Препоръчайте ми хубава и стабилна проходилка

  • 3 616
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 174
Мамчета,

Имам нужда от помощ за хубава и стабилна проходилка.Бебчо е на 8 м и е 9600 гр.До сега педиатърката ме възпираше от ползването на проходилка, но съм решила, че ще купя и не мога да избера.Искам да е максимално стабилна, удобна и да е с текстил на седялката.Спряла съм се BREVI, но нямаше мами да са я ползвали и не получих мнения и също така на Peg Perego PLAY JUMPER.Моля, споделете вашите мнения и впечатления.Благодаря

Последна редакция: нд, 08 фев 2009, 10:43 от ADRI

# 1
# 2
  • Ку-куландия
  • Мнения: 794
Ние ползвахме Джордани. Големият син доста я ползваше и той беше доста килца, но нито се е обръщал нито се е счупила или скъсала, след това я палзава и малкия, но не и беше фен и пак баткото се возеше в нея на 2г и 4м пак оцеля. Сега е при трето бебе и все още е като нова.

# 3
  • София
  • Мнения: 8 275
ако искаш хубава=красива вземи си чико или нещо подобно
за стабилното може от всичко да се обърне.
Ако искаш съвет вземи си нещо евтино или на заем, за мен това е уреда, който най-малко се ползва, моите са използвали проходилката по около 2 месеца
моите а и още 2 деца проходиха с една и съща проходилка бертони на цена около 30лв.
Май е по-добре да е със 8 вместо 6 колелета, но моите и с 8те са успявали да се обърнат.

# 4
  • Мнения: 88
Ние имаме чико, изключително стабилна.

# 5
  • Sofia
  • Мнения: 4 694
Ние имаме такава. Според мен е почти невъзможно да се обърне Peace
Друг е въпроса колко сме я използвали, чисто нова е  Confused

# 6
  • Мнения: 770
Записвам се да следя, че и аз съм на такава вълна тези дни!Извинявам се на авторката, но да не пускам и аз тема!

# 7
  • Мнения: 46
Моята проходилка е  " Мони - пеперуда " . С осем колела, много стабилна и занимателна. Моя бебешок е на 9 м и е към 11,5 кг   Grinning . Много стабилна и здрава проходилка за това гарантирам, тъй като я ползваме вече повече от 3 месеца и все още е като чисто нова.
И аз много умувах като купувах проходилка, но си взех евтина и не съжалявам, страхотна е. Цената беше към 40 и няколко лева, непомня точно.
Дано съм помогнала с избора  Hug

# 8
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Ние сме с една тъпичка проходилка на Бертони. Аз съм доволна.
Стигнах до извода, че каквато и да е, в момента в който реши да се навежда към пода да си вземе нещо, колкото и да е стабилна, шансовете да са преобърне са много големи.

# 9
  • Мнения: 139
Въобще не сме използвали Проходилка!  Hug  Проходи си сам! За забавление имахме Бънджи - което обожаваше!

***
Хмммм въобще никого не искам да обиждам Hug- но ви съветвам да не бързате с покупката на проходилка, защото е напълно възможно изобщо да не ви се наложи да я ползвате - част от децата просто сами прохождат държейки се за леглото или мебелите и изобщо не желаят да стоят в проходилка...
Ако пък държите на покупката, тогава най-добрия избор е самото дете - пробвате го на тази която сте избрали и преценявате дали е достатъчно стабилна....

Последна редакция: пт, 13 фев 2009, 16:20 от манна

# 10
  • Мнения: 770
Темата не е моя, но понеже аз също съм решила, че ще ползвам проходилка я следя с голям интерес!Темата е: Препоръчайте ми хубава и стабилна проходилка
А не дали сте ползвали и дали е полезна!Всеки сам си решава какво ще прави и как ще гледа детето си!Засега все още, може би, това е единствената тема за проходилки, която още не се е превърнала в бойно поле - за и против!Искаме ми се тези безмислени спорове да се пропуснат поне тук!Безмислено е да се убеждаваме, защото никой няма да си промени мнението!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт