«абравена парола?
или
–егистрирай се јктиваци€ на акаунт

≈л. поща с ко€то се опитвате да се регистрирате не съвпада
с тази използвана в BG-Mammma

ƒа ѕопълнете формата за регистраци€ Ќе ѕродължете с Facebook регистраци€та

ƒом

ƒом

13 734 членове ¬ключете се
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 971 отговора

насам натам

ћнени€: 159
«дравейте, реших да си взема хлебокарна, че ми писна от този некачествен хл€б / но това си е друга тема/ . “а искам да ви попитам, към каква марка ще ме насочите, на какво да обръщам внимание на този ел. уред. ≈дна позната ми препоръча задължително да е с отложен старт.............. а вие ???
ƒругото което ме интересува има ли особеност при постав€нето на продуктите????

» не на последно м€сто наистина ли хл€ба става неверо€тен Shocked Shocked?????

јко имате желание, може да споделите и н€ко€ рецептичка Praynig
÷итирай

ѕлевен

ћнени€: 498
јз имам хлебопекарна,подариха ни €.ћо€т мъж направи два пъти хл€б, и да ти кажа честно ,че е неверо€тен  Mr. Green ¬ момента е складирана в гаража.ѕолзва се една специ€лна ма€,ко€то мо€ позната ми € прати от —јў,защото в Ѕ√ не открих.» да с отложен старт е,в смисъл,че си € наглас€ваш примерно в 4 часа сутринта да започне да прави хл€ба и като се събудиш да закусиш пресен хл€б.ќтносно продуктите,слагаш всичко заедно.ƒано да съм ти била полезна.јз лично не съм очарована
÷итирай

weiter, weiter, ... weiterstadt

ћнени€: 6 511
аз имам хлебепекарна.
много съм доволна.
дори да не прав€ хл€б, то € ползвам за месене на вс€какво тесто.
от 4 години € имам и е нон стоп в употреба Peace

в готварски€ има закована тема с много рецепти.
там ще те ориентират и за модел и цени...

÷итирай

ъдето е сърцето

ћнени€: 232
Moulinex мисл€ че от не€ юе останеш много доволна.
÷итирай

—офи€

ћнени€: 6 483
ћо€та е ћулинекс-предоволна съм Wink.’л€б от магазина не купуваме от доста години вече.
ƒеси,тази специална ма€/химическа/ се ползва само за екстпресната програма.Ќа всички останали програми на машините може да ползваш или ма€ на кубчета или суха такава. Peace
÷итирай

—тара «агора

ћнени€: 219
ј« »ћј’ ћ”Ћ»Ќ≈ —, ј ћј… ј ћ» јЋя— ј » —Џћ ѕќ-ƒќ¬ќЋЌј ќ“ ѕЏ–¬ј“ј.
÷итирай

ћнени€: 7 017
јз съм с јл€ска - много съм доволна. Ќе купувам хл€б от магазина откакто € имам. » става за месене на вс€какви теста, както са ти казали. ѕосле печеш в обикновена фурна. ѕродуктите се слагат наведнъж, но в определена последователност, ма€та може да бъде жива или суха.  огато си купиш машинката, ела в закованата тема и бързо ще влезеш в час Peace.
÷итирай

ћнени€: 219
мо€та е мулинекс, и съм много доволна
Ќаистина хл€ба не е 4ак неверо€тен, но е хубав
јз първите два пъти като правих, стана не6то като тухла, ама после като си догоди6 рецептата си става
ѕолзвам € и за месене на вс€какво тесто, гол€ма отм€на е
÷итирай

¬раца

«дравейте момичета, н€кой има ли опит с тези машини за хл€б?

ћодел: OW 500030, 750гр/1000гр/1500гр ,14 програми
«а съжаление не можах да намер€ картинка на “ефала ( цената му е около 300 лв) Sad но и той е със същите параметри, само че има и два съда за печене ( кръгъл и правоъгълен). –азликата е, че ћулинекс има две бъркалки, а “ефал една.
 акво друго тр€бва да има една добра машина за хл€б.
ўе съм ви благодарна да споделите мнение  Hug
п.с. ѕотърсих в библиотеката, но не можеше да се отвори нищо затова и пускам тема
÷итирай

в полите на ¬итоша, родом от долината на ћарица

ћнени€: 822
ѕопитай в √отварски€ форум - ето това е темата за "ћашините за хл€б" - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=367074.0  Peace
ѕредполагам, че там ще те посъветват компетентно. Wink
÷итирай

н€къде под звездите...

ћнени€: 63
«дравей Bubeto*, ние в къщи сме с ћулинекс и сме доволни .. доколкото знам докато провер€вахме преди да вземем нашата машина по добре да бъде с 2 бъркалки .. но да знаеш че винаги ще излиза нещо ново .. Wink например след като купихме нашата излезе същата машина на ћулинекс само че и плюс тавички за багети .. Smile

÷итирай

¬раца

Благодаря Me4o PUch  bouquet
Акси ,мислех че темата е насочена повече към проготвянето, но пък нищо не ми пречи да попитам  Hug
÷итирай

¬арна

ћнени€: 599
август месец си купихме хлебопекарна същата като на снимката.от тогава хл€б от магазина не сме купували,работи си безотказно,много сме доволни от покупката.
÷итирай

в полите на ¬итоша, родом от долината на ћарица

ћнени€: 822
Ќаистина см€там, че там ще могат да ти сподел€т, какви машини използват. Peace

»наче аз минала седмица гледах по VOX (немска сателитна телевизи€) в едно от предавани€та им тест на 4 марки машини за хл€б.
Ќо за съжаление, нито една от т€х не беше от тези, за които питаш.
≈то тук са резултатите, но на немски.
ќбобщено излезе, че по-скъпите машини са по-добри - в случа€ Panasonic SD 255 и Kenwood BM 350. ƒругите, които ги пробваха б€ха Severin BM 3989 и Clatronic BBA 2605.
÷итирай

ъдето е сърцето

ћнени€: 232
јко не държиш на иноксови€ цв€т и на това да има два съда ,което не е от гол€мо значение си вземи ма ћулинекс.»мат доста рецепти .Ќа “ефал рецеприте са само на диск,което не е много добър вари€нт.
÷итирай
0 ѕотребители и 1 √ост преглежда(т) тази тема.
1-14 от 971 отговора