Кога започнаха да пълзят децата ви

  • 3 327
  • 90
  •   1
Отговори
  • Мнения: 302
Мили мами извинявам се ако има такава тема вече.Но искам да попитам кога пропълзяха децата ви.Моят син няма никакъкво намерение да пълзи.Като го сложа по корем си забива главата и си навирва дупето.Благодаря предварително.  bouquet

# 1
  • Мнения: 149
Не мога да кажа за госпожицата, защото още дупето много й тежи за да го вдигне, но на една приятелка момченцето проходи на 10 месеца без да е имал интерес към пълзене Simple Smile

# 2
  • Мнения: 2 172
Мисля,че беше на около 6 м.
Но не е задължително детето ти да пълзи.Има деца,които никога не са пълзели,а направо си тръгват.Това не е задължителен етап през,който трябва да премине всяко едно дете  Peace

# 3
  • Мнения: 96
Дъщеря ми пропълзя рано рано - на 5 месеца се влачеше като червей, а на 6-7 вече пълзеше. На 10 и половина проходи. Heart Eyes
 Но има деца, които въобще не пълзят, а направо прохождат, така че не се тревожи Peace

# 4
  • Карлово
  • Мнения: 328
на 10 месеца

# 5
  • София
  • Мнения: 112
Моя младеж пропълзя на 9 м.

# 6
  • Мнения: 2 609
Пропълзя, след като проходи. Mr. Green На година и месец.

# 7
  • Мнения: 1 473
На 9 месеца.

# 8
  • Мнения: 297
Дъщеря ми също не се интересуваше от пълзене, по-скоро започна да се опитва да ходи, а пълзенето дойде доста късно.

# 9
  • Мнения: 789
Нашето момченце също не пълзя.На около 5-6 месена започна да застава на "4 крака" и само се изтласкваше напред.После направо си проходи.
Пропълзя, след като проходи. Mr. Green На година и месец.
PeaceТака-така Peace.После се научи да пълзи.

# 10
  • Мнения: 1 080
около 7 месеца някъде пропълзя сина ми и сега въобще няма мерак да ходи - защото по - лесно се придвижва с пълзене.

# 11
  • Мнения: 8 999
Дъщеря ми изобщо не се научи да пълзи. Синът ми запълзя към 10тия месец.

# 12
  • Мнения: 959
Синът ми не е пълзял, той се влачеше като войник, само с ръце действаше, краката не знаеше за какво служат в това действие  Crazy от 5 месечна възраст. Малко преди да проходи(1г.), започна да пълзи като хората...
Дъщеря ми от 6м. 

Има и деца който въобще не искат да пълзят, така че не се притеснявай, може и да го пропуснете това действие.

# 13
  • Мнения: 4 555
Първо се научи да ходи (държейки се) и си мислех, че ще прескочи пълзенето, но на 9 месеца започна да пълзи и цял месец не пожела да стане на крака пак.

# 14
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
На 7м.

Общи условия

Активация на акаунт