Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Дом
Дом
15 223 членове Включете се
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

С какво да почистя бели петна / може би от сапун/ по червен теракот в баня ?
Цитирай

София

Най-лесно и без търкане - пръскаш с белина Аче,
след 5 мин. - изплакваш с вода и гъба.
Цитирай

София

Аз чистя всичко с обезмаслител.
Цитирай

Galaxy 13197853088

след баня изтъркваш, изплакваш, и забърсваш. не използвай препарати, защото ще се надишаш с отрови ...
Цитирай

БГ

с оцет Peace
Цитирай

Варна

Моите са оранжеви, но гледам да ги бърша само с микрофибърната кърпа, лесно се почиства и няма нужда от препарат според мен Peace
Цитирай

Home

след баня изтъркваш, изплакваш, и забърсваш. не използвай препарати, защото ще се надишаш с отрови ...
И аз минавам с мопа след баня и няма упорити мръсотии  Peace
Цитирай

Това бялото най-вероятно е котлен камък , сто процента ще се почисти много лесно с ПУЛРАПИД опитай и ще останеш много доволна , сигурна съм.
Цитирай

Варна

Аз имам същия проблем с червения теракот,на нас и фугите ни са червени и постоянно стоят на бели петна.Аз си мислех,че е от варовика във водата,но в помещението на тоалетната пода не се мокри,освен като го почиствам със стирка и винаги фугите и плачките побеляват-чистя с Пронто.Направо много се изнервям-нова баня и вместо да лъщи всичко,то.... Embarassed
Цитирай

В лудницата на 2-рия етаж.

Пробвай с Медикс за фаянс,аз чистя фугите с Бреф,пръскам,изчаквам и минавам с душа.но това го правя като се позамърсят доста,иначе ежеседмично си чистя с Медикса.
Цитирай

Бургас

Белите петна са най-вероятно от варовитата вода, а не от сапун. Чистя с Pulirapid - не се налага да търкам нищо, напръсквам, изчаквам, изплаквам.
Цитирай

София

Белите петна са най-вероятно от варовитата вода, а не от сапун. Чистя с Pulirapid - не се налага да търкам нищо, напръсквам, изчаквам, изплаквам.
А откъде тоз чуден препарат?  newsm78
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.