Какво мислите за услугите sms хороскопи?

  • 2 222
  • 36
  •   1
Отговори
Здравейте на всички, Първо искам да кажа, че форума е страхотен! Поздравления!

Искам да отворя една тема за новите сайтове, които забелязах, че стават все повече и предлагат така наречените sms хороскопи, sms гадания, sms предсказания и тн и тн. Ползвали ли сте такива услуги, харесват ли ви? Верни ли са нещата, които се дават, като отговор на изпратен sms? Интересува ме вашето мнение по този въпрос.

Благодаря!  Grinning

# 1
  • Мнения: 1 897
Ползвали ли сте такива услуги, харесват ли ви? Верни ли са нещата, които се дават, като отговор на изпратен sms? Интересува ме вашето мнение по този въпрос.
Благодаря!  Grinning
Не съм.
Не ме интересуват.
Няма как да са верни.
Отрицателно и насмешливо.
Моля!

# 2
  • гр.София
  • Мнения: 380
Не съм ползвала тази "услуга" и никога не бих го направила. Ако разполагам с излишни пари, бих изпратила sms на номер с цел подпомагане на някоя благотворителна инициатива/и съм го правила/, но за подобни глупости не бих губила време и пари.

# 3
  • Мнения: 274
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"

# 4
  • Мнения: 6 617
Мисля ,че е пълна глупост.

# 5
  • Мнения: X
Тези сайтове и като цяло тези услуги са пълен ташак, в буквалният смисъл. Един приятел изпрати на кратък номер за гадания  въпрос " аз с три мъде ли съм?" и получи отговор " Да!"
Ха!  Shocked
И той досега не го е знаел??!!???

# 6
  • София
  • Мнения: 7 183
Ох, ако още веднъж някой спомене думите "хороскоп" или "астрология" в следващите 24 часа, ще си оскубя косата, честно!

# 7
  • Мнения: 186
Още една смислена тема doh

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 2 492
Никога не съм вярвала и няма да вярвам на sms-хороскопите, това са пълни измислици, на случаен подбор компютърно-комуникационните им системи изпращат простотии към потребителите-рибоци, без извинение, тези "услуги" са просто начин за трупане в касичката. Не се връзвайте !

# 9
  • София
  • Мнения: 8 932
Вярвам разбира се. Но понеже не искам да знам какво ще ми се случи предварително, не пращам такива Есемеси.  ooooh!

# 10
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Мисля, че хората който ползват тоя тип "услуги" са много наивни.  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 297
Това са пълни глупости. Само гледат да вземат парите на хорато, но все известно е,че такива есемеси пращат предимно децата и тийновете. Това е същата измама като игрите, в които трябва да си десети обадил се и може(но не е сигурно) да спечелиш.

# 12
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Дори не забелязвам подобни тъпотии,изобщо не вярвам на хороскопи и тем подобни измишльотини Naughty

# 13
  • Мнения: 2 448
Мисля, че добре си печелят от тях, тези, които поддържат услугата.
Тийновете сигурно си припадат да пращап смс-и по 2.40 да разберат Кирчо обича ли Ането, дали и с кого и изневерява.  Laughing

Навремето поне беше безплатно - късаш листчета и броиш обича ме, не ме обича ....  Laughing

# 14
  • Мнения: 165
Не съм ползвала тази "услуга" и никога не бих го направила.Бих изпратила sms на номер за благотворителна инициатива. Всякакви хороскопи, астолози,нумеролози, хиромантии и т.н.гадания са пълни глупости, разчитащи на наивността на хората.

Общи условия

Активация на акаунт