СТИИИИГА С ТИИИЯЯЯ ЗОООДИИИИ БЕ ЕЕЕЙЙЙЙЙЙ

  • 3 955
  • 62
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 18 679
Подкрепям, ужасна досада...

# 2
  • Мнения: 5 468
Подкрепям, ужасна досада...
Не ме направихме един модератор, да се развъртя аз тук  Crazy

# 3
  • Мнения: 46 403
Пазиш ли си препоръките за модератор от дира  Whistling
 Joy Joy Joy

# 4
  • Мнения: 5 468
Пазиш ли си препоръките за модератор от дира  Whistling
 Joy Joy Joy

smile3514 Айде бе... изтрила съм на Чета изтърканите, малоумни разсъждения  smile3532

# 5
  • Мнения: 340
Охх, и мене много ме дразнят тия теми.  

Мисля, че е крайно време за нов подфорум.  Ако може и темите за врачки, леене на куршуми, бели и черни магии и т.н. глупости и те там да идат.  

# 6
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Има доста по големи тъпотии от зодийте ,но щом това те кара да викаш ,сигурно много ти се е насъбрало  Thinking

# 7
  • Пловдив
  • Мнения: 3 721
Подкрепям, ужасна досада...
Не ме направихме един модератор, да се развъртя аз тук  Crazy

Ако те предложат ще те подкрепя и с палците на краката си.  newsm10  Не знам защо, но лигавщините им ми идват в повече.  #Cussing out

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 01:38 от AlexaS

# 8
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Ами той май ме обича . Тя ме мрази .Как си перам гащите ,колко я мием ..и като станеш модератор кво,няма да се пишат скучни за теб ГЛУПОСТИ newsm78

# 9
  • Мнения: 5 468
Има доста по големи тъпотии от зодийте ,но щом това те кара да викаш ,сигурно много ти се е насъбрало  Thinking
Айде направи ми един психопортрет сега  Mr. Green.
и като станеш модератор кво,няма да се пишат скучни за теб ГЛУПОСТИ newsm78
шегичка, бе цуци... много навътре го прие. Кой ще ме направи мен модератор, като ме знаят каква съм фортуна... ще зачистя някой архив, ще ме убият с камъни. Успокой се. Няма такава вероятност hahaha

# 10
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Не ,не съм ти приела нищо навътре ,просто не ти си мазня Mr. GreenАко се поогледаш ,наистина ще видиш ,че темите с зодий са като другите в дис,и ако ще се възмущаваш и викаш от едни тъпи зодий ,то на темата как си перем гащите и др.подобни явно ти влияяат релаксиращо.И без капка сарказъм -не се дразни от неща които не можеш да промениш Naughty

# 11
  • Мнения: 46 403
Зодиите поне водят до ограничен брой теми, 12 и край  Mr. Green освен, ако не започнат и по часове  hahaha

# 12
  • Мнения: 5 468
Не ,не съм ти приела нищо навътре ,просто не ти си мазня Mr. Green
newsm09 ама защо не ми се мазниш? Как може?  newsm45

Ами виж сега... за зодиите има писано, писано, колкото си искаш из нета, по вестници и списания и къде ли не. А за гащите на другите е тайна, която хората разкриват тук. В темите за зодиите, които се появяват периодично...., освен хвалби към себе си, не се забелязва нищо друго. Аз съм такава, о... и аз съм така... и това е. Виждам, че си фен на тази поредица, но тези теми са най-обикновен чат, което се води и спам дори... като е толкова необходимо от тях, нека са поне в Клюкарника - пък там си говорете, колкото щете за себе си, какъв ви е характера  smile3537.

# 13
  • Мнения: 5 468
Зодиите поне водят до ограничен брой теми, 12 и край  Mr. Green освен, ако не започнат и по часове  hahaha
Ама след 2 месеца, когато идат и дванайсетте някъде по-назад, някоя влезе и пусне тема - Какво ще кажете за зодия Скорпион? ... и оттам се тръгва - А за Дева? А за Стрелец? А за Смърдец?... и айде - пак се замотаят... Виж че има за Девите - ВТОРА ЧАСТ бе  hahaha
Никол, я кажи, ти имаш ли пръст в тази работа, щото знам, че ти си Дева.

# 14
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 438
Няма как да видиш ,че съм фен на зодийте hahahaщото не съм ,ама тези дето с викане и крещене си мислят ,че може да променят каквото ида е -е интересни са ми ,ти си от тях ,но си загубих времето като помислих ,че мога да науча нещо от теб ... Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт