1001 нощи - екрана погледнете и кърпичките извадете - част 15

  • 27 556
  • 439
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 23 353
И аз съм голяма почитателка на филма! Въпреки че го хванах от 33 серия, успях да наваксам. Благодаря на всички, които осигуряват допълнителна информация за актьорите и развитието на сериала.

Просто не устоях на изкушението да сложа това клипче от 66-та серия.
КОЙТО НЕ ИСКА ПРЕДВАРИТЕЛНА ИНФОРМАЦИЯ,  ДА НЕ ГЛЕДА!

Такава любов,романтичност и нежност не може да се изиграе, колкото и гениален актьор да си!

http://www.youtube.com/watch?v=SElJGKrhU5k&feature=related

# 76
  • Мнения: 59
Здравейте, момичета! smile3525
Приемате ли още пристрастени към Онур Heart Eyesи компания? Невероятен филм, добре че беше свекито да ме осведоми за него Crazy.
Чета ви, преди малко гледах страстната целувка под дъжда Shockedи ще спя спокойно, но едно Twisted Evilвсе ми казва какво ли ще стане нататък.
Е мацки тоя Онур е невероятно чаровен Flutter

# 77
# 78
  • София
  • Мнения: 2 381
мисля че зефер с розичката беше по добре така задраскан не ми харесва и на мен още повече ме натъжава
Не е задраскан. Просто снимката е черно-бяла. Съвсем нормално е... Поне според мен.
Това с влака ме разсмя здраво.  Joy

# 79
  • София
  • Мнения: 1 524
Момичета аз не бих могла да се изтапанча пред най-добрата си приятелка и да и кажа всичко. Първо Бену е лабилна, второ - и да не беше - просто не бих могла.
За мен единнственият вариант е да се скарам яко с Керем  и да отказвам да го виждам. С две думи да се виждам с Бену без него.

Аз продължавам да съм си фенка на Керем.............
Джансел - все така си мисля, че няма работа при женен мъж. Ох добре, тя не знаела, после разбрала и се оттеглила, но виж ли той пак дошъл и т.н. Ако толкова се е влюбил татиното синче в нея, първо да се разведе и после да ходи където иска.

Е, бива ли така.. с влак ще ми ходите, мен директно ще ми кажат да си взема повечко багаж, ако дойда  Joy Joy

# 80
  • Мнения: 59
До сега рових в някакъв турски форум и намерих това и реших да го споделя с вас за лека нощ

и това

Лека вечер! Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 3
Ехххх този ОНУР......... txtloves

# 82
  • Мнения: 308
Запис, че с тази скорост с която върви темата току виж свършила  Laughing. Аз не бих казала директно на Бенну за чувствата на Керем, а бих прекратила отношенията си с него  #Cussing out. В такива моменти не бива да се месят 3-ти лица, защото след време те излизат виновни за раздялата. Мисля че Бенну е достатъчно умна и се досеща, но любовта й към Керем я заслепява да види действителността.

# 83
  • Мнения: 7 914
Абе какво занимавате мъжете я да вземем да се организираме,да наемем един автобус/оопппссс,май влак ще ни трябва на нас  Laughing / и да отпрашваме към Истанбул,а като ни видят толкова фенки   bigdance2  може да ни организират среща с героите от сериала ...Аллах,Аллахх представяте ли си да се случи newsm20
трябва да напряват екскурзия" по следите на 100 нощи" Joy  -  всичкиместенца от сериала да показват bowuu



мисля че зефер с розичката беше по добре така задраскан не ми харесва и на мен още повече ме натъжава
Не е задраскан. Просто снимката е черно-бяла. Съвсем нормално е... Поне според мен.

беше по едно време Whistling

# 84
# 85
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Ей, нямам търпение да да дойде четвъртък, че да се сдобрят Heart Eyes
За Истанбул ме бройте и мен, отдавна се каня  Crazy
Според мен Бенну си знае отдавна за ставащото, просто е такава. Гледа да се наслади ан всеки миг с Керем без значение от цената.

# 86
  • Мнения: 3
Звездичке,мислиш ли,че след такава екскурзия някоя от нас ще пожелае да се върне тук smile3540

# 87
  • Мнения: 3
Абе то майтап майтап,но май ще има-"ШУБАТА,ТУБАТА И НА ГАРАТА"  newsm62

# 88
  • Мнения: 1 410
Аааа,я и аз да сконка при вас!

# 89
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 521
Звездичке,мислиш ли,че след такава екскурзия някоя от нас ще пожелае да се върне тук smile3540
и да не желаем, пак ще се върнем. Mr. Green Все пак Турция не е само красива. Нали видяхме в предишните серии каква мизерия има и там.

Общи условия

Активация на акаунт