Кой пази децата

  • 1 927
  • 24
  •   1
Отговори
Дълго се колебах дали да пусна тема.Провокирана бях от статия,в жълто интернет издание:

"Криси Димитрова спи с 19-годишно майсторче
..........................................................

Кристина Димитрова съвсем реално е заплашена да бъде обвинена в педофилия, узна репортер на....."

 Дали това е вярно или не,знае самата Кристина.За мен е важно друго.

  Живея в малък град,където всичко за всеки се знае.Та познавам и аз един полицай на 28 години.Той имаше връзка с шестнайсет годишно момиче.Това ставше със съгласието на родителите и.Не им се получи връзката и сега той е вкарал в леглото си друго момиче.Този път на седемнайсет.Тази връзка също не е тайна нито за родителите на момичето,нито за обществеността в града.Аз се питам обаче,редни ли са тези връзки.Ясно е,че един здрав мъж на двадесет и осем,не им чете приказки.Та тези момичета не са пълнолетни.Той я вози с колата си през време,когато тя трябва да е на училище.Вечер излизат по заведения,където девойчето консумира алкохол и пуши цигари.При всички репортажи за насилие над деца и напъните на парламента да ограничи с вечерен час децата,такова нещо се случва и то с одобрението както на родителите,така и на закона очевидно.
 Задавам си риторичния въпрос - "кой ще пази децата  - от полицията и от родителите им ? "

# 1
  • София
  • Мнения: 3 064
При навършени 16 години човек дори може да се ожени законно със съгласието на родителите. На 14 е друго. А 19 годишния младеж е пълнолетен, та за каква педофилия става дума. Колкото до заведенията - по закон има глоби за тях като сервират на непълнолетни.

# 2
  • Мнения: 22 343
На 19г въпросният младеж е пълнолетен.

За останалите 2девойки имащи връзка с мъжа от твоя град - щом има съгласието на родителите, къде е проблема.
А ако са с 16г момчета тогава какво? Да не мислиш, че и на тях ще им разказват приказки.
А когато от 12-14г правят свирки в тоалетните на училищата?

# 3
Де да знам.Аз ли съм назадничава.Все си мисля,че някак си не е редно  newsm78

# 4
  • Мнения: 2 401
Аааа пипнала е Кристинка агнешкото, не е проста тя  Laughing Laughing. Не го мисля момчето, нали трябва да се научи. Виж при девойките е друго, там е редно да се  сигнализира, където е необходимо.

# 5
  • Мнения: 2 161
Аз нямам нищо против по-стари жени да спинкат с по-млади мъже.Какво,няма да ги набия?На 19 далеч не си дете и след като си пасват във всяко отношение...Но лично за себе си ако говоря-отвратителна ми е мисълта да бъда с по-млад от мен.Всъщност,това е единствената комбинация,която ме отвращава.Лично за себе си говоря.

# 6
  • Мнения: 631
Принципно не съм съгласна с такива връзки независимо мъж с по - млада, жена с по - млад и т.н.т., но това е лично мое мнение.
По темата : Всеки носи глава на раменете си и би трябвало да разсъждава с нея. Дали някой, някъде има някакви подбуди да търси такава връзка е отделен въпрос. Колкото до това кой пази децата? За един родител не е приятно да научи, че 16 годишната дъщеря или син се мотка и споделя едно легло с човек на неговата възраст, който може да му е майка/баща. Това според мен е въпрос на възпитание и много ранен родителски контрол. В днешните времена когато родителите работят здраво и отделят на детето си час внимание вечер е напълно нормално детето да потърси това "внимание" точно в такава връзка и то подсъзнателно. Все си мисля, че ние родителите трябва да обръщаме повече внимание на децата си и да ги въвеждаме в дебрите на живота с разговори, личен пример, игри и т.н.т.

# 7
  • Мнения: 2 448
16 години е нормална възраст да правиш секс (по собствено желание разбира се).
На тази възраст аз не съм искала разрешение за това от родителите си.

А за по млад мъж, чак на 19 не знам дали би ме привлякъл, но на 25 с удоволствие ще го схрускам.

# 8
  • Мнения: 1 726
Не одобрявам, но след като родителите знаят и не възразяват, не може нищо да се направи. Явно си "пласират стоката" хората (в малък град да си полицай сигурно е голяма работа). Sick

# 9
  • Мнения: 1 763
На мен това не ми прилича на педофилия. Хайде ако бяха 10-12 годишни, но на 15, 16, че и на 19 са си достатъчно големи, за да правят секс, с когото си поискат. Между другото и аз имах връзка с доста по-възрастен мъж, когато бях на 15 и нищо страшно не се случи. Не си провалих учението, нито живота по-нататък.

# 10
  • Мнения: 26
А за по млад мъж, чак на 19 не знам дали би ме привлякъл, но на 25 с удоволствие ще го схрускам.

Пак не се класирам  Laughing Ааа на почивка в Гърция ?  Joy

# 11
  • Мнения: 5 468
но на 25 с удоволствие ще го схрускам.
eat и аз, и аз Heart Eyes

# 12
  • Мнения: 2 161
Обаче Кристина Димитрова все такива ги предпочита.Седяхме гръб до гръб в едно заведение и тя беше с много,много младо момче.

# 13
  Grinning  Някои мнения ме развеселиха,други натъжиха,ще обясня защо.Не става въпрос за педофилията.На Кристина младежа е достатъчно голям.Въпросното девойче също.Чувствам една угнетеност,от реакцията на самите родители.Мисля си,че на тази възраст,това момиче трябва да има други приоритети.И те може би не трябва да бъдат да се вози по колите на батковците по време,когато има учебни занимания.
 Не знам дали ме разбирате.
  Не падам от небето.Както беше писала Mirama : "А когато от 12-14г правят свирки в тоалетните на училищата?" Знам,че има и такива случаи,но не го приемам нито за редно, нито за нормално.
  А ако това беше вашата шестнайсет или дванайсет годишна дъщеря? Пак ли ще кажете : "Какво от това"

# 14
  • Мнения: 2 556
Нашите деца са наша грижа, но за другите няма много, което можем да направим. Никой не знае с какво ще го изненада собствената му дъщеря един ден, всичко си е до човек. Аз съм имала пълна свобода като ученичка, но изобщо нямах гадже, докато не завърших училище. Хем съм била пускана на всички възможни купони, с преспиване и т.н. Просто идеята да се натискам с някого ми беше доста притеснителна на 16 год. Ако някои момичета толкова ги влече натискането с чичковци, не виждам как могат да бъдат спрени на тази възраст.

Общи условия

Активация на акаунт