Отговори
# 60
  • Мнения: 128
Довечера съм при моя доки, нали и на нас ще стискате палци, момичета? Когато ми стискате палци, нещата винаги са ОК! Simple Smile
Чудя се за 3 седмици колко ли може да наддаде?
Нямам търпение да го "видим" на ехограф. Вярно, че няма кой знае какви шансове за чудо, но дано плацентата да се е вдигнала.
Напълно съм съгласна със Сиска, че навличането с прекалено много дрехи е глупост, щом е лято. Че и през зимата аз не си представям, че върху детето ми ще има 3 блузи и 3 палтенца. Simple Smile Смятам, че прекаленото навличане изнежва и отслабва дечицата.

# 61
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Първата почивка с Наско я направихме, когато беше на 50 дена. Отидохме на балкан в Рибарица. Хотелът беше много добър и си имаше всички удобства. Диването не си промени нито режима, нито поведението. А на мен ми беше много лесно, защото за храната му не се тревожех - млекоцентралите произвеждаха, когато и колкото трябваше за него. Бяхме взели само чанта с дрешки, памперси, количката и кенгуруто.

За навличането на бебето - целия юли и август Наско ги изкара гол, само по памперс, когато сме си били вкъщи. Най-много да му съм му слагал някое потниче, за да попива потта. Обличането на дрехите винаги е било свързано с времето, дали сме навън или в коя стая или дом сме били. Никога не съм го прегрявала с дрехи.

# 62
  • Мнения: 204
Сиска благодаря за отговора.  bouquet

# 63
  • Елин Пелин
  • Мнения: 75
ех, значи отиваме! сега само да дойде лятото! Simple Smile    grinning039 а и ние ще сме си в апартамент във варна(при родата),та и помощници няма да липсват, аз по скоро се притеснявах за самия плаж. и мойте доводи пред милото бяха че и по морето се раждат бебета и не ги държат затворени по апартаментите, но все пак друго си е някой да те подкрепи Simple Smile благодаря ви за което!   bouquet  bouquet  bouquet

# 64
  • Мнения: 128
Все пак чуйте и други мнения, дори и да решите за морето със сигурност - http://www.segabg.com/online/article.asp?issueid=1220&sectio … id=9&id=00004

# 65
  • Мнения: 110
Цитат
Първата почивка с Наско я направихме, когато беше на 50 дена

Бейлис, а с какво го превозвахте тогава? Щото аз отсега правя планове да пътуваме до Трявна на 27 юни и съм се зачудила тия кошници за коли не са ли много гърбави за толкова малко бебе и за дълъг път  newsm78

# 66
  • Мнения: 849
Хайде и от мен добър ден в новата темичка, макар и толкова късно - вече 5та страница...

maeva0959bdbaloni!!! Желая ти здраве, добро настроение, късмет и прекрасно майско бебче!

Дидочка, стискаме палци за Диди!!! Дано и при теб всичко да е наред. Пиши, когато можеш.

Сиска, радвам се, че и вашият преглед е минал добре!

Сега остава само Ели да каже, че е добре.  Praynig

animated, и на мен вече ми се шляе тук и там... И аз правя разни (без)умни планове за след раждането на бебките, не е истина просто. Да има как целия свят бих им показала за едно лято... На първо време в края на юни ще ги разходим със сигурност я до Варна, я до Банско - кумове сме на сватбата на едни другарчета, ама още не знам къде ще е точно. Те живеят в Лондон и се чудеха между някакъв хотелски комплекс на Слънчев ден и Катарино... Та на 27-8 юни малките мишки ще са шаферки  Laughing. Ще трябва и някоя баба да вземем за бавачка, че с мама и татко кумове ще е зор работата  Mr. Green. Иначе и до морето мислим да отскочим, ама по-скоро, за да дишат въздуха с йодните пари, а няма да ги водя в никакъв случай на плаж Naughty.  Виж на разходка привечер би било прекрасно...

А по отношение на термина - мен лично ме забавлява доста спора ЗАКОННО или НЕЗАКОННО е.... За каква законност в този случай може да става дума? Определянето на дата в бъдещето, в която се очаква нещо да се случи си, е чиста проба прогноза, която служи за ориентир. Оттам насетне, както много момичета писаха, се намесват купища фактори, затова е измислена ЖК и постоянното проследяване. Да не говорим, че изместванията на термина от ехографа се базират на замервания, при които всеки мм играе роля и оказва влияние. А както и преди е ставало дума, колкото лекари, толкова замервания и толкова резултати...

# 67
  • Мнения: 826

Маева, Честит Рожден Ден!!![/size]  party023 newsm59  ura

Много здраве, щастие и радост на този прекрасен ден Grinning
Сиска, Смехорана, Аnimated много се радвам, че всичко с вас и бебоцитее ОК след прегледите.  Hug

Идар, името Борис е много хубаво, силно и българско. Според мен това е едно от най-хубавите имена за момченце.Моят мъж и бъдещ баща се казва така. Heart Eyes

Дидочка, радвам се, че при теб нещата се подобряват. Почивай си и бъди усмихната!  bouquet

Миика сигурна съм, че прегледа ти ще мине супер. Да сте живи и здрави! Grinning
 
   Гледам, че за морето и бебенцата си говорите момичета.  grinning039 Леле, аз изобщо не съм стигнала до толкова далечни планове. Нямам си идея кое е правилно и кое не. Само с Борис си говорихме, че тази година ще пропуснем моренцето, но кой знае...  sun sun

# 68
  • Мнения: 87
Здравейте май-чета! Hug
Виждам,че прегледите на всички са минали добре, много се радвам, това да се чува!!!
Да кажа и аз,че изследването ми за гестационен диабет е ок и няма проблеми! Praynig
В четвъртък съм при доки да види бебка, да стискате палци Grinning


# 69
  • Мнения: 110
Зайо, аз и теб да попитам, как мислиш да ги транспортираш на такива дълги разстояния? И мамите с опит да питам в какво са ги возили бебоците като много малки, защото ми се струва, че в кошниците направо си седят да дупето

# 70
  • Мнения: 204
Ние си ходихме на БГ когато щерката беше на три месеца,сложих една пелена от долу на седалката и нямахме проблем,спа през по4ти цялото време.                                               А за морето ние отиваме със сигорност ,не мисля 4е има проблем,с хубав крем за слънце вси4ко ще е наред. Peace

# 71
  • Мнения: 849
Зайо, аз и теб да попитам, как мислиш да ги транспортираш на такива дълги разстояния? И мамите с опит да питам в какво са ги возили бебоците като много малки, защото ми се струва, че в кошниците направо си седят да дупето

Ами с колата. Курдисваме ги в кошчетата и с чести почивки все ще добутаме. Братовчедка ми го прави редовно (откакто е родила) и бебето много обича да пътува. Беше на няма и седмица, когато го превозиха от пазарджишко до търговищко. редовно пътуват по тази дестинация. И от попово, търговищко до софия са идвали, като по пътя на идване прекараха половин ден в търново - бяха тук две седмици по коледа и нова година. в момента бебчо е на почти 7 месеца, а има хиляди км в актива си. а да, от попово ходят да пазаруват редовно в търново - на час път, бебо винаги е с тях. В момента са се хванали да дистрибутират едни продукти по аптеки из региона и бебо и пръв дистрибутор  Grinning

# 72
  • Мнения: 110
Цитат
бебчо е на почти 7 месеца, а има хиляди км в актива си.

Зайо, бебока на братовчедка ти е пропътувал май повече отколкото баща ми досега, той хич не е по пътуването  Laughing.
Явно само трябва да му избера някоя по-добра кошница, и поемаме ... Дано и тогава така да мисля де, не се заричам.

А аз межди другото да се и отчета - бях на ЖК днес, бебо пак си е със седмица и повече напред, " с голяма глава и пишка"  Laughing Ще го видим на финала докъде ще я докара  Rolling Eyes

# 73
  • Русе
  • Мнения: 7 794
Ето ме и мен!
Днес ни изписаха. Мен и голямото ми шкембе  Mr. Green Praynig.
 Засега Георги е започнал да си сяда на малкото дупе ( плацентата е започнала да залепва) и ако си почивам мнооооого и си пия хапчетата, ще доживеем до май.
Няма да обяснявам на какви ужаси се нагледах в болницата, но се наплаших достатъчно  Sad. Вече я няма радостта от бременността. Само страх дали ще стигнем до края.
И ми изписаха едни хапчета..... ooooh!от които два часа след изпиването  треперя яко и получавам страхотно сърцебиене  Sick
Оплаках се. Сега се понасям към леглото.
 Hug

П.С.   party023 beer Да почерпя че днес мъжо пораства.

# 74
  • Мнения: 849
Ели, да ти е жив и здрав порасналия мъж!
Радвам се много, че положението при вас се стабилизира. Колкото и да са гадни хапчетата, важно е да помагат. Ти пази леглото и не мисли страхотии - ще стигнете до май без повече проблеми. От друга страна, знам от опит какво е да те скове страха. Разни хора като ми говореха в онези страшни мигове за позитивно мислене, ми идеше шамари да раздавам. После, с времето, като събрах достатъчно аргументи за това, че няма повод за сериозно притеснение и страшното ми е останало зад гърба, постепенно сама се успокоих. Затова само ще ти кажа - горе главата, важното е, че си под наблюдение и нещата са под контрол! Достатъчно напред си в бременността (ние май сме с еднакъв термин с теб...), има възможности за реакция каквото и да се случи и всичко в крайна сметка ще е наред! Важен е крайният резултат, нали така! И гледай да не се сещаш много-много за видяното и наученото в болницата.
 Hug Hug Hug - от нас тричките!!!

Общи условия

Активация на акаунт