Детска коремна хирургия в Пирогов?

  • 11 819
  • 14
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 375
Здравейте,
Бих искала да попитам дали някой има скоришни наблюдения от това отделение? Дъщеря ми е със записан час за операция там на 25.02 и събирам мнения - за лекари, за обстановка, за парите под масата....
Благодаря предварително!  Laughing

# 1
  • Мнения: 7 640
мога да ти кажа за Кърмаческо- добра обстановка, доста официални такси, предоволна съм от избрания от мен лекар.
Кажи за коя клиника сте записани, з-то Коремно е доста общо, име на лекар нещо?

# 2
  • София
  • Мнения: 375
За кърмаческото сме записани, защото дъщеря ми няма 3 г. За момента Светослав Генов ще ни оперира, поне ни вписа в  графика си. Той се води шеф на  детското спешно. 
А вие колко платихте за избрания лекар? И как си го избрахте? Защото нас той ни прие в кабинета, уж само за преглед, пък ни насрочи операция...

# 3
аз бях в коремното отделение  Wink оперираха ме от остър апaндисит! аз лично имам най-добри фпечатления о Д-р Балканжиев и Д-р Стоилов !!!! дано да е минала добре тазии операция

# 4
  • София
  • Мнения: 3 162
Водещите лекари в коремно отделение на Детска хирургия "Пирогов" са д-р Стоилов и д-р Балканджиев. Там се правят освен операции на вътрешните органи, също за крипторхизъм, херния, фимоза. Двамата са много добри специалисти.
В Кърмаческо отделение се оперират деца до 3 години. Освен тежките вродени аномалии, там също се оперират крипторхизъм, херния, хидроцеле и фимоза. Там най-добрите са д-р Георгиев, д-р Шивачев, д-р Пенушлиев, д-р Житянов.


Дежурните лекари в приемния кабинет се водят началници спешни отделения, те са на 24-часов график. Когато ви предлагат избор на екип, имайте пред вид, че редовните сутрешни смени работят титуляри. Пред вратата на кабинета има списък на лекарите с техните длъжности и звания, които са за избор на екип. Освен това при нас, за разлика от други детски отделения на болницата, изборът на екип не е задължителен (насилствен)  #2gunfire. Родители които не могат да платят пак ще бъдат обслужени качествено и без бавене. Моля запомнете го!

А на себе си реклама няма да правя, че пак ще се намери някой да сипе хули във виртуалното пространство #Crazy.

# 5
  • София
  • Мнения: 12 551
Докторе, винаги ще има и доволни и недоволни. Факт е обаче, че Пирогов си остава единствената болница в София, откъдето никога не се връщат пациенти.
Поклон пред Вас и работата Ви!  bouquet

# 6
  • Мнения: 15
За доцент Бранков и водената от него Детска хирургия мога да кажа само най-положителни думи. Преди три години при условията на спешност оперираха синът ми от перитонит. Благодаря Ви.  bouquet

# 7
  • София
  • Мнения: 3 162
Благодаря от името на колегите  bowuu
Разбира се, че не винаги нещата вървят гладко, но при тези трудни условия ние се стараем да направим най-доброто  Hug

# 8
  • Мнения: 93
Професор Бранков спаси и моя син преди 2г. и половина вече.
Само най-хубави неща мога да кажа както за него, така и за всички останали медицински лица в Коремното/Кърмаческо.
Наистина правят каквото могат, дори и повече в тези условия.

Благодаря!

# 9
ПОТРЕСЕН  съм от начина по който те принуждават да си избереш лекар за да могат да ти вземат пари !!!

# 10
  • Мнения: 5 525
потресен това е право на личен избор. Не мисля че именно в Детска хирургия някой принуждава родителите да избират екип. Ние сме лежали там, аз лично не бях ориентирана, приеха ни много набързо и бяхме без лекар. И с мен и с дъщеря ми всики бяха много мили и внимателни. Не са ми поискали пари.

# 11
Мен ме оперираха от апандисит в детско коремно .Операцията мина добре изписаха ме и след 2 седмици се върнах в Пирогов с диагноза субилеус. Не мога да кажа че не съм доволна от лекарите но имаше сестри който ги беше яд че са се родили.  newsm11 smile3515

# 12
  • Бургас
  • Мнения: 439
За д-р Стоилов мога да кажа само хубави неща.Голям специалист и лекар с човешко отношение.

# 13
  • Мнения: 114
преди 2 год.правиха там операция на сина ми от херния и преценихме, че е по добре да изберем лекар...да платим малко повече ,но да бъдем сигурни ,че всичко ще ОК!Останахме много доволни и от анестезиолозите и от лекарите които го оперираха !!!Благодаря и на др.Бранков който и със съвети от форума  и с преглед при него ни насочи към детска коремна хирургия  bouquet

# 14
  • Мнения: 236
Миналата година оперираха там малкия ми син...направихме си избот на екип,платихме си ...но мога да кажа само че получих невероятно отношение от персонала ,сестрите бяха  много внимателни,обстановката е добра ,а за Проф.Бранков мога да кажа само едно ГОЛЯМО БЛАГОДАРЯ  Laughing Laughing Laughing

Общи условия

Активация на акаунт