Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 10 фев. 2009, 15:36 ч.

Споделете 95

• 19 278
  • 736
  •   1
Отговори
  • Варна
старата тема

Моля не се стеснявайте, продължете разговора от предната тук Laughing!

# 1
Мерси. Пасувам по темата.

# 2
  • Русе
Хоп-троп!
Тъкмо си мислех, че скоро няма да има нова тема. Чак не мога да повярвам, че стигнахме 51-ва страница  Crazy

# 3
  • Варна

Етия, да ти е здраво и щастливо момиченцето! Hug

# 4
  • при децата
Никой не разви идеята с близнаците  Crossing Arms

# 5
  • София
Анджи, искаш нещо да ни кажеш...

# 6
  • при децата
Любопитно ми е дали наистина може да се сбъркат. Само питам, де  Laughing

# 7
  • Варна
Никой не разви идеята с близнаците  Crossing Arms

Интересно ми стана при него как е станала грешката.
И тя ли е имала сестра-близначка?

# 8
  • София
При него явно не е било грешка.  Grinning
Споделям, че не познавам еднояйчни близнаци.

# 9
Имам две двойки братовчеди близнаци и още три двойки близнаци - деца на братовчеди  Отделно дядо ми е близнак. Да не се чудите, защо не се навивам за второ бебе.  Laughing

# 10
  • До хладилника, който обичам
Аз не познавам ни една баджаначка.

Флор, да бе Tired Excuses, excuses...

# 11
  • Пловдив
Някой иска ли да види последни снимки на моето потомство? http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340580&pid=10498853

# 12
  • Пловдив
И аз не познавам ни една двойка еднояйчни близнаци.

И един въпрос защо ги обличат еднакво. Като деца са сладки, ама като пораснат съм срещала големи хора по улиците, близнаци, облечени еднакво, с еднакви прически. Ако са жени и с еднакъв цвят боядисани коси. Все си мисля, че са ку-ку. Tired

Споделям, че тая година като по чудо не съм усетила все още валентинската истерия и "атмосфера", която се изразява най-вече в това, че от витрините на магазините ме гледат плюшени сърца с крака. Ужас. ooooh!

# 13
  • До хладилника, който обичам
И един въпрос защо ги обличат еднакво. Като деца са сладки, ама като пораснат съм срещала големи хора по улиците, близнаци, облечени еднакво, с еднакви прически. Ако са жени и с еднакъв цвят боядисани коси. Все си мисля, че са ку-ку. Tired
И аз виждам редовно няколко двойки в Пловдив. Изумява ме.

# 14
  • София
Някой иска ли да види последни снимки на моето потомство? http://www.snimka.bg/album.php?album_id=340580&pid=10498853

Янтра, и трите ли са твои? Дай ми едно, по твой избор. Party За временно ползване де, после ще ти го върна.

Редакция на ключовите думи на тема

Общи условия

Активация на акаунт