Нашите бани-7 тема

  • 72 455
  • 304
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 665
Добре дошли в новата ни тема!



Тук са предишните ни темички:
1, 2, 3, 4, 5,
6


# 1
  • Мнения: 5 265
 newsm37 първа.

Има ли някакъв разтвор на Церезит, който запечатва фугите? Да ги предпазва от намокряне.

# 2
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
Дзак, да следя темата...

# 3
  • Countryside
  • Мнения: 11 617
Трета  Mr. Green
Има ли някакъв разтвор на Церезит, който запечатва фугите? Да ги предпазва от намокряне.
Дам, има направо такъв фугин. Ако вече сте фугирали има на Боро такъв разтвор, но по-добре направо фугина на Церезит.

# 4
  • Мнения: 842
Дзак, да следя темата...

 hahaha Aйде едно дзак и от мен  Laughing

# 5
  • Мнения: 1 665
И аз с въпрос и по-специално към Валерия и мацките с лилави бани-препоръчайте ми лилав фугин,марка и точен цвят,ако го помните и тъй като повечето на лилава вълна сме от Пловдив-да ми кажете къде да търся по-специално. Мерси   bouquet !

# 6
  • Мнения: 5 265
Сиренце, вече фугирахме с някакъв уж хубав вносен фугин. Но при намокряне рязко променя цвета. Ще потърся Боро  Hug.

yaya , лилав, за съжаление,  не намерих. Търсих почти месец и в Пловдив, и в Пазарджик. Звънях в няколко фирми, точно този цвят бил спрян от производство. Опитай да смесиш червено и синьо, ако намериш. Ние смесихме бял, сив и магнолия. В сухо състояние - идеален цвят, като намокрих фугите - ръждив  Crazy. По-добре да бяхме се спряли на бял фугин. Една мама със същите плочки ми каза, че и със синия  на тъмно-лиловите плочки  изглежда добре.

# 7
  • Мнения: 1 665
Леко ме обезкуражи,явно ще правим "мазало"  Crazy ! Благодаря ти все пак,доста ме улесни в търсенето,мислех,че ще отида в магазина и там ще ме чака лилавия ми фугин и готово,а то сложното те първа предстояло!  Whistling

# 8
  • varna
  • Мнения: 676
Запис и от мен  bouquet

# 9
  • Шумен
  • Мнения: 555
Момичета здравейте.
Станахме собственици на нов апартамент и обмислям банята. Мислех си, че лесно ще се справя с проекта, но нещо не се справям с програмата. Свалих kitchendraw. Има ли някъде упътване за ползване?
Ето това е чертежа на банята и тоалетната.
http://www.msm2005.snimka.bg/album.php?album_id=340169
Ако някой може да ми помогне може да ми пише.
Не мога да направя чупката в банята(лявото помещение). Не намирам и плочки.  Rolling Eyes  newsm78

# 10
  • Мнения: 2 100
Вместо запис си позволявам да си копирам поста от предната тема  Embarassed

Здравейте Simple Smile Ще си правим банята и тоалетната. Избрахме си вече и плочки, но с мъжа ми май няма да успеем сами да измислим проекта. Може ли да ми кажете ориентировъчни цени за направа на проект (за Варна) ? А ако си купиш всички плочки от едно място, правят ли ти го безплатно? Плочките, които сме харесали са от Досев Импекс.
Благодаря ви Simple Smile


kiva, записала съм си на компютъра един проект на баня като вашата - дълга. Незнам на коя мама е  Embarassed , но ако искаш ще ти го пратя  Simple Smile

# 11
  • Шумен
  • Мнения: 555
ОК, чакам снимката.
Аз като идея в главата си го имам проекта, но искам да го видя и на картинка.

# 12
  • Мнения: 2 100
Simple Smile

Последна редакция: пн, 09 фев 2009, 20:45 от Джиджа

# 13
  • Мнения: 1 425
Хайде и аз тук  Laughing

# 14
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Джиджа- точно  зеленото в този проект беше това ,което ми помогна да направим нашата баня  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт