бременност и татос

  • 7 455
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 32
Здравей те,
искам да помоля ако някоя от вас има татос на корема и е родила да ми прати снимка да видя как изглежда след това татоса.искам да си направя и аз татос но ме притеснява За бъдеще когато имам деца какво ще стане с него За това моля тези от вас които са Запознати с този въпрос да ми го разяснят,благодаря ви много 

# 1
  • София
  • Мнения: 1 343
Точно на корема нямам,но имам други две,бременността по никакъв начин няма да попречи на татуировката ти!

# 2
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
С радост ще ти отговоря, въпреки че нямам "татоси".  Laughing
Имам две деца и покрай женските консултации (там ходят бременните жени на преглед) и родилните отделения (там се раждат бебетата) се нагледах на грозни гледки. Особено на татуирани кореми. Кожата на корема при бременност, щеш не щеш, се разтяга много силно. Много често след като родиш, увисва. Може и да не се прибере напълно. И красивата картинка се превръща в картата на Австралия.  Laughing
Уви, това се отнася и за картинки на други места. Много често жените напълняват драстично по време на бременност.
Мен ако питаш, не се загрозявай (аз намирам подобни неща за много грозни). Но ако толкова много искаш, направи си татуировка на глезена.  Hug

# 3
  • Мнения: 26

 Аз също имам ниско в дясно на коремчето.
Когато  бях при човека аз също зададох този въпрос за увисването и последствията при бременност.
Показа ми няколко снимки на вече родили момичета и да ти кажа нямаше разлика във външният вид на кожата и на татуса.
Важното е колко много искаш да си направиш татуто, защото е за цял живот. Аз бях сигурна, че в удобен за мен момент веднага ще си направя и миналата година избрах месец април и приятелят ми ми направи подарък за цял живот. Избери месец когато няма да я излагаш на слънце поне месец. Кожата е чувствителна.
Ако искаш ще ти изпратя снимка на моята, но ми дай e-mail, че не знам как да я кача тук. Новачка съм Laughing
Ако искаш още инфо ми пиши. Peace

# 4
  • Мнения: 63
Аз също имам прясно на 2 седмици тату на това място и питах предварително за този проблем татуиста, но той ми обясни, че единствения проблем при бременност може да са стриите, защото тогава ще се нацепи татуса. Но и това е поправимо, тъй като после те могат да се запълнят Grinning

# 5
  • Мнения: 718
Мда, само че единственият начин за "запълване" на стриите е чрез пластичната хирургия, а нацепена от стрии татуировка, която може да се оправи само със скалпел лично мен би ме притеснило...

# 6
  • София
  • Мнения: 1 476
Моята татуировка не пострада- намира се на около 5 см под пъпа, в дясно.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 343
С радост ще ти отговоря, въпреки че нямам "татоси".  Laughing
Имам две деца и покрай женските консултации (там ходят бременните жени на преглед) и родилните отделения (там се раждат бебетата) се нагледах на грозни гледки. Особено на татуирани кореми. Кожата на корема при бременност, щеш не щеш, се разтяга много силно. Много често след като родиш, увисва. Може и да не се прибере напълно. И красивата картинка се превръща в картата на Австралия.  Laughing
Уви, това се отнася и за картинки на други места. Много често жените напълняват драстично по време на бременност.
Мен ако питаш, не се загрозявай (аз намирам подобни неща за много грозни). Но ако толкова много искаш, направи си татуировка на глезена.  Hug
Василиса,не искам да се заяждам, но имам 2 картинки на други места(както ти казваш),отгоре на всичко напълнях драстично(25кг)-след около 7-8мес. след раждането си върнах формата-ами,да ти кажа,татуировките ми не  са се променили въобще-нито тогава,нито сега!

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 4 357
И аз не се притеснявам за моите. Ако ми бяха на пъпа, можеше и да се замисля, но след първото раждане кожата ми се събра докрай, нямам нито една стрия. Много се надявам и след следващо да е така (поне ще положа същите грижи, че и повече) и след разтягането на картинките, после ще се съберат заедно с кожата.

# 9
  • Мнения: 4 717
аз също имам татуировка отдясно на пъпа, голяма пеперуда папилион
през бременността просто стана голяма, но не безформена и не избеляла Crazy, сега след като си възвръщам килограмите се свива и тя и си е отново същата

може би зависи от кожата, но аз не съм полагала кой знае какви грижи Peace

Василиса може да те откаже от татуиране като й прочетеш поста Shocked, доста коварно го е описала

# 10
  • Мнения: 32
благодаря на всички  Hug За мненията и помоща които ми оказахте
 mimka13   rosssito@abv.bg   Hug благодаря ти

Общи условия

Активация на акаунт