Забравена парола?
или
Регистрирай се Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

Да Попълнете формата за регистрация Не Продължете с Facebook регистрацията

Красива мама
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора

Моля, да споделите как процедирате при гримиране с ФДТ-слагате ли от него в зоната под очите, или-не.
Цитирай

Слагам разбира се навсякъде, под очите и на клепачите.
Цитирай

София

Естествено, че слагам. Дори не мога да си представя как би изглеждало лице, цялото с фдт, само под очите - не Laughing
Цитирай

София/Света на Диска

Под очите фон дьо тен не слагам. Знам, че не се слага.
Слагам коректор в същия тон или един тон по-светъл  Peace :peace
:
Цитирай

София

Estellia, коректора не ти ли изсушава много кожата под очите? Той е по - сух, а кожата далеч по - деликатна. Може би за специални случаи бих си сложила коректор под очите, но в ежедневието слагам ФДТ. Гледам да е две гами по - светъл от другия, защото имам тъмни кръгове.
Цитирай

Варна

Слагам, да. Не знам дали е правилно, или не.
Имам чувството, че коректорът ми прави бръчките под очите по- изразителни Smile
Цитирай

София

Имам чувството, че коректорът ми прави бръчките под очите по- изразителни Smile
Именно...
Цитирай

хора, ФДТ не се слага под очи, за целта има специални коректори за под очите, там кожата е по-нежна и деликатна и предразположена към бръчици. Когато купувате коректор го пробвайте, гледайте да е в по-течна форма, да има фактор и да е един тон по-светъл от този на мейкапа. Препоръчвам коректорите на Ланком и Ив сент лоран/с четката. А също и в по-ниският ценови клас всяка фирма предлага такъв продукт, не слагайте ФДТ под очите...Това е все едно да слагаш крем за лице там!!!!Защо си купувате околоочни тогава?
Цитирай

София

O, да сещам се за коректора на Ив сен лоран в един златен апликатор. Страхотен е, вярно не е сух. По -скоро течен.
Цитирай

София

Моят коректор е по-сух от фдт, който ползвам. Въпреки това, като сложа околоочен крем и след това коректора, никога не ми седи сухо. Иначе съм слагала фдт под очите, но не седи хубаво, защото именно той подчертава мимическите бръчки.
Поне при мен така се получава.
Цитирай

Това с коректора е съвсем отделно нещо! Отидете на професионален гримьор да видите дали няма да ви сложи фдт на цялото лице, та даже и на врата!
Цитирай

София

Аз, доколкото съм гледала (не съм ходила лично), професионалните гримьори винаги слагат много по-светъл коректор (или някаква основа) под очите и след това върху него нанасят фондьотена.
Обаче се предполага, че професионалният фондьотен е различен от този, който ние ползваме.
Цитирай

Слагам под очите, че като се събудя, все съм с торбички. Пустият му сън все не ми достига  Crazy
Имам два ФДТ в един и същи тон, единият е по-течен - него ползвам за под очите, за да не опъвам прекалено кожата!
Цитирай

Варна

Ами днес съм с компактен ФДТ, сложих и под очите. Иначе стои ужасно неестествено.
И флуиден ФДТ слагам под очите, само ако има нужда (тъмни кръгове) ползвам коректор.
« Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:48 от eta »
Цитирай

софия

Слагам си.
Цитирай
0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 30 отговора