Кой ще чисти???

  • 1 762
  • 18
  •   1
Отговори
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Гледахте ли новините?как част от столичните  квартали ще тънат в боклук и мизерия?Браво на всички които си плащат данъците и още по-голямо браво,за тези който ги събират и оползотворяват"правилно".Още едно смешно и жалко изпълнение в столицата Tired

# 1
  • София
  • Мнения: 2 623
И честито увеличение на такса "смет" с 50 %  ooooh!

# 2
  • Мнения: 6 607
Честито ви и за супер завишената цена ,която плащате за транспорта на балите до Силистра на фирмата на БББ.

# 3
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Още едно увеличение Tired Кои знае какво си казват управниците-ДА СА НИ ЖИВИ И ЗДРАВИ ДА НИ ПЛАЩАТ,ПЪК ДА СЕ ОПРАВЯТ КАКТО НАМЕРЯТ ЗА ДОБРЕ #2gunfire

# 4
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
И честито увеличение на такса "смет" с 50 %  ooooh!
Ако знам,че ще ги сметат тях-тези които ни нагаждат така добре и 100% ще платя Wink

# 5
  • Мнения: 2 401
Същевременно чистачите Волф, ДИТЦ и Чистота съдят общината за близо половин милион, заради това, че индексираните  от самите тях цени не са им били изплатени в последните 4 г.  Shocked Shocked

# 6
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Същевременно чистачите Волф, ДИТЦ и Чистота съдят общината за близо половин милион, заради това, че индексираните  от самите тях цени не са им били изплатени в последните 4 г.  Shocked Shocked

4 години #Crazy #Crazy #Crazy Горките хорица

# 7
  • Мнения: 4 585
Ива, не можеш да имаш толкова изображения в подписа. Максималнодопустимата щирочина на изображенията е 470 пиксела, твоите са 740.

# 8
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
Ива, не можеш да имаш толкова изображения в подписа. Максималнодопустимата щирочина на изображенията е 470 пиксела, твоите са 740.
Благодаря,че ме осведоми!Ще ги променя Wink

# 9
  • Мнения: 4 585
Така е по-добре, но не съвсем. Станаха 570. Старите кучета не носят лентички.
По това различават новаците.

# 10
  • вкъщи
  • Мнения: 704
и аз не нося ленти но съм новачка   Mr. Green

# 11
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
и аз не нося ленти но съм новачка   Mr. Green
Аха, и аватарът ти надвишава допустимите на височина с 3 пиксела.

А темата пак ли за софийския боклук е? Поне го споменете в заглавието. Тук е чисто и не плащаме много. На който не му харесва боклука, никой не го е вързал в София...

# 12
  • Мнения: 22
     По - малко хора, по- малко боклук.

# 13
  • Неизживени спомени
  • Мнения: 488
и аз не нося ленти но съм новачка   Mr. Green
е и newsm78

# 14
  • Мнения: 230
Гледах репортажа по новините. Беше ми смешно, че плачат, как скоро нямало да има кой да чисти, а кадрите преливаха от потресаваща мръсотия. За каво се дават тогава тези пари на почистващите фирми? Един шут и да идват нови!

Общи условия

Активация на акаунт