СТИИИИГА С ТИИИЯЯЯ ЗОООДИИИИ БЕ ЕЕЕЙЙЙЙЙЙ

  • 3 954
  • 62
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 284
 Защо ли се дразните толкова от тези теми?  Като не ви допадат просто ги отминете. Колко по- тъпи теми има ooooh!.

И аз това се чудя, форум е, за всички е. Който се дразни не е длъжен да понася Peace

# 31
  • Мнения: 2 151
  Защо ли се дразните толкова от тези теми?  Като не ви допадат просто ги отминете. Колко по- тъпи теми има ooooh!.


E, пък вие сега защо се дразните - ние си споделяме раздразнението си и толкоз  Crazy

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 11:17 от Захир

# 32
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 350
Ами не ги четете. Има лесно.
А за тези тип теми има кой да реши. Не се притеснявайте...няма модове на почивка.


А да и Ню друго - не крещи...глухи няма. Също и пост само със емотикон се счита за спам.

# 33
  • Мнения: 12 644
Зодиите поне водят до ограничен брой теми, 12 и край  Mr. Green освен, ако не започнат и по часове  hahaha

Абе 24 по-скоро, че нали има и за мъжете Laughing

А така ако сметнеш комбинацийките .  Телец със Скорпион при Свекърва - крокодил.   

# 34
  • Мнения: 5 710
подфорум "антисвекърва" ще ме отърве от доста по-сериозна досада от зодиите, те поне са само 12.

# 35
  • Мнения: 12 644
В момента на първа страница няма нито една тема за свекърви /почвам да се притеснявам/ и 6 за зодии.

# 36
  • Мнения: 2 448
Мда, дали свекървите са изчезнали или снахите са преклонили глава.  Twisted Evil

# 37
  • Мнения: 12 644
Аз си мисля да не са ги #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 38
  • Мнения: 54
Никой не те кара да ги четеш, нали?

# 39
  • София
  • Мнения: 136
Изокайте, може и да ви чуят  Whistling

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 10 807
Изобщо не ме дразнят.Нещо което не ми е интересно не го чета.

# 41
  • Мнения: 3 371
Въх, Ню, секна ми ентусиазмът направо  Mr. Green .
Тъкмо си мислех да "повдигна" Везните  Laughing Laughing Laughing Laughing

# 42
  • София
  • Мнения: 1 529
Няма ли демокрация тук .Мен лично не ме интересуват зодиите,но понякога ми е забавно да си чета хороскопа за деня.

# 43
  • Мнения: 7 723
....освен това не са ги извъртяли всичките зодии. Crossing Arms
Аз откога чакам да се появи и за жената- овен  Close

# 44
  • Мнения: 12 644
Няма ли демокрация тук .Мен лично не ме интересуват зодиите,но понякога ми е забавно да си чета хороскопа за деня.

Има. Можем да изокаме. И аз си проверявам политическия рейтинг.

- Докторе, не мога.
- Какво не можеш.
- Първи ден - пише 2 звезди - правя секс 2 пъти. Втори ден - 3 - правя секс 3 пъти. Ама после 6,5,6. Ми не мога. Сили нямам.

Общи условия

Активация на акаунт