Дамски фитнес Кървс?

  • 14 805
  • 54
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 885
В София ще отварят такъв фитнес само за жени, а моя приятелка, която живее в Щатите отдавна ми говори за тях. Някаква верига са.
Нека момичетата в чужбина изкажат мнение. На мен ми допада идеята за упражнения и уреди само за жени, без напомпени натегачи и разбирачи.
Системата им обещава отслабване, стягане и тонус от тренировки 3 пъти седмично по 30 мин.

Някой има ли опит с тях?

Аз гледах официалния им сайт и звучи супер. Това за картите с индивидуална информация за калориите, натоварването, които могат да се  сравняват и разпечатват е страхотно ако е така.

# 1
запис да следя темата. звучи много добре. А в кой квартал ще го отварят този фитнес център?

# 2
  • Мнения: 1 885
В Лозенец. Поне така пише тук:

http://www.curvesbulgaria.com/

Пише че ще има и в Пловдив и Варна.

Ето това пък е официалния сайт, който е по-интересен:
http://www.curves.com

# 3
  • Мнения: 1 885
Само да информирам. Намерих телефон и се обадих. В София отварят на 9 март Simple Smile

# 4
  • Мнения: 289
А да имаш представа за цените?  bouquet

# 5
  • Мнения: 3 461
Има и при нас в Бахрейн, ползвала съм го и го препоръчвам. Около 13 уреда, вкл. и нещо като степер, който се редува с останалите. Отчита се една минута, скачаш и ползваш следващия уред, препоръчително е да се минат всички поне по 2 пъти. На пръв поглед звучи лесно, обаче доста пот се лее.

# 6
  • Мнения: 289
Има и при нас в Бахрейн, ползвала съм го и го препоръчвам. Около 13 уреда, вкл. и нещо като степер, който се редува с останалите. Отчита се една минута, скачаш и ползваш следващия уред, препоръчително е да се минат всички поне по 2 пъти. На пръв поглед звучи лесно, обаче доста пот се лее.

Звучи супер, определено ще отида  Peace

А ти колко време ходи? И какви резултати имаше? Благодаря Simple Smile

Последна редакция: вт, 24 фев 2009, 15:34 от Gorgeous

# 7
  • Мнения: 1 885
Момичета, още нямам идея за цените, но се обадих да си запиша час за другата седмица. Има безплатна консултация, на която определят физическото ти състояние. За първите имало 66% намаление.

Това, че се седи малко на всеки уред ми харесва много, защото иначе ми писва.  Peace

# 8
  • Мнения: 3 461

А ти колко време ходи? И какви резултати имаше? Благодаря Simple Smile

Ходих две седмици, чувствах се много добре, но грам не свалих въпреки потта, която се лееше от мен и от всички останали. Изоставих го, защото имам миниатюрна херния и започна доста да ме боли, а условията бяха доста обвързващи, 3 месечен или едногодишен договор. Даже платих за 3 месеца, но ми върнаха парите. В началото ти измерват тлъстини, всичко.

# 9
  • Мнения: 1
az v4era se zapisah,, plashta se 49 lv. za karta/4lenska/ ednokratno i 79 lv na mesec,,,
super e ,,mnogo sam intusiazirana:-))) Grinning

# 10
  • Мнения: 289
az v4era se zapisah,, plashta se 49 lv. za karta/4lenska/ ednokratno i 79 lv na mesec,,,
super e ,,mnogo sam intusiazirana:-))) Grinning

А това постоянна цена ли е или със сегашните отстъпки, които предлагат? Hug

# 11
  • Мнения: 459
Изравям темата, за да попитам за впечатления. Видях, че са открили такъв фитнес във Варна и ми се искаше да сондирам мнение... Благодаря предварително на всички отзовали се   bouquet

# 12
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Ами вече излязоха резултатите на първите дами, които посещават. Като цифри изглежда доста добре. Явно си зависи колко си пухкав, за това колко ще свалиш. Аз нямам пълен месец и не мога да дам данни, но веднага щом го направя ще споделя Simple Smile Иначе, ако не друго е забавно да подскачаш с приятелки във фитнеса и да се кикотитеж Simple Smile

# 13
  • София
  • Мнения: 184
А къде са тези резултати? Досега четох негативни отзиви в друг сайт и честно казано се колебая newsm78 , дали си струва?

# 14
  • Мнения: 459
Би ли споделила къде мога да прочета или видя тези резултати, защото наистина много съм му навита, отидох и да разгледам. Само, че ако е само за забавление - някак си не ми се дават толкова парички.... Embarassed

Буба, а ти къде чете отзиви?

# 15
  • Мнения: 564
 И на мен ми стана интересно да разбера нещо повече за постигнати резултати. А и се оказа, че фитнесът ена доста удобно за мен место Simple Smile

# 16
  • София
  • Мнения: 184
Отзиви четох в "тялото', а относно резултатите....и аз чакам някой да сподели, ноооооо...засега няма отличници:-) Аз им пратих мейл, относно промоцията за безплатна седмица, като ги попитах до колко е безплатна, тоест дали ще трябва да платя членството, отговор засега нямам, ще пиша като го получа.
На мен също ми е удобен като местоположение, защото работя в Лозенец, така че да видим Simple Smile

# 17
  • Мнения: 459
И на мен във Варна ми е на много удобно място - на 5 минути от офиса ми е. Незнам какво да мисля. Влязох в страницата им, четох, но незнам дали суперлативите там не са просто реклама. Затова ми се искаше някой, който вече е ходил да се включи, защото никак не е евтино  newsm78 (поне според мен)

# 18
  • Мнения: 564
И аз току-що им изпратих мейл и чакам отговор  Mr. Green

# 19
  • Мнения: 459
Като гледам страницата им - в английската - има част, която е само за членове - да споделят мнение и впечатление, а в българската няма нищо такова....
Не се сещам и за някоя позната, която вече да е започнала тренировки там

Последна редакция: ср, 27 май 2009, 16:09 от eldi

# 20
  • София
  • Мнения: 184
Лошооооо Седларов, лошо:-))) Нямам още отговор от Кървс, което според мен е = на , няма безплатен обяд, тоест въпреки че седмицата е безплатна , трябва да платим членството newsm78. Но нека проявим още малко търпение, макар ч е 24 часа, не са никак малко, може би тече мисловна дейност:-))))
Хубав ден на всички !:-)

# 21
  • Мнения: 564
И аз нямам отговор още... newsm78 Какво толкова му мислят?!

# 22
  • Мнения: 459
и Mrs Fiore не се включва, за да даде лични впечатления. Гледах и във facebook тяхната група, но няма публикувано нищо.... Незнам. Нещо много започнах да се колебая - дали не е поредната измислица? newsm78

# 23
  • София
  • Мнения: 184
За мен е ясно едно, нещата не са такива каквито изглеждат ! Не мога да разбера, как е възможно да не получа отговор вече втори ден от Кървс ! Очевидно безплатната седмица беше само блъф ! Жалко... !

# 24
  • София
  • Мнения: 17 258
Аз ходих един месец. Платих си, нищо безплатно нямаше в безплатната седмица.
Ами, честно казано, изобщо не съм очарована.
Първо - две различни инструкторки ме инструктираха по два различни начина как да работя с уредите (бързо-бавно, с темпо или без). Имаше дори една тренировка, на която бяха и двете и ми идеше да отида да ги ошамаря и двете, понеже едната ми подава темпо на уреда и се отнася към друга тренираща, след секунди идва другата и ми вика - ей, я по-бавно, пулса ти ще изхвръкне. Е така. На опитите ми да им обясня, че ми дават различни инструкции, усмихнато ми казаха, че не е така. Мдам.
После - щяха да ми правят хранителен режим. Таратанци. Всеки ден си говорехме по нещо в тази посока, в крайна сметка след месец ходене такова нещо така и не получих.
И последно - половин час е много много малко (толкова трае тренировката). То само обличането и събличането ми траеха толкова, колкото самата тренировка.
Иначе идеята е много добра, наистина, ако се пипне малко, ще стане трепач. Например, тренировката да е по-продължителна, индтрукторките да са по-светнати и по-контролирани.
Но в това си състояние, за мен, Кървс не струват.
 

# 25
  • Мнения: 459
Значи според теб е най-добре да не рискуваме, така ли?  Tired
Наистина много полезна информация. Благодарим ти   bouquet

# 26
  • София
  • Мнения: 17 258
Ами не бих искала да давам съвети, на мен не ми хареса, но това не означава, че за друг не е идеално.
Само споделих моят опит, радвам се, че е бил полезен  Peace

# 27
  • Мнения: 1 655
И аз ходих да видя какво представлява, но да ви кажа много малко ми се струва 30 мин. колкото и натоварваща да е тренировката. Дано момичета които ходят във Варна да споделят мнение, доволни ли са и т.н. Ще следя  с интерес Peace

# 28
  • София
  • Мнения: 184
Е, аз дочаках отговор от клуба. Ето го :

"Здравейте Боряна,
извинявам се за късния отговор. Можете да се възползвате от безплатната седмица в клуба по всяко време. Първото посещение трябва да бъде със записан час (от понеделник до петък между 8 и 20ч и събота - от 10 до 13ч), по време което е необходимо да Ви направим фитнес анализ, за да знаем какво натоварване е подходящо за Вас. Сигурна съм, че нашият фитнес анализ се различава от това, което са Ви правили преди, а и няма да Ви отнеме много време. На първото посещение ще направим и една тренировка. След нея ще може да решите дали искате да се възползвате от безплатната си седмица при нас или да я размените за голямо намаление на такса услуга."
 
Аз обаче, вече май нямам желание да ги посетя, след онова което прочетох...

# 29
  • Мнения: 564
Буба, мерси , че сподели! Аз още си чакам отговора  Confused То и на мен май ми се поизпари вече желанието.....Ще продължавам да си  ходя на Малеевите  Wink

# 30
  • София
  • Мнения: 184
Bobeto, моля те сподели как е при Малееви?

# 31
  • Мнения: 564
 Бубе, аз там по-скоро посещавам груповите занимания - комб. гимнастика. По-рядко фитнеса. По принцип не ги долюбвам много-много фитнесите, но се надявх този да е нещо по-интересно. Иначе на Малеевите е готин - просторен, проветрив, добри са уредите. Трнировката е 8 лв.

# 32
  • София
  • Мнения: 184
А, комбиниранат гимнастика , много ли е натоварваща? Имам предвид, че макар и спортна натура съм на 44 г и с около 10 излишни килограма? Последно играех такава в Славия Спортес преди 2 години и да ти кажа - беше доста натоварващо... newsm78

# 33
  • Мнения: 564
  Ами честно казано, в началото ми беше доста трудно. Щото и аз като теб - с 10 кг отгоре и нетренирала доста години (само че съм на 33  Confused ). И аз уж спортна натура  Mr. Green Почнах да влизам в ритъм къмто 6-7-та тренировка. Около 30 мин (макс 40 мин) е подскачането. После - гхирички, крака, дупе , корем. Допада ми  (въпреки, че по си падам по каланетика Simple Smile )

# 34
  • Варна
  • Мнения: 1 411
Споделям за фитнеса във Варна, след 2-ра тренировка:
Като цяло е малко, новичко, но атмосферата е много приятна. Ходя след работа, към 18:15 и има доста хора, даже снощи нямаше свободни шкафчета и се наложи 3 момичета да изчакаме. Тренировката включва: 3 завъртания по уредите, които се редуват с разни подскоци (уред-подскоци-следващ уред- пак подскоци), това е около 30мин. и после следват упражнения за корем и крака на земя (нещо като каланетика) и разпъване накрая. Общо се събира малко повече от 1 час. Има по 2 инструкторки: 1 по уредите и 1 за упражненията на земя.
След първата тренировка бях много зле (всичко ме болеше), след втората съм доволна. Може би поради честата смяна на видовете натоварвания не ми се видя толкова тежко.

# 35
  • Мнения: 459
k_savova, да разбирам ли, че според теб си заслужава паричките? Незнам ти колко искаш да свалиш и дали изобщо си с такава цел там. На мен ми трябва мнооооого мъничко, за да се реша. Ти с месечна карта ли си или за 6-месеца?

# 36
  • Варна
  • Мнения: 1 411
eldi , реших да пробвам с месечна карта.
Ако можеш да си правиш упражнения в къщи, можеш и да си ги спестиш тия 80 лв. на месец. Но е различна самата атмосфера там от домашната. На мен ми е трудно да правя нещо сама в къщи (упражнения), след работа вземам детето от градина и играем на площадката до 20:00. От там нататък вечеря и по леглата. А сега съм организирала баща ми да взема детето и на площадката, пък аз ходя на фитнеса.
А целта ми е стягане и намаляване на мазнините. Е ако сваля и някое кило няма да е излишно  Mr. Green

# 37
  • София
  • Мнения: 184
Привет! Побутвам темата, защото имам вече лични впечатления:-)
Лично на мен, тази система ми допада и то много. Времето на тренировката на уредите + паузите е сумарно 30 минути, време което за мен е оптимално. Мразя спортове, при които след тренировка съм с изплезен език и едва се добирам до вкъщи:-))) Това което ме впечатлява всеки път е, че въпреки климатика в залата, аз на 4-5 минута съм вир вода. Имам усещане за наторване на цялото тяло. Досега не съм имала мускулна треска, но по принцип съм спортна натура и понасям натоварвания. Ходя по обяд, а след това денят ми минава неусетно, чувствам се енергична и заредена./ доскоро поради проблеми с щитовидната жлеза, цял ден бях като дроб и едва изкарвах деня...(/. Допада ми и мисълта, че картата е за неограничен достъп през месеца.
Това е от засега, а забравих да споделя, че лично на мен екипа ми допада, както мениджъра, така и двете треньорки.
Ще се радвам и някой друг да сподели опит !

# 38
  • Варна
  • Мнения: 1 411
Буба64, виждам че си от София и споделяш, че "Времето на тренировката на уредите + паузите е сумарно 30 минути", а упражнения на земя не правите ли след това?

# 39
  • Мнения: 0
Искам да споделя мнение  и аз, имам много добри впечатления от "Кървс", не съм имала шанс да посетя български такъв, но известно време работих в Американски "Кървс" като инструктор..Незнам дали има разлика в БГ( или поне не би трябвало да има) , но там е доста полупярен сред жени на средна възраст-тренировката е напълно достатъчна за натоварване на всички части от тялото за 30 минути- между уредите дамите обикновенно танцуват и се веселят на платформите за почивка.Много е добре за хора с повече наднорменно негло, понеже за тях е по лесно да започнат с по кратка програма..Разбира се- напредналите могат да правят и по две завъртания по уредите, зависи кой колко иска да се натовари.Изготвят се програми за хранене, мерят те когато пожелаеш(в смисъл см, кг).
Смея да твърдя, че имахме клиенти със забележителни резултати-които тренираха само и единственно при нас.
Незнам как е в българския "Кървс"....малко обаче ми се виждат високи таксите за средния българин.....

# 40
  • Варна
  • Мнения: 1 411
Искам да споделя мнение  и аз, имам много добри впечатления от "Кървс", не съм имала шанс да посетя български такъв, но известно време работих в Американски "Кървс" като инструктор..Незнам дали има разлика в БГ( или поне не би трябвало да има) , но там е доста полупярен сред жени на средна възраст-тренировката е напълно достатъчна за натоварване на всички части от тялото за 30 минути- между уредите дамите обикновенно танцуват и се веселят на платформите за почивка.Много е добре за хора с повече наднорменно негло, понеже за тях е по лесно да започнат с по кратка програма..Разбира се- напредналите могат да правят и по две завъртания по уредите, зависи кой колко иска да се натовари.Изготвят се програми за хранене, мерят те когато пожелаеш(в смисъл см, кг).
Смея да твърдя, че имахме клиенти със забележителни резултати-които тренираха само и единственно при нас.
Незнам как е в българския "Кървс"....малко обаче ми се виждат високи таксите за средния българин.....

Във Варна се правят по 3 завъртания по уредите и после упражнения на земя за корем, дупе и бричове и накрая разтягане.

Относно таксата: като се има впредвид, че таксата за 1 тренировка в друг (смесен) фитнес или пък за Пилатес, аеробика, каланетика или Тае-бо е около 4-5лв., то карта от 79лв. с която можеш да ходиш всеки ден от месеца (без неделите) и тренировка включваща няколко вида натоварване ( уреди, аеробика и каланетика) не мисля, че излиза толкова скъпо, поне ако си редовен.

# 41
  • София
  • Мнения: 184
k_savova, след трикратното завъртане по уредите правим разтягане .При вас как е?
На мен харесва и това , че мога да ходя с тази карта във всички Кървс. Аз пътувам често до Варна и за мен е добре, че мога и дам да поспортувам:-)
Относно цената - аз давам по 8 лв за фитнес и по 9-11лв за водна аеробика, воден спининг или плуване, цените в София са доста по-....Simple Smile
Успех на всички !

# 42
  • Мнения: 3
На 23.11.2009 ще бъде официалното откриване на Кървс Бургас. За повече информация, въпроси и записване може да видите тук:
http://www.fitcurvesburgas.blogspot.com/
Peace

# 43
  • Мнения: 15
здравейте!

И аз да се реших да се запиша да пробвам какво точно е фитнес Кървс, макар че стотина лева никак не ми са излишни в момента. Но така или иначе преди 8 месеца родих и тази кръшна снага е за преработка. Много го хвалят в Пловдив, като набера впечатления .- ще пиша. Аз лично имам да свалям 10 кг, поне толкова съм си определила. Допадн ами точно 30 мин тренировка, както и наистина сумарно 60 лв за месец без ограничение на посещенията е о.к.

Надявам се да има наистина резултат.

# 44
  • Мнения: 3
bibi_iv, можеш да ми оставиш тел.за обратен контект с теб на ЛС и ще ти се обадя, за да те запиша за откриването и да ти разкажа повече за Кървс.Наистина програмата е страхотна, интензивна и не отнема много време, а резултатите са налице.За това може да питаш в Кървс Пловдив и в София, и Варна. Предполагам, че си получила по-подробната информация от сайта на Кървс Пловдив: http://fitcurvesplovdiv.blogspot.com/  Peace

# 45
  • Бургас
  • Мнения: 85
И аз да побутна темата.Някой,има ли впечатления за фитнеса в Бургас?Вчера видях рекламата,и доста се чудя,ако има някакви мнения,моля споделете.

# 46
  • Мнения: 280
Да споделя и аз впечатления.Посещам фитнеса в Пловдив вече почти месец.Тренировките ми допадат и не ми омръзват.В началото ми беше доста изморително.Имам здравословен проблем с който треньорките се съобразяват винаги,което много ми харесва.В началото мислех че 30 мин. изобщо ням да са достатъчни,но сега не мисля така.
Като кг съм свалила малко за 1 месец-около 1.7кг,но имам  разлика в обиколките и то на места с по 2-3 см.
Другата седмица ще ме мерят и ще споделя какъв % мазнини съм загубила Peace

В Пловдив таксата за месец е 65лв

# 47
  • Мнения: 475
Чудя се много и аз ,за този фитнес ,за ефективността му най-вече...

# 48
  • на пясъка при черупките от миди
  • Мнения: 1 305
Оххх момичета, извинявайте, голям съм заплес и 1 година в тази тема не съм влизала. Фитнесът си заслужава, ако се ходи редовно, поне три пъти седмично. Реалния ефект за след 1 месец е стягане, то от това и идва намаляването на обиколките. Свалих около 2, 5 кг за същото време. Хранителен режим не мога да кажа, че спазвах. Лично аз го препоръчвам по-скоро за тонус. Затова и ходех сутрин много рано, преди работа. Спрях да ходя по медицински причини, но съм с двете ръце за този фитнес. Simple Smile

# 49
  • Мнения: 10
Здравейте момичета, можете ли да ми дадете сайта на този фитнес ? 
Не успявам да го намеря сама  Embarassed

# 50
# 51
# 52
  • Мнения: 146
Боже според мен това е пълна простотия да взимат парите на хората... Whistling обикновения фитнес със сигурност по добре ще подейства....

# 53
  • Мнения: 0
Имам въпрос.Отнася се за фитнеса в Пловдив
Нали фитнеса е на улица арх.Камен Петков 64.
Та въпроса ми е:Има ли наблизо спирка и кои автобуси минават?

# 54
  • Мнения: 13
Здравейте!Аз ходих на този фитнес Кървс.Хубаво е , но е малко скъпичко.Някой да знае друг женски фитнес в Стара Загора?Или поне фитнес с разделения за мъже и жени?Мерси предварително.

Общи условия

Активация на акаунт