Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Клюкарник
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

София

Каня се да  направя два абонамента, обаче се чудя дали ще ги получавам, а не са малко парите.  Нашата пощальонка от няколко месеца не ползва пощенските кутии, а изсипва всичко във входа..  #Crazy
Вие получавате ли  чужбинска преса? Има ли начини, които да ми гарантират получаването, примерно да ходя до пощата да си ги взимам лично или нещо подобно, знам ли.. newsm78
Цитирай

ВОДОЛЕЙ

Мъжът ми получава списания от чужбина - Soccer coaching. Не е с абонамент, поръчва си ги онлайн, при всяко излизане на списанието. Плаща си ги с кредитна карта. От Англия пристигат, обикновено до окoло седмица след поръчката и плащането онлайн. Много е бързо. До нас ги носи пощальон и ми звъни обикновено, че списанието не се побира в кутията .
При абонамент може би по същия начин ще да е? Или пък да си ги взимате лично от пощата? Питайте си в кварталната станция. 
Цитирай

Мизи, получавам ги на служебвния си адрес или в пощенска кутия в пощата. Там е най-сигурно!
Цитирай

В офиса с куриер, в плик до теб.
Цитирай

в тълпата

Аз абонирах един приятел за американско списание. Пристига без проблем, ама не знам какви са навиците на пощальона му.
Цитирай

Мъжът ми получава, но на служебния им адрес в София.
Защо не провериш в пощенската станция дали няма възможност да ти ги задържат при тях, а ти да минаваш да си ги прибираш?
Цитирай

София

На служебен адрес.  Peace Пощальонката ми ги даваше на ръка-на партер бях.

До колкото знам има фирми, които предлагат като услуга да ти го дадат лично. Абонираш се чрез тях и доплащаш малко за тази услуга. Провери и този начин.
Цитирай

София

На служебен адрес - пускат ги в пощенската кутия.
Не сме имали проблеми.
Цитирай

София

Аз в офиса си получавам две списания от чужбина. У нас не смея, че ги носят на съседите вместо на мен...
Цитирай

София

Мерси за идеите, ще  проуча няколко от тях. Ноти, на тебе ще ти препоръчам едно щатско списанийце, ако имаш интерес  Wink
Цитирай

Давай го - има ли голи мацки?  smile3534
Цитирай

В мечтите

Аз исках да си поръчам френското Гео, но не знам тук от местната поща дали няма да ме врътнат?
Цитирай

Давай го - има ли голи мацки?  smile3534

Половин форум, още преди години се зариби по каталога на Виктория сикрет.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.