Препоръчайте ми хубав и не много скъп околоочен крем

  • 31 698
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 214
Мога да ти препоръчам кремчето и гелчето на Рой Бос.Можеш да ги намериш в аптека Лечител.Особено гелчето е фантастично за лятото.Има малки перлички.Няма да съжаляваш Hug ,а и са около 5-7 лв нещо такова.

# 16
  • Мнения: 0
Аз си купих вчера на Garnier с екстракт от слънчоглед, и е около 5-7лева, не помня точно защото купувах и други неща, но не е по скъп и съм доволна. А за по зряла кожа може червеният за очи пак на Garnier.

# 17
  • Мнения: 13
http://www.vitalityclub.bg/index.php?page=products&id=11&itemid=81

много е ефикасен, поне на мен ми действа както трябва, а бях скептично настроена,защото тази област винаги ми е била най-зле, независимо че съм голяма поспалана

# 18
  • Мнения: 465
За 6-7лв. ще ти препоръчам Арома Органик с тиква за по - млада кожа, и с маслина за по - зряла. Но като цяло е по - добре да инвестираш в нещо по - качествено.

Тъкмо това влязох да напиша  Peace Ползвам този с тиква, много е приятен.
Аз обичам Арома по принцип, не ми пречи да я ползвам наред с по-скъпи продукти.  Peace Просто се чувствам добре с доста от нещата.

Цитат
Мога да ти препоръчам кремчето и гелчето на Рой Бос.Можеш да ги намериш в аптека Лечител.Особено гелчето е фантастично за лятото.Има малки перлички.Няма да съжаляваш  ,а и са около 5-7 лв нещо такова.

Отивам да го търся тези дни.   bouquet Става ли за млада кожа?

# 19
  • София
  • Мнения: 570
Гелчето става за млада кожа! Peace Крема е за зряла кожа!

# 20
  • тук и сега
  • Мнения: 124
Евелин. Не очаквах нещо особено, защото беше около 5-6 лв (дано не греша, но със сигурност по-малко от 10), но останах учудена - много ми хареса. Този, който е в бяла опаковка, със син надпис и е 30 мл.
А иначе и Гарние и Нивеа ми харесват.
Но все пак си е до кожа и до бръчки.

# 21
  • Мнения: 23
Околоочният на Garnier  е добър и ценета е около 10лв.

# 22
  • Мнения: 106
Препоръчвам на Eucerin-ОКОЛО 24-25 ЛВ и е идеален!За първи път усещам да има ефект,околочният контур е изгладен и хидратиран.Нанасям го сутрин и вечер преди основния крем.И цената е що годе поносима,като се има в пред вид,че се ползва 2-3 месеца все пак.

# 23
  • София
  • Мнения: 112
ползвам "venus"втора година(11лв.и нещо)доволна съм,но ми омръзна и минавам на "долива".някой ползвал ли е 'долива'???

# 24
  • Мнения: 405
Днес си взех за проба Cliniance с Vit C...18лв е. Ще споделя мнение след няколко дни ползване. Иначе съм ползвала какво ли не за очички, но Eucerin-а определено не ми подейства, поне не забелязах никаква разлика.

# 25
  • Мнения: 13 623
ползвам "venus"втора година(11лв.и нещо)доволна съм,но ми омръзна и минавам на "долива".някой ползвал ли е 'долива'???
Много е хубав на Долива. И много ми харесва миризмата му.

# 26
  • Мнения: 0
За какви бръчки говорите на 25 години Shocked
Аз съм на 42 години с мазна кожа и от около 2 месеца ползвам за пръв път в живота си крем за лице.Арома маслина за зряла кожа дневния и околоочния,също така и тоалетното мляко.Много съм доволна и от 3-те продукта.Няма лъщене и бързо попиват.

# 27
  • Мнения: 13 623
Добре е да се почне преди да са се появили. Аз съм на мнение, че ако чакам докато се появят големите бръчки, после махане няма!:)

# 28
  • Мнения: 1
Добре е да се почне преди да са се появили. Аз съм на мнение, че ако чакам докато се появят големите бръчки, после махане няма!:)

Аз съм на същото мнение. На 27 съм и започнах превантивни мерки.

# 29
  • Мнения: X
За какви бръчки говорите на 25 години Shocked
Аз съм на 42 години с мазна кожа и от около 2 месеца ползвам за пръв път в живота си крем за лице.
Мазната кожа до голяма степен е спомогнала да нямате бръчки до тази възраст,аз съм с много суха кожа,по-млада съм от вас и въпреки това ползвам крем и се боря с бръчките от доста време.Моята козметичка казва,че бялата,финна кожа е красива на млади години,но най-бързо повяхва и се набръчква.
От околоочните кремове около 10 лв. препоръчвам на Нивея-AQUA SENSATION anti-shadow eye cream.

Общи условия

Активация на акаунт