Все още не сте се регистрирали? Направете го сега напълно безплатно!!!

запомни ме Забравена парола Активация на акаунт

Ел. поща с която се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

1 Гост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 772 отговора
Здравейте, реших да си взема хлебокарна, че ми писна от този некачествен хляб / но това си е друга тема/ . Та искам да ви попитам, към каква марка ще ме насочите, на какво да обръщам внимание на този ел. уред. Една позната ми препоръча задължително да е с отложен старт.............. а вие ???
Другото което ме интересува има ли особеност при поставянето на продуктите????

И не на последно място наистина ли хляба става невероятен Shocked Shocked?????

Ако имате желание, може да споделите и някоя рецептичка Praynig
Цитирай

Аз имам хлебопекарна,подариха ни я.Моят мъж направи два пъти хляб, и да ти кажа честно ,че е невероятен  Mr. Green В момента е складирана в гаража.Ползва се една специялна мая,която моя позната ми я прати от САЩ,защото в БГ не открих.И да с отложен старт е,в смисъл,че си я нагласяваш примерно в 4 часа сутринта да започне да прави хляба и като се събудиш да закусиш пресен хляб.Относно продуктите,слагаш всичко заедно.Дано да съм ти била полезна.Аз лично не съм очарована
Цитирай

аз имам хлебепекарна.
много съм доволна.
дори да не правя хляб, то я ползвам за месене на всякакво тесто.
от 4 години я имам и е нон стоп в употреба Peace

в готварския има закована тема с много рецепти.
там ще те ориентират и за модел и цени...

Цитирай

Moulinex мисля че от нея юе останеш много доволна.
Цитирай

Моята е Мулинекс-предоволна съм Wink.Хляб от магазина не купуваме от доста години вече.
Деси,тази специална мая/химическа/ се ползва само за екстпресната програма.На всички останали програми на машините може да ползваш или мая на кубчета или суха такава. Peace
Цитирай

АЗ ИМАХ МУЛИНЕКС, А МАЙКА МИ АЛЯСКА И СЪМ ПО-ДОВОЛНА ОТ ПЪРВАТА.
Цитирай

Аз съм с Аляска - много съм доволна. Не купувам хляб от магазина откакто я имам. И става за месене на всякакви теста, както са ти казали. После печеш в обикновена фурна. Продуктите се слагат наведнъж, но в определена последователност, маята може да бъде жива или суха. Когато си купиш машинката, ела в закованата тема и бързо ще влезеш в час Peace.
Цитирай

моята е мулинекс, и съм много доволна
Наистина хляба не е 4ак невероятен, но е хубав
Аз първите два пъти като правих, стана не6то като тухла, ама после като си догоди6 рецептата си става
Ползвам я и за месене на всякакво тесто, голяма отмяна е
Цитирай

Здравейте момичета, някой има ли опит с тези машини за хляб?

Модел: OW 500030, 750гр/1000гр/1500гр ,14 програми
За съжаление не можах да намеря картинка на Тефала ( цената му е около 300 лв) Sad но и той е със същите параметри, само че има и два съда за печене ( кръгъл и правоъгълен). Разликата е, че Мулинекс има две бъркалки, а Тефал една.
Какво друго трябва да има една добра машина за хляб.
Ще съм ви благодарна да споделите мнение  Hug
п.с. Потърсих в библиотеката, но не можеше да се отвори нищо затова и пускам тема
Цитирай

Попитай в Готварския форум - ето това е темата за "Машините за хляб" - http://forum.bg-mamma.com/index.php?topic=367074.0  Peace
Предполагам, че там ще те посъветват компетентно. Wink
Цитирай

Здравей Bubeto*, ние в къщи сме с Мулинекс и сме доволни .. доколкото знам докато проверявахме преди да вземем нашата машина по добре да бъде с 2 бъркалки .. но да знаеш че винаги ще излиза нещо ново .. Wink например след като купихме нашата излезе същата машина на Мулинекс само че и плюс тавички за багети .. Smile

Цитирай

Благодаря Me4o PUch  bouquet
Акси ,мислех че темата е насочена повече към проготвянето, но пък нищо не ми пречи да попитам  Hug
Цитирай

август месец си купихме хлебопекарна същата като на снимката.от тогава хляб от магазина не сме купували,работи си безотказно,много сме доволни от покупката.
Цитирай

Наистина смятам, че там ще могат да ти споделят, какви машини използват. Peace

Иначе аз минала седмица гледах по VOX (немска сателитна телевизия) в едно от предаванията им тест на 4 марки машини за хляб.
Но за съжаление, нито една от тях не беше от тези, за които питаш.
Ето тук са резултатите, но на немски.
Обобщено излезе, че по-скъпите машини са по-добри - в случая Panasonic SD 255 и Kenwood BM 350. Другите, които ги пробваха бяха Severin BM 3989 и Clatronic BBA 2605.
Цитирай

Ако не държиш на иноксовия цвят и на това да има два съда ,което не е от голямо значение си вземи ма Мулинекс.Имат доста рецепти .На Тефал рецеприте са само на диск,което не е много добър вариянт.
Цитирай

1-14 от 772 отговора