малко малка да прави тези неща сама,но аз й помагам,или ако е нещо много сложно само ме гледа и й е много забавно!
 Иначе аз днеска нещо  не съм в кондиция никаква ме няма,мисля да легна да поспя с дребния

# 58
  • Мнения: 181
Цял ден имам гости, за това ме няма!

# 59
  • София
  • Мнения: 154
Хей , аз ходя по огледи и ме няма ама вие къде се губите smile3516
Почерпете се , моята мама има днес Имен ден Hug


Валенце, Честит Имен Ден   bouquet


Честит Имен ден на ВАЛЕНТИН на мама _Tedi_

Последна редакция: вт, 10 фев 2009, 17:34 от dgudge

Общи условия

Активация на акаунт